60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ara ara cozuttum yinee ama neyse ki en son tartıldığımda 65.6 idim bugün 65 çıktım Synonyms bu sıcakta spor da yapamıyorum pek
Ben de öyle, spor yapıyorum aslında ama gün içinde iyice hareketsizim, uzanıp dizi izliyorum mesela, bir de tartı sonucum modunu düşürüyor. Yapılacak işlerim var ama yapan yok

Selam kızlar, geçen sene 75 kilodan 56 kiloya düşmüştüm 5 ayda. Deli gibi spor yaparak ve diyet yaparak. 5 ay boyunca 1 kez bile kaçamak yapmamıştım. Öyle böyle bir sene geçti ve şimdi 64 ile buradayım.
Diyet yapmaya çalışıyorum ama o eski iradem yok anlamadım. Forumda dolaşırken en sınunda kendimi burada buldum umarım motivasyon olur. İlk hedefim 60kg (-4)
Yarın yeni bir hafta başlıyor umarınim hepimiz için bol eksili bir hafta olur :)

Kızlar maydonoz kürü denedinz mi ? Denemediyseniz denemenizi oneririm goz karari maydonuzu yarim su bardagi suyu yarim limonu rondoyla parcalayarak karistiruyorsunuz yatmaya 1 saat kala icin ödem sokuyor...

Birde zayiflamak icin az yemek yeterli değil az kalorinin icerigindeki denge onemli...
Örneğin 60 kilo iseniz günlük 60 gram protein alin 50 gram yag alin ama karbonhidrat bublardan epeyce dusuk olsun ve eger spor yapmiyorsaniz günlük 1000 kaloriyi aşmayın....

kızlar merhaba, bu hafta eşim yok diyet tam gaz devam demek bu da:) bugün 63 u gördüm tartı da ve sanırım kiloma da alıştım bu kiloyu koruma sporla sıkılaşma hedefi koydum kendime. belki 1 kilo verebilirim. pilates salonuna bu hafta gitmeyi düşünüyorum bakalım artık. sizler ne durumdasınız uzun süredir sohbet edemiyoruz.

mminis aramıza hoş geldin. seni de listeye ekledim. hedefine sağlıklı bir şekilde ulaşmanı dilerim.

Hoşgeldiin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…