60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Aylık Listemize göre Temmuz ayının oransal olarak kazananı teletubbies teletubbies çok hediye sayılmaz ama aşağıdaki tabloyu ona armağan ediyorum :)

upload_2018-8-7_14-18-2.png

hedefine ulaşarak herkesin hevesine heves katarak da bu ayın kazananı arasına giren diğer arkadaşımız da hizuran hizuran .
başarılarınızın devamını diliyorum.

Aylık Listemize göre Temmuz ayının oransal olarak kazananı teletubbies teletubbies çok hediye sayılmaz ama aşağıdaki tabloyu ona armağan ediyorum :)

Eki Görüntüle 2177032

hedefine ulaşarak herkesin hevesine heves katarak da bu ayın kazananı arasına giren diğer arkadaşımız da hizuran hizuran .
Ellerine sağlık tablo çok iyi olmuş. Umarım herkes kisa zamanda hedefine ulaşır. Çok güzel bir duygu gerçekten. Zayiflamaktan ziyade başarma hissi insanı mutlu ediyor sanırım :))

Eki Görüntüle 2177032

Canıım ya ne kadar uğraşmışsın
İnşallah en kısa zamanda hedef kilona ulaşırsın ♥️
Çok teşekkür ederim
Kuzular hepinizi tebrik ederiim
@hizuran tebrikler canım sana da :)

Merhaba Hanımlar,

Bugün Süpriz bir listeyle karşınızdayım:) devamında da süprizler geliyor.

sueno34 sueno34 Dream00 Dream00 can09e can09e hizuran hizuran nirra nirra nil peri nil peri in_ay in_ay cinecin cinecin FitFiliz FitFiliz N novelll vienna vienna teletubbies teletubbies lindalinda lindalinda A Adilemsi01 askiminaskiyim askiminaskiyim E ela40 sueno34 sueno34 Dream00 Dream00 in_ay in_ay cinecin cinecin FitFiliz FitFiliz N novelll F Fikrus

**listedeki oranlar son paylaşılan KG bildirimine göre düzenlenmiştir.
eline sağlık canım tertemiz bir liste olmuş ama vke ler güncel olanı olmamış sanki.. ama çok sorun değil.. :*

eline sağlık canım tertemiz bir liste olmuş ama vke ler güncel olanı olmamış sanki.. ama çok sorun değil.. :*
Yok onu güncellemem çok eksik bildirimler var o yüzden sadece başlangıç durmunu yazdım biraz işlerim yoğun malum tatil sonrası anca bu kadar yapabildim. Degistirebilecegim çok şey var da :) zamanla artık:)

Yok onu güncellemem çok eksik bildirimler var o yüzden sadece başlangıç durmunu yazdım biraz işlerim yoğun malum tatil sonrası anca bu kadar yapabildim. Degistirebilecegim çok şey var da :) zamanla artık:)
Tekrar eline sağlık canım bu kadar uğraşıyorsun ya .. Sağol.

Merhaba Hanımlar,

Bugün Süpriz bir listeyle karşınızdayım:) devamında da süprizler geliyor.

sueno34 sueno34 Dream00 Dream00 can09e can09e hizuran hizuran nirra nirra nil peri nil peri in_ay in_ay cinecin cinecin FitFiliz FitFiliz N novelll vienna vienna teletubbies teletubbies lindalinda lindalinda A Adilemsi01 askiminaskiyim askiminaskiyim E ela40 sueno34 sueno34 Dream00 Dream00 in_ay in_ay cinecin cinecin FitFiliz FitFiliz N novelll F Fikrus

**listedeki oranlar son paylaşılan KG bildirimine göre düzenlenmiştir.
Sinemcim, çok ama çok teşekkürler listemize vakit ayırıyor olman bence çok nazikçe, motive olmamıza katkıda bulunuyorsun. :KK200::KK200:

Günaydın kızlar ben tartıldım az önce telefonumda hafıza kalmadığı için fotoğraf çekemedim
bu sabah 65.10 kg çıktım
üç gündür su içemiyorum oysa ki günde en az 2.5 lt su içerdim
onun haricinde canım bu ara yemek yemek istemiyor .
bakalım haftaya ne olacak

X