60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Peki siz kilo verdiniz mi

Peki siz kilo verdiniz mi
Verdim. Benim oğlum iki yaşında. 60 kg ile hamile kaldım. 70 ile doğuma girdim. Beslenmeme dikkat etmiştim zaten. Doğumdan kısa süre sonra eski kiloma döndüm. Bir süre korudum. Sütten kesince hızla kilo almaya başladım. 64'ü aştım. Dedim kilo vereyim en iyisi. Şimdi 55 kg'yim. İstediğin zaman kilo verilir. Sen şimdi bebise odaklan. Stres yapma. Sadece kalorili seyleri dikkatli tuket. Normalde beslenme alışkanlığın nasıl bilmiyorum farazi konuşuyorum. Ana yemekten kısma ama pilavı makarnayı daha az koy. Tatlı hamur işi yiyeceksen. Koca bir dilim pasta değil de onun yarısını ye. Cips yiyeceksen bir kase değil de 4-5 parça ye. Bisküvi vs bir-iki tane. Ben kilo verirken bunları kesmedim zorlanmamak için.

Çok sağolun denemeye calisicam

Tartilmaya cesaret edemedim cünkü agzim durmuyor. Cok moralsiz oluyorum böyle. Spor konusunda Cok tembellestim bana bi gaz verin kizin bise yapin ((
Kilo veren arkadaslari Tebrik ediyorum.

hizuran senin Adina Cok sevindim masallah hedefine ulastin darisi bize insallah.

Teşekkür ederim canım hemen motive edeyim. Hedefe ulaşmak ve eski kıyafetlere girebilmek müthiş bir duygu. Arada kaçamak olabilir duraklanabilir ama pes etmemek lazım inşallah herkes hedefine ulaşır

Teşekkür ederim canım hemen motive edeyim. Hedefe ulaşmak ve eski kıyafetlere girebilmek müthiş bir duygu. Arada kaçamak olabilir duraklanabilir ama pes etmemek lazım inşallah herkes hedefine ulaşır
Sorun Zaten orda basliyor kiyafetlerimin hepsi olyuor bana. Ama tartida daha farkli sonuc istiyorum. Bide hafif göbek var dogumdan kalan yarından itibaren inş leslie devam ederim. Gaza getirin beni ağır şekilde

Sorun Zaten orda basliyor kiyafetlerimin hepsi olyuor bana. Ama tartida daha farkli sonuc istiyorum. Bide hafif göbek var dogumdan kalan yarından itibaren inş leslie devam ederim. Gaza getirin beni ağır şekilde
O zaman daha küçük kıyafet al onlara girmeye calis spor yapıp sikilasman lazım o zaman. Yarın hemen başla

selam tatlım eline sağlık.. zor olmayacaksa yeni liste daha güzel olur gibi hem bu da doldu. temiz sayfa açalımm inşallah daha da düşelim.

Tatlım çok teşekkürler liste icin, ellerine sağlik. Bu hafta bildirim yapmayan epey kişi var ondan mı birinci oldum acaba
Yine de çok sevindim

Kızlar yalnız bugünkü tartı sonucum birazcık artıda , sevmiyorum artık haftasonlarini
Hem gecenki teklifime birşey demediniz, var mı bu cumaya kadar kilo verme yarışı yapacak benle? İkili eşleşip yarisalim. Bakalim bir aftada kim kimi gececek?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…