60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ellerine sağlık tablo çok iyi olmuş. Umarım herkes kisa zamanda hedefine ulaşır. Çok güzel bir duygu gerçekten. Zayiflamaktan ziyade başarma hissi insanı mutlu ediyor sanırım :))

Canıım ya ne kadar uğraşmışsın
İnşallah en kısa zamanda hedef kilona ulaşırsın
Çok teşekkür ederim
Kuzular hepinizi tebrik ederiim
@hizuran tebrikler canım sana da :)

eline sağlık canım tertemiz bir liste olmuş ama vke ler güncel olanı olmamış sanki.. ama çok sorun değil.. :*

eline sağlık canım tertemiz bir liste olmuş ama vke ler güncel olanı olmamış sanki.. ama çok sorun değil.. :*
Yok onu güncellemem çok eksik bildirimler var o yüzden sadece başlangıç durmunu yazdım biraz işlerim yoğun malum tatil sonrası anca bu kadar yapabildim. Degistirebilecegim çok şey var da :) zamanla artık:)

Yok onu güncellemem çok eksik bildirimler var o yüzden sadece başlangıç durmunu yazdım biraz işlerim yoğun malum tatil sonrası anca bu kadar yapabildim. Degistirebilecegim çok şey var da :) zamanla artık:)
Tekrar eline sağlık canım bu kadar uğraşıyorsun ya .. Sağol.

Sinemcim, çok ama çok teşekkürler listemize vakit ayırıyor olman bence çok nazikçe, motive olmamıza katkıda bulunuyorsun.

Günaydın kızlar ben tartıldım az önce telefonumda hafıza kalmadığı için fotoğraf çekemedim
bu sabah 65.10 kg çıktım
üç gündür su içemiyorum oysa ki günde en az 2.5 lt su içerdim
onun haricinde canım bu ara yemek yemek istemiyor .
bakalım haftaya ne olacak

Son iki gündür dikkat etmeye başladım. Akşamları yürüyüşe cıkıyorum.
Tatilden 61.6 kg dönmüştüm bugün tartıldım 61.1 kg geldim inşallah böyle devam ederim.
Şimdiden kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…