60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ben yapamıyorum bir gün dikkat etsem 2. gün kalıyor
az önce arkadaş öğlen kumpir mi yesek dedi
irade yok anacım

yaş herkesin kaç bilmiyorum ama bu kilo verme işi yaşla da biraz alakalı di mi
ben 30 a kadar ekmeği azaltsam anında kilo verirdim

bu arada 41 im

Canım evet yaşla da alakalı ama 20 yaşında olup kumpir yersen yine veremezsin
Bence bir takıma gir
Ama her gün gir ve yaz menünü falan
Denetlenmek biraz daha iyi oluyor

Canım yemeni en geç 8 de bitir bence ara öğün dahil
Menün güzel
Saatleri de erken bitirirsen Harika olur

Selam canlar benim motivasyon azim hırs vs hep yerlerde bu sigara bırakma durumu falan beni çok bozdu haliyle canım sürekli bişeyler yemek istiyor bugün 10.gün artık toparlanmam lazım . hem regl hem sigara tartıda baya bi artı gösterdi an itibariyle 65.6 yı gördüm . bu kadar rahatlık yeter artık dimi kızlar beni kendime getirin gerekirse dövün

Sigara ve kilo verme ikisi bir araya gelince yıktı seni tabii.. sen bi sigaradan kurtul da sonra devam edersin rejimine ...

Kuzum bak o kadar gayret ettim şimdiye dek, bence de toparlan. Benim önerim sporu arttırman, hem başka şey düşünmeye zamanın olmaz. Gerekirse hem sabah hem de akşam iki ayrı zaman dilimine yay sporu

Kızlar kahve içiyorum da tarifimi paylaşalım dedim, bir tatli kaşığı Türk kahvesi + yarım çay kaşığı kakao. Bu tarifle hem çok hafiften bir çikolata tadı oluyor hem de antioksidan özelliği artıyor. Kakao iyi bir antioksidan ama ben tek başına içemiyordum acı gelirdi. Ama böyle süper

Deneyeceğim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…