60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bugün son kez denize gidecektik ama hava guzel değil diye vazgeçtik, iyi spor oluyordu bana. Yani planladığım gibi geçmedi günüm diye bi keyifsizim. Kızlar çok birşey de yemedim ama şişmiş hissediyorum. Bir saate kadar yürüyüşe cikicam umarım iyi gelir. Sizler napiyosunuz bakalım?

Yesil cay odem atmana yardimci olabilir canim

Hanımlar ben de bu aralar yoğun bir koşuşturmaca var o yüzden aktif olamıyorum ama bütün mesajlarınızı okuyorum. Kilo verdikçe kendimi bakıma aldım şimdi dişçideyim bir boşluk buldum da yazıyorum :)

Dün diyetisyen kontrolum vardı. Bu hafta için protein ağırlıklı bir beslenme planı hazırladı bana. İnşallah bu hafta bol yağlı eksilmeler yaşayacağım

Dün eliptik bisiklete bindim spor olarak. Her akşam yarım saat düzenli binmeyi planlıyorum özellikle bu hafta ki daha çok yağ yakayım

cinecin gizemcim sen neler yapıyorsun? yaz arada pls, yokluğun belli oluyor bak

Yaaaa ben de sizi özledimmmm Vaktim hiç olmadıı

yok canım problem değil işlerim müsait oluyor hazırlayacak vaktim oluyor.

@sueno34 @Dream00 in_ay cinecin FitFiliz @novelll @Adilemsi01
kızlar sizden de güncel kiloları bekliyorum liste için

Sinemcim daha önce de yazdığım gibi tartılma imkanım yok ama bu cuma bir arkadaşımda tartılıp yazıcam..

Geçmiş mesajları gözlerim kanasa da okudum, süpersiniz, yeni gelen arkadaşlar hoş gelmiş :))

Ben arkadaşlarla ufak tatile çıktım dün, normalde en son aktif olduğum tarihlerden bu yana yeme işini çok abartmadım, kilo aldığımı pek düşünmüyorum ama bu 2 gün biraz sıkıntılı geçti, önümüzdeki perş istanbul’a dönüyorum artık bir aksilik çıkmazsa bomba dönüşümü bekleyin anacım

Günaydın hanımlar ben burada çok takilamiyorum diyeti askıya aldım sadece ne kadar yediğime dikkat ediyorum. 56.2 çıktım bugün. Asıl hedefe az kalmış

Synonyms sinemcim bu sabah 64,6 çıktım. (Geçen hafta hani geç kalmıştım bildirim için, o da 65,4tü canım) teşekkürler şimdiden

Şu an geniş bir kahvaltı hayali kuruyorum kızlar ama bu hafta çok çabalamistim yapmayayım di mi

Kahvaltı için değer bence yiyeceksen de azar azar ye bir şey olmaz. Ben patates kızartması da yedim ekmek pizza da reçel de azar azar ama. Kilo da verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…