60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

As once tartildim cunku burda saat 11.00 A.M. 63 cities ama cook fazla su ictim yatmadan once parmaklarim bile sisti ama cok dengesiz gidiyorum 900 gr inip 2 kg cikabiliyorum neyshabur yeni basliyoruz moralimizi bozmuyoruz duzene girecek ins

bu hafta yillik izindeyim fazla giremedim buraya...ve malesef fazlaca yedim kilo veremedim aldim 64.1
bu aksam bi dugune gittim sehir disindaydi giyecegimi evde denemedim attim cantaya ama uzerime zor oldu pantolonu zor ilikledim bluz yapisti ustume bel bolgesi fenaydi kesin zayiflicam dedim cok berbatti ya .kiyafetin darligindan kipirdayamadan zor oturdum :)

Aslında spora gidiyorum ağırlık falan da çalışıyorum biraz daha dikkat etmeliyim herhalde
Sen kaç kilosun fmad boyun falan ne kadar

Gunaydin canim dun eczanede tartildim 65 geldi dogru mu tarti dedim 4 kilo dus dedi cocuklar oynuyor de sirazesini bozdular dedi ben inanmiyorum tabi. Kayinvalidelere de gidemedik yoklar. 61 de degilimdir yani demi

Sinemcim dün internete bağlananamadim, hatta tartilamadim da, bu sabah 65,4tüm. Koca hafta yerimde saymisim yani kızlar, eve gidince düzenim oturur diye dusunuyorum, bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…