60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kilo 64,9
Boy 160
Hedef 58

Ben yemek yedikçe musmutlu olanlardanım :)

Günlük 3 -5 Liter su iciyorum
Ve Spor salonuna gidiyorum
Buna Ragmen kilo kontrolüm yok ve sürekli verip aliyorum

Selamm kızlaar ,
Synonyms ben bi spor listesi hazırlamaya çalışırım önceki grubumdan var böyle bi taslak. ona göre bir liste çıkarırım takibini de ben yaparım hiç sorun değil . bu arada benim boy 1,70 kilom bu sabah itibariyle 64,7 hedefim 58 inşallaah

Bencede 52 cok az, 58 de bile Benim cüzüm icine geciyor,
Kizlar benim enerjimde düsüyor zayiflafikca
Beslenme şeklini gözden geçir canım enerjin düşüyorsa eksik bişeyler var demektir . burda günlük menülerimizi paylaştıkça bence hepimiz daha iyi anlayacağız eksiklerimizi fazlalarımızı o yüzden çok faydalı olacak

İki grupta da yarışılabiliyorsa; 1.62 boy
Kilo 66.3
Hedef 57.00

Biz yaris yapmıyoruz kendimizi motive etmek için bir liste hazirlayalim dedik.
aynen bizim ki tam olarak bi yarış değil. yine tabii ki haftalık olarak puanlamalar falan yaparız ama bu motivasyonu ve etkileşimi artırmak için. başka hangi gruptasın bilmiyorum ama bu takım gruplarındaysan onların kurallarını bi sor istiyorsan ona göre hareket et yoksa bizim kapımızz herkese sonuna kadar açık

Bencede 52 cok az, 58 de bile Benim cüzüm icine geciyor,
Kizlar benim enerjimde düsüyor zayiflafikca
54 -55 bandı bana yetiyor. Yapılı geniş omuzlu biriyim. Ama vücudum orantılı kilo alıp verir. Protein ağırlıklı beslen bence. Fazla sebze ve karbonhidrat ani enerji düşüşüne yol açar derler. Tabi bir uzmana danış istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…