60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Et beybi. Beslenme olayını düzenledim gibi ama diyet süreci biraz enerjimi düşürdü. Gündelik hayatimi etkilemedi ama işte acmayayim bunu. Anlayan anlar. Bu yüzden esnettim ama egzersiz yapmalıyım.
Vermek istediğin az bi kilon kalmış zaten canım eğer ki spor katarsan işin içine çok fazla diyetlik bi durumunda kalmayacak. bu tabii ki ne bulursan ye demek değil :KK48: ama en azından durumu dengeleyebilirsin :KK66:

aynen bizim ki tam olarak bi yarış değil. yine tabii ki haftalık olarak puanlamalar falan yaparız ama bu motivasyonu ve etkileşimi artırmak için. başka hangi gruptasın bilmiyorum ama bu takım gruplarındaysan onların kurallarını bi sor istiyorsan ona göre hareket et yoksa bizim kapımızz herkese sonuna kadar açık :halay:
Onlar da serbest ama ben yürütemem sanırım
Son anda vazgeçtim yine
Teşekkür ederim :deli:

O zaman kısa bir muhabbet edeyim
Veeee takım birincisiyim
Takıma birinci olarak girdim
:sampiyon:
Oooo yeee :KK59: tebrikleer canım . o zaman sana bomba bi soru geliyor hazır mısınn sıkı duuur :KK55: hazirandan bu yana 5 küsür kilo nasıl verdin ne yaptın ne ettin sırrın ne hemen bunlara cevap istiyorum istediğin sorudan başlayabilirsin süren başladı :rolleyes::KK70: :KK70:

Oooo yeee :KK59: tebrikleer canım . o zaman sana bomba bi soru geliyor hazır mısınn sıkı duuur :KK55: hazirandan bu yana 5 küsür kilo nasıl verdin ne yaptın ne ettin sırrın ne hemen bunlara cevap istiyorum istediğin sorudan başlayabilirsin süren başladı :rolleyes::KK70: :KK70:
Ayyy ilk soru senden geldi valla bu konuda
:))
Karatay tarzı beslenmeye çalıştım
Hemen hemen hergün hafif spor
Ya yürüyüş ya da basit egzersiz hareketleri
Son 4-5 gündür ekmeği ve tatlıyı kestim
Ama ilk haftalar
Kızarmış ekmekler , güllü lokumlar
Ama kestim şimdi şükür
Hâlâ alışamadım aslına bakacak olursan
Hâlâ tatlıya bağımlıyım
Onlarca lokum yeme potansiyelim var
Cheseecake tiramisu bu ikisini aynı anda söyleyip yerdim
Beni en çok zorlayan tatlı
İnsülin direncini kırıp kurtulsam da acı çekmesem
Beynimde bitirdim
En önemlisi de bu
Bahane yok
Yemeyeceksin

Ayyy ilk soru senden geldi valla bu konuda
:))
Karatay tarzı beslenmeye çalıştım
Hemen hemen hergün hafif spor
Ya yürüyüş ya da basit egzersiz hareketleri
Son 4-5 gündür ekmeği ve tatlıyı kestim
Ama ilk haftalar
Kızarmış ekmekler , güllü lokumlar
Ama kestim şimdi şükür
Hâlâ alışamadım aslına bakacak olursan
Hâlâ tatlıya bağımlıyım
Onlarca lokum yeme potansiyelim var
Cheseecake tiramisu bu ikisini aynı anda söyleyip yerdim
Beni en çok zorlayan tatlı
İnsülin direncini kırıp kurtulsam da acı çekmesem
Beynimde bitirdim
En önemlisi de bu
Bahane yok
Yemeyeceksin
Ahh ahh o tatlıdan bende çok çektim ama kırdım galiba o direnci malum günler haricinde pek aramıyorum artık. kısa zamanda bence harika kilo vermişsin ben aylardır veremedim mesela o kadar kilo :KK70: inşallaah o günleri bizde görürüz canımm

Kızlar
@Derya_the_queen nirra nirra Dream00 Dream00 can09e can09e sueno34 sueno34 kokunakokuna kokunakokuna C cerenkoc cinecin cinecin askiminaskiyim askiminaskiyim P Pixel A G giustizia kiskiskis kiskiskis G gemileriyakankiz hizuran hizuran in_ay in_ay N novelll E Esrayurt123 dtcf dtcf nil peri nil peri

sayfamızın ilk listesini ekliyorum eksikler var yaz dönemi tatiller koşturmacalar denk gelememiş olabilir. bildirim yaptığınızda listeye ekleme yaparım.

hepimiz için iyi bir başlangıç olsun.

Canim eline saglik. ben siniri asmis miyim yaa normal demisti bana bi baktigimda:bicak::sinirli:

Kızlar
@Derya_the_queen nirra nirra Dream00 Dream00 can09e can09e sueno34 sueno34 kokunakokuna kokunakokuna C cerenkoc cinecin cinecin askiminaskiyim askiminaskiyim P Pixel A G giustizia kiskiskis kiskiskis G gemileriyakankiz hizuran hizuran in_ay in_ay N novelll E Esrayurt123 dtcf dtcf nil peri nil peri

sayfamızın ilk listesini ekliyorum eksikler var yaz dönemi tatiller koşturmacalar denk gelememiş olabilir. bildirim yaptığınızda listeye ekleme yaparım.

Eline sağlık canım. Bakınca benim iyiymiş yav hehehe. Ama salmayayim yine de. Kilo hemen dönen vefalı bir yar gibi...

Eline sağlıkk canımcımm inşallaah bol bol eksiler göriciiiiiiiiiiz :halay:
Kızlar

X