60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kimine göre 60 kilo az kimine fazla geliyor boy ile ilgili bir durum olduğu için herkesin eşit değerlendirilmesi açısından iyi olabilir gibi düşünmüştüm. zaten başlık itibariyle de çok kilolu kişiler ekibimizde yok. ama siz gerek yok diyorsanız eklemem
yook ekleme demedim işe yarar mı onu konuşmak lazım dedim canımm:)

sinem eklicek üsenirse eklemesin zor gelebilir o kdr kisiyi hesaplamak benim su an 25 e yakın endesım 22 ye cekmek istiyorum. mesela sinemle aynı kılodayız ben 160 o 175 :KK70:

Selam kızlar bu hafta pek uğrayamadım çok yakın arkadaşım rahatsızdı hastanedeydik safra kesesinde taş vardı onu aldılar bugün çıktı çok şükür. bende yeniden kilo verme olayına dönüş yapabilirim :KK70: malum pazartesiden beri çok kötü beslendim :işsiz:

Spora teşvik etmek ve buradaki paylaşımları artırmak adına bence spor puanlaması ve menü puanlaması da yapabiliriz isterseniz :KK66:

Spor ile ilgili puanlama yapacaksak puanlamayi ben yapamayabilirim. Yapilan sporlar zorluk dereceleri hakkinda bilgim yok puanlamayi ayarlarsaniz onda da yardimci olmaya çalışırım.

@Derya_the_queen nirra nirra Dream00 Dream00 can09e can09e sueno34 sueno34 kokunakokuna kokunakokuna C cerenkoc cinecin cinecin askiminaskiyim askiminaskiyim P Pixel A G giustizia kiskiskis kiskiskis G gemileriyakankiz hizuran hizuran in_ay in_ay N novelll E Esrayurt123 dtcf dtcf nil peri nil peri
Kızlar yarin sabah tartıldığınız kiloyu boyunuzu ve hedef kilonuzu belirtirseniz tabloya ekleme yapayim. Spor veya farkli istediginiz herhangi birsey olursa haftaya onlarıda ekleriz.

kilo 64,3 hedef 56
yemek yeme isteğine engel olamayanlardanım :KK70:
işim bütün gün oturarak o da kötü
akşam eve git yemek telaşı falan....bir de akşam yemekleri geç olabiliyor
ve yemekten sonra yatana kadar atıştıran bir koca ve iradesiz ben

kilo 64,3 hedef 56
aynı ben canım:)) bir de kızım var o da babası gibi :) hazırlayınca konunca ben de yiyorum:/
boy kaç bu arada onu yazmamışsın.

kilo 64,3 hedef 56
Tesekkur ederim birde boy bildirirsen eksik kalmasin sekerim:)

X