60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

hem künefe hem sütlaç maşallaah eşine . ben bile o kadar tatlı düşkünü olmama rağmen yiyemem o kadarını ama babam yeer hem de ne yeeer senide valla tebrik ediyorum ekmek almaya üşenip hamur yoğurmak ama gerçi söz konusu dışarı çıkmak olunca bende senin gibi yapabiliyorum bazen yürüyüşe çıkmaya üşenip mesela evde canımı çıkartacak iişler yapmak gibi

Aha künefe of ne severim..
Oluyor öyle arada bendede oluyor bazen ama şu aralar çok sıkı tutuyorum devam eder inş :)

Zaten dışarıdan gelmiştim. Taksiyle döndük bakkala gidemedim çocuk uyku mahmuruydu. Çocuk olunca evden burnunu bile çıkarmak büyük lüks. Aşırı pratikti hamur ama. Maya yok dinlendirme yok. Kabartma tozuyla. Yanında ağır bir şey yemedim domates salatalık zeytin peynir işte. Ramazan ramazan yazmak da olmuyor böyle. Regl olmasam bir köşede susuzluktan kıvranıyordum ama şu an. Bugün çok sıcak Allah dışarda çalışanlara yardım etsin.

Evet sıcaklar fena bastırdı Allah dışardakilere de oruçlulara da yardım etsin iyi fazla bişey yememişsin zaten canım olur okaadar

Evet sıcaklar fena bastırdı Allah dışardakilere de oruçlulara da yardım etsin iyi fazla bişey yememişsin zaten canım olur okaadar
Amin amin... Geçen gün hem uykusuzluk hem oruç ayakta duramıyordum erkenden izin istedim dayanamıyorum diye. Geldik kerata uyumaz ben başımı kaldıramıyorum. Zar zor az buçuk dinlenebildim. Bayağı kendime gelememistim. Bir tabak mantı götürdüğüm gün o doğru. Gecirdigim en zor oructu.

İnşallah. Telafi edeceğim diye düşünüp yine yaramazlık yaptım bugün. Evde ekmek yokmuş. Oğlanla aciktik peynirli bazlama yaptim. neyse ki tam buğdayli yaptım

Ahjjaja ya ben senin metobolizmandan istiyorum ya mantı, sütlaç, bazlama ohhh valla böyle böyle grupta geçen ay en fazla veren sendin yanlış hatırlamıyorsam, biz de mi böyle gitsek acaba, dukan diyeti gibi hizuran diyeti

ketojenik mi yapsam ya valla en korktuğm sey kolesterol ama kılo vermek ıcın yapsam mı yani bi akdenızlı olarak zeytınyağını su gıbı ıccek kapasıteye sahıbm ama meyvesz duramam kı

ketojenik mi yapsam ya valla en korktuğm sey kolesterol ama kılo vermek ıcın yapsam mı yani bi akdenızlı olarak zeytınyağını su gıbı ıccek kapasıteye sahıbm ama meyvesz duramam kı
Valla benim kuzenim yapmış galiba çok güzel kilo vermişti en son gördüğümde . ama çok bilgim yok nasıl bişi olduğuna dair sadece adını duydum zorlayıcı bi diyet mi ?

Kızlar günaydın, hafta sonu diye buralarda pek kimseyi bulamam herhalde ama reglimin bugün 3.günü yine şişkin de olsam dayanamadım tartıldım, 59.9 çıktım, ay o 5i gördüm çok şükürrrr! Reglim bitince daha da düşük görürüm inşallah ya :/ :/ :/ paketlerim bitti, 3 günde yaklaşık 1 kilo gibi oluyor galiba ki reglden dolayı tam anlayamıyorum dediğim gibi

Çok şükür devamı gelicek inşallah :)

Selam kızlar napıosunuz bakalımm ? dün kaçamak yapmak zorunda kaldım çok pişmanım ama pişmanlık fayda etmiyor artık daha da dikkat etmeliyim . hala daha kıyafetlerimi giydiğimde yakıştıramıyorum ve bu çok sinir bozucu.

Bu havalarda olur böyle şeyler. Ben de kendimi meyveye vurdum. En azından sayarak yiyorum da çok yememis oluyorum. Sabah da kontrollü az kalorili yiyorum. Aksam tatli yiyorum ama yalan yok süper bir fırın sütlaç yapmışım nasıl yemem yavaş yavaş istediğimiz forma gireceğiz inşallah. Aman kaçamak yaptım artık bitti bu iş, demedigin sürece bir şey olmaz. Telafi edilir.

bitti bu iş demek ne mümkün zaten bi yola girdik istediğimiz sonucu alana kadar durmak yok ama bu da ne uzun bir yolmuş yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…