60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

bitti bu iş demek ne mümkün zaten bi yola girdik istediğimiz sonucu alana kadar durmak yok ama bu da ne uzun bir yolmuş yahu
Bitmiyorduuuu. hani çabucak da verilebilir bir sürü şok diyet de var. Ama neden vücudumuza bu eziyeti yapalım ki? Bir de verilen kiloları fazlasıyla almak da cabası. Yavaş yavaş sağlıklı vermek en güzeli. Umarım kendimi kandirmiyorumdur

Olsun hepimizde oluyor öyle. Önemli olan bırakmamak devam kaldığın yerden. Kilolar gidecek inş. :)

Ilk kez bi süt detoxu yaptim ondanda bi fayda görmedim gercekten gereksiz. Yemeye dikkat edip spor da eklendinmi oluyor . Bide kacamak olmasa.

Hosgeldin. Kilon aslinda iyi boy kac?
160. Yıllar evvel diyetisyene gittiğimde ideal kilomun 52 olduğunu söylemişti. Ama tabi ben 55ten aşağı inemedim, çok çabalamadım da gerçi. O yüzden bi 4-5 kilo vermek istiyorum ama doğru topikte miyim bilemedim. Olduğum kilonun konusuna mı gitmeliyim, istediğim kilonun konusuna mı?

Ben 27 yaşındayim evli ve bir kıxım var. Doğumda 20 kilo aldım ve 15 ini verdim fakat o son 5 kilom gitmiyor. Bu kiloları ben 1 yık içerisinde verdim ama okadar zor olduki benim için. Üstüne üstlük birde haşimato hastalığı tehşisi konuldu. Sürekli yorgun ve bitkindim ömür boyu triod hapı kullanmam gerekiyo. Yani başkası benim yaptıgım diyetle 3 kilo verirken ben 1 kilo verirsem şükür. Okadar yorucu bir hastalıkki: herneyse bu son 5 kilo benim için adeta yapışkan bir pislik oldu. Ne yapsam gitmiyor. Hedefim bundan sonra 7 den sonra hiçbirşey yememek. Hamur işini bitirmek tatlıylada aramı bozmak. Ama tatlıda zorlanıyorum. Burda sizleri görünce birbirmizi motive ederiz diye düşündüm ve katılma istegi oluştu inşallah verebilirim

Geçmiş olsun. Diyetisyene gittiniz mi peki? Sizin diyet değil de beslenme alışkanlığınızı duzenlemeniz lazım. Spor da yapmalısınız. Sporsuz olmuyor bunu bilir bunu söylerim.

gizemcim cok sevindim inan 50leri gören ilk kisisin aramizda.. ayağını sürü de biz de peşinden gelelim

Geçmiş olsun. Diyetisyene gittiniz mi peki? Sizin diyet değil de beslenme alışkanlığınızı duzenlemeniz lazım. Spor da yapmalısınız. Sporsuz olmuyor bunu bilir bunu söylerim.
Diyetisyene gittim ama işe yaramuyor bende tek işe yarayan hamur işini kesmek ve şekeri kesmek. Bu ikisini kullandığımda halsizlik yapıor ve triod bezlerimde iyi çalışmazmış ozaman diyetisyen öyle demişti. O yüzden azaltmaya çalıştım . Ekmek ve hamur işini kestim ama şekerde zorlanıyorum çünki tam bi abur cubur canavarıyım

bitti bu iş demek ne mümkün zaten bi yola girdik istediğimiz sonucu alana kadar durmak yok ama bu da ne uzun bir yolmuş yahu
Ay valla +1

Merhaba boyum 168 kilom 60 ce hedefim 55-56

Hoş geldin aramıza ve çok geçmiş olsun

gizemcim cok sevindim inan 50leri gören ilk kisisin aramizda.. ayağını sürü de biz de peşinden gelelim

Sürdüm kabul et deryacım, hep beraber inşallah :)

kizlar kullanici adimi degistirdim, hani ismim geçsin istiyordum ya, zeroks'u kullanmiyirum artik. biraz geç buldum degistirebilecegim yeri

Vayy be queen olmuşsun gidiyorsun canım hayırlı olsun

Ben yürüyüşte yapmayı düşünüyorum tabi sizler neler yapıosunuz zayıflamak içi?

Ben de benzer, yürüyüşün faydası oluyor gerçekten ama hava çok sıcakladığı için leslie yaptım bu birkaç gün evde yürüyüş diyebiliriz yani. Ya aslında sueno34 nun da tavsiye ettiği kaslara yönelik de çalışmak lazım ama anacım hava oldu 40 derece, çok zorluyor ebru şallı abla

Canım zaten artık rafin şeker tüm dünyaca zehir kabul ediliyor, diyeti bırak sağlıklı bir insanın bile normal beslenmesinde olmamalı deniyor, hamurişi karbonhidratlı abur cubur dediğimiz şey de şeker zaten

Ben bu 2 gündür yürümedim valla, yemek konusunda da abartmadım da çok sıkı da değildim, ay şu spor ve cehennem sıcaklarını napmalı ne etmeli

Hepinizin Kadir Gecesi mübarek olsun, dua edenlerinki kabul olsun <3

Bu arada Kayla Itsines’i takip eden var mı bilmiyorum ama 12 haftalık bir programı var, internette uygulayanların çok öncesi sonrası fotoları falan var, hatta youtube’da bir kız hafta hafta video çekmiş, sonuçlar dehşet ya! Deneyen var mı? Gerçi çok zor ve bu sıcaklarda öldürseler yapamam

reklamını çok gördüm canım ama bakmadım hiç 12 hafta dediğinde az bişi değil yani 3 ay çok sıkı bi şekilde spor yapılırsa istediğin sonucu alabilmek için yeterli bi süre bence . ama dediğin gibi bu sıcaklarda napıcaz bilemiyorumm bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…