60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Öğle yemeğim buydu kızlar kötü görünüyor, ısıtmadan çektim ama tadı efsaneydi, arpacık soğanlar çok yakışmış ete, yanındaki havuçlu yoğurtlu şey de ne bilmiyorum ama çok güzeldi keşke tarifini bilen çıksa
42F6DE0C-EAEF-4634-BFDB-737E75494BC8.jpeg

Ay had inşallah kızlar ya mesela normalde 2 öğün yiyorum geç kalktığım için bunda 3 öğün yiyorum ama o kendi düzenimdeki doygunluk hissi yok yani normalde verilir diye düşünüyorum :bicak:

Reglken metobalizmanın daha çok çalıştığını bilmiyordum canım, şaşırdım, sanki tam tersine camış gibi yatmaya programlanıyor o dönemlerde gibi geliyor :KK70:
Bende burda öğrendim metabolizmanın hızlı çalıştığını :KK70: ama düşününce hak verdim wc konusunda artış oluyor genelde bende , her seferinde değil ama çoğunlukla :KK70:

Mecbur ara vermek zorunda kalınca heralde zorlamaya başladı canım Allah kolaylık versin . buralarda çok sıcak dün yürüyüşe çıkayım dedim 1 saati zor tamamladım sıcaktan :işsiz:
Amin inşallah. Bende bugün dışarı çıkmak zorunda kaldım piştim eve gelene kadar :KK43:

Öğle yemeğim buydu kızlar kötü görünüyor, ısıtmadan çektim ama tadı efsaneydi, arpacık soğanlar çok yakışmış ete, yanındaki havuçlu yoğurtlu şey de ne bilmiyorum ama çok güzeldi keşke tarifini bilen çıksaEki Görüntüle 2154810
Yogurtlu güzel benziyor :) havuç yoğurt dışında ne var içinde?

Selam hanımlar epeydir buralarda yokum. İşe başladım çocukla gidiyorum ve ölüyorum... Diyete biraz ara verdim. Adetliyim de. Egzersiz de yapamıyorum. Bir haftadır perte çıktım. Adetten mi neden bilmiyorum sabah 59.5 çıktım iki gün önce 58.5 idim. Gerçi o zaman orucluydum ve iftara yakın tartiliyordum. Onun da etkisi olabilir. Şu tempo bitsin daha az yemeye devam. Yalan yok dün açlıkla bir tabak mantı gömdüm Allah affetsin. Sonra yarım kase sütlaç. Başka bir şey yemedim ama düşününce. Sabah çok az kahvaltı etmiştim. O bir tabak mantı 2000 kalori etmez bence:deli:

Selam hanımlar epeydir buralarda yokum. İşe başladım çocukla gidiyorum ve ölüyorum... Diyete biraz ara verdim. Adetliyim de. Egzersiz de yapamıyorum. Bir haftadır perte çıktım. Adetten mi neden bilmiyorum sabah 59.5 çıktım iki gün önce 58.5 idim. Gerçi o zaman orucluydum ve iftara yakın tartiliyordum. Onun da etkisi olabilir. Şu tempo bitsin daha az yemeye devam. Yalan yok dün açlıkla bir tabak mantı gömdüm Allah affetsin. Sonra yarım kase sütlaç. Başka bir şey yemedim ama düşününce. Sabah çok az kahvaltı etmiştim. O bir tabak mantı 2000 kalori etmez bence:deli:
Olsun canım şimdi tabi düzen değişince işe başlayınca karışmıştır her şey toparlarsın en kısa zamanda . bende regliyim sabah tartılmayı unuttum daha hala bişi yemedim ama su kahve falan içtim ama bakalımm

kızlar bende yoğun bir dönemdeyim vee hepiniz gibi bende regl dönemindeyim spor hazırlığı boşa gitti 2 gün anca yaptım. neyse tatil için iyi oldu bugün tartildim 63,5 yine yahu altına bir inemedim. neyse artık bu haftayı böyle bitirdik. önümüzdeki haftayı yiyerek geçiricez gibi. bayram da olunca gelsin şekerler gitsin tatlılar:) sonraki hafta yine bir diyet telaşesınde buluşuruz:)

kızlar bende yoğun bir dönemdeyim vee hepiniz gibi bende regl dönemindeyim spor hazırlığı boşa gitti 2 gün anca yaptım. neyse tatil için iyi oldu bugün tartildim 63,5 yine yahu altına bir inemedim. neyse artık bu haftayı böyle bitirdik. önümüzdeki haftayı yiyerek geçiricez gibi. bayram da olunca gelsin şekerler gitsin tatlılar:) sonraki hafta yine bir diyet telaşesınde buluşuruz:)
:KK70: regl döneminin hepimizin aynı zamana denk gelmesi çok iyiymiş yaa :KK70: bayramda da çok abartmamak dileğiyle tabiksiiii :KK48:

:KK70: regl döneminin hepimizin aynı zamana denk gelmesi çok iyiymiş yaa :KK70: bayramda da çok abartmamak dileğiyle tabiksiiii :KK48:
He ya hepimiz aynı zamanda olmuşuz. Ama ben biraz sevindim olduğum için. Çok zorlanıyordum. Susuzluk beni bitirdi. Oğlanla okula gidiyorduk. Bir dk yerine durmuyor ya. Ne hikmetse yürümeye başlayınca da taşı diyor. Egzersizle yakacağımin fazlasını yaktım bence bu süreçte. Abartılı bir yeme yok dünkü mantıyı saymazsak dışarı iftara çıkmıştık onda da öyle abartılı yemedim bakalım. Bugün beni diyete sokturan tunigimi giydim. Nerden nereye he heytt...

Telafi edersin inşallah. Oh mis mantıya hayır demezdim :))

Korktugum sey bayram Insallah abartmayiz hepimiz :KK43:

İnşallah. Telafi edeceğim diye düşünüp yine yaramazlık yaptım bugün. Evde ekmek yokmuş. Oğlanla aciktik peynirli bazlama yaptim. :silah: neyse ki tam buğdayli yaptım :bicak:
Sen beni bugün suçlara teşvik edeceksin :))) misss bazlama beyaz peynirlide oldumu ohh :))

Sen beni bugün suçlara teşvik edeceksin :))) misss bazlama beyaz peynirlide oldumu ohh :))
Lütfen tam buğday unlu. Çay tabağı boyunda bir tane yedim. Ama ne yapayım çok yoruldum bu aralar o kadar olur bence. Hem dün künefe yemedim eşimin ısrarına rağmen. O hem sütlaç hem künefe gömdü. Bence yine iyi durumdayım. :KK53: yalnız ekmek almaya erinip hamur yogurmak da ancak benim yapacağım bir absürtlük:KK53:

X