60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

aslında dikkat etsen iftarda ve sahurda çok güzel olabilir biliyomusun bi grupta arkadaşlar oruçla çok güzel eksiler görüyorlar. hadi bak kalmış şurda 3 kilon maşallahın var sık dişini birazz
Basta iyi gidiyordu ama tatlilari görünce olmuyor.
Belkide beni bu hafta peynirli irmik helvası birde profiterol yaktı
Yemicem inşallah gider şu 3 kilo

İbşallah hepimiz dilediğimiz kiloya düşeriz.

kendini kampa alıcan canım başka yolu yok
Günaydın kızlar,

çok fena araştırmalar içindeyim. yediklerimi kalori olarak yazıyorum. ve kendime bomba bir spor hazırlıyorum. isterseniz hep birlikte bir hazırlık içerisine girebiliriz. hazırlık için ben öncelikle hangi bölgeye yoğunlaşmak gerektiği ile başladım. sonrada eski spor bilgilerim ve internetteki 1 haftalık spor önerilerini birleştirip program yapmaya başladım :) akşama spordan sonra nasıl olurum bilmiyorum ama :)

ay burcucum sen de mii gectigimiz 20 aralikta basladim cayi sekersiz icmeye, alisayim diye 21 gün her gün birkac bardak sekersiz cay ictim. yine de tadini sevemedim, alisamadim da. şu siralar çay hiç içmiyorum. şekerli cayin da tadini sevmez oldum. yani cay aliskanligim gitti beniim. onun oncesinde sekerli cayi cok severdim her gün 10 bardak filan iciyordum düşün. en son dişlerim kötü oldu da bari şekersiz içeyim demistim. ah iste o 21 günlük deneme kesin iyi oldu tabi ama ne güzel bi keyfim vardi, o da gitti..
simdilerde bildiginiz üzere sallama bitki çaycıyım

5 seneden daha fazladır şekersiz çay ve kahve içiyorum. ve bu durumdan çok memnunum. eğitim için gittiğim ofiste çay var şeker yoktu önce açık çay içme ile başladım 5 gün öyle davam etti. bu arada demli çay içen biriyim. sonrasında şekerli çayı sevmez oldum. şekersiz olanı biraz biraz koyultarak içtim ve şu an şekerli çay içmeyi düşünemiyorum. 2 sene önce bardaklar karışmış ve şekerli çaydan 1 yudum aldım yutamadım o kadar ki yapay geliyor o tat. hem sağlıklı hemde daha keyifli çay içeceksiniz bence tavsiye ederim biraz daha zorlayın kendinizi.

hadi bakalım inşallah çok güzel sonuçlar alırsın canım. bizle de paylaş neler yapıyorsun neler ediyorsun bizlere de fikir olur belki hatta burayı biraz daha hareketlendirmek adına hepimiz paylaşımlarımızı artırsak çok daha faydalı oluruz gibi geliyor
yanii aslında ben zaten evdeyken çok içmezdim çay ama dışarı çıktım mıı kaç tane içerdim sayısını bilmiyorum bu aralar dışarı da pek çıkmıyorum . o yüzden çok sıkıntı yok bende

şekersiz çaya alışan herkes senin gibi söylüyor valla geçende arkadaşımda bardakları karıştırmış nerdeyse püskürtüyordu çayı ben artık bitki çayına sardım dışarda da artık alıştırcam kendimi şekersiz içmeye canım biraz zorlanmak şart

Kızlar ya yardımınıza ihtiyacım var sos
Ben instada kiloaldimgelemem diye bir hesap var, o kız geçtiğimiz hafta the slim fit diye bir programa başladı, 1 haftada 3 kilo vermiş, ben de onda iletişime geçtima kişisel takipli bir program yapıyorlarmış ve gereksiz pahalı benim için, aylık 3250 dediler bir tane daha programları varmış fit menü diye 5 öğün diyet yemeği gönderiyorlar 3 ana 2 ara, haftalık 335 tl, bu pahalı olandan farkı 7/24 sizi takip eden bir diyetisyen olmuyor, genel takibiniz oluyor anladığım kadarıyla, bir de son olarak 3 günde 3 kilo hafifle diye bir program var, sadece 3 gün 143 tl ve tahminimce kalorisi daha düşük.

Öyle abuk sabuk toz ilaç falan yok, normal yemek bakabilirsiniz, ilki pahalı da sizce haftalık olanı mı 3 günlük olanı mı seçeyim yoksa hiç girişmeyeyim mi bu işe?

Yani bana çekici gelen hazır diyet yemekler olunca neyi ne zaman yicem düşüncesi yok, yemeğe odaklanmıyorsun, porsiyon kalori kontrolü olur, kendimi daha iyi kontrol ederim, midem küçülür biraz.

Kötü yanı: çok sürdürülebilir değil ya sonradan geri alırsam..

Cevaplarınızı bekliyorum kızlar

bence paralı olan işlere girmene gerek yok. eğer diyetisyen kontrolunde olayım diyorsan bir diyetisyen kliniğine gidebilirsin. ölçümlerle gerçek oranların keşfedilip nasıl ilerlemen gerektiğini öğrenebilirsin. ayrıca internette bir çok program var ücretsiz yediklerini ekleyerek günlük kalori miktarını çıkartıp düzenli takip edersen kilo vereceğine inaniyorum. eğer bunlarla da yapamazsan eğer sonrasında farklılık olsun diye düşünüp başlayabilirsin.

gizemim bencede hiç girme bu işlere verilmesi gereken aşırı bi kilonda yokki sen niye bu kadar dert edipte sardın bunlara o parayı spor salonuna 1 aylık kayıt yaptır inan kendini daha iyi hissedersin. 3 günde 3 kilo sence ne kadar sağlıklı bişeydir bildiğin şok diyetlerdir bunlar hatta bence şoktanda öte onun yerine 3 gün kabak detoksu yap kuzum daha sağlıklı

Canım doğru demişsin ama ben yukarıda yazdıklarını denedim biraz biraz, aynen dediğin gibi bana bir farklılık olsun, disiplin getirsin diye düşünmüştüm :/

Sen de aşırı haklısın cano da yurtdışına gidicem evrak bekliyorum, o yüzden salona gidemiyorum, geçen seneki fotolara falan bakıyorum yazın çekilmiş ya benim vücudumdan bilmiyorum ama 3,5 kilo kadar fazla nasıl farklı duruyor ya, bir de spora gidiyordum onun da sıkılaştırmasıydı muhtemelen, o yüzden çok taktım ne bileyim canım ya Uzadıkça stres oluyorum ve saçmalıyorum

1 haftalığı mı denesem acaba

spor canım inanılmaz farklı gösterir düşün mesele ben geçen sene spora gittiğimde şuanki kilomla aynıymışım ama ölçülerime baktığımda her yerden geçen seneye göre en az -2 cm fark var. akşam git spora evrak gelene kadar. takma bide bu kadar kuzum hırs yap ama takıntı yapma psikolojik olarakta biraz rahatlatmaya bak kendini . bu arada yurt dışına nereye gidiyorsunn ?

Almanya canikom inşallah

Ay kızlar ben bugün öldüm yorgunluktan. İşe başladım ben. Öğretmenim. Çocukla okula gittik. Bütün gün peşinden koş, taşı. Mahvoldum. Oğlan iki yaşında bu arada. Bana oğlanın peşinde bu kadar koştuğun için zayifsin galiba dediler ay ben şok tanıdığın insan seni över bilirsin ama iş ortamım yeni. Öyle daha yeni tanıştığım biri durduk yere diyince sevindirik oldum. Dün parkta benden çok daha zayıf bir anne daha zayifsin dedi aynadaki görüntü öyle demiyor ama ne yalan söyleyeyim insanların öyle demesi yine de hoşuma gitti. Ama diyete devam bacilar. Ama bugün spor yapmayacagim sanirim.

cinecin ben de katiliyorum kizlara burcucum, geregi yok o kadar para vermenin. gidip yuruyus niyetine alisverise cik daha iyi. hem gezersin hem de o parayi kiyafete harcarsin. sana diyet yemegi diye sebze, tavuk haşlama ne bileyim ara ogun diye üç beş yesil erik vs gondericekler.. diyet yemeklerinin maliyeti ucuz sonuçta. (ya da şöyle söyliyeyim, menüye odaklan, hindistancevizi yağlı bilmemne, bademsütlü biseyler ne biliyim kuşkonmazli kuşbaşı gibi şeylerse olabilir, en azindan o fiyata deger)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…