60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Sütümü bitirdim bakalım işe yaricakmı. Son çayımı içip su tüketicem. Sabahı iple çekiyorum :)))

Bir sorum olcak..
Eger basarili sonuc alirsam 1 gün daha bu detoxu uygulasam bi zarari olurmu?
detoksun sonucu nasil oldu arkadasim? işe yaradi mi? kendimi cok şişkin hissediyorum, tartildiysan sonucu yazar misin, belki ben de uygularim. gerci ben muhtemelen çok zorlanirim

harikasın kuzum yaaa valla maşallaah sanaa
Teşekkür ederim canım. Hiç kolay değil hiç. Sevdiğim yemeklerden tatlılardan bir iki kaşık alıp bırakmak cok zor. Hele bir de meyve ve tatlı arasında seçim yapmak... Ben gibi obursan hiç kolay değil. Ama şunu söylemeliyim ki gece meyve yemeyin. Ben kestim rahat bir kilo bundan gitmiştir
Ama kilo vermek çok hafifletti egzersiz de çok iyi geldi... Aynadaki görüntü insanı çok motive ediyor.

detoksun sonucu nasil oldu arkadasim? işe yaradi mi? kendimi cok şişkin hissediyorum, tartildiysan sonucu yazar misin, belki ben de uygularim. gerci ben muhtemelen çok zorlanirim
benimde reglim yaklaşıyor heralde bende de var galiba şuan şişkinlik yada dün mevlütte mecburen lahmacun ve küçük bi ıslak kek yedim o da yapmış olabilir spor yapmazsan bence dayanabilirsin gibime geliyor ben bi kez daha denicem bu hafta bi gün ama spor yapmıcam bu sefer

aynen yaptığımız şey gerçekten kolay değil ama sonuçlarını görmek çok güzel ve keyifli bende meyveyi günde 1 porsiyona düşürdüm onu da gündüz yiyorum eskiden ohoooooo mutfağa her gidişimde mutlaka meyve gömüyordum

Sorma bir günde kilolarca yiyebilirim.. oruclu değilken gündüz bir porsiyon yiyordum. Şimdi akşam çayla tatlı yiyoruz. Ama künefeyi ben yemiyorum eşim yiyor. Suçum yok sütlü tatlı yiyorum yaptıysam. Bir de tiramisu yedim ama azıcık. İşte bunlari yiyeceksem meyve yemiyorum çayı ve kahveyi şekersiz içmeye başladım. Şekersiz çay da bana artık tatlı gibi geliyor ama kahveye tam alışamadım. Bir de işe başladım ki ekstra hareket demek hehe..

harikaa canım hayırlı olsunn inşallaah bende çayı her zaman şekersiz içemiyorum ama kahveyi hep sade içerim türk kahvesi filtre kahve hepsi şekersiz ama çaya çok alışamadım o yüzden çayı bıraktım

O da mantıklı bence ama ben çaydan vazgeçemem. Yok yook yapamam kahveyi sade icebilmeye başladım bakalım.

O da mantıklı bence ama ben çaydan vazgeçemem. Yok yook yapamam kahveyi sade icebilmeye başladım bakalım.
bende çayı çok severim hele arkadaşlarla sohbette muhabbetteyken ama artık alıştım evde içmiiyorum yeşil çaya başladım bi iki gündür dışarı çıkarsam anca çay içiyorum o da artık çok olmuyor zaten

İnsan nelere alismiyor ki... Yeşil çay da neymiş... Ama ben tadını hiç sevmedim onun yalan yok.

Tartıldım 63 kg geldim bende olumlu olmadı galiba 300gr az geldim. En azından olduğum kiloya düştüm (

İnsan nelere alismiyor ki... Yeşil çay da neymiş... Ama ben tadını hiç sevmedim onun yalan yok.
bende ilk başta çok zorlandım yeşil çay da ama limonla falan alıştım canım şimdi severek içiyorum gerçi bitki çaylarını hep sevmişimdir ama bu ilk başta bi zor geldi nedense

benimde ertesi gün öyle oldu ama iki gün sonra çok güzel eksi gördüm ondanmıdır bilemiyorum tabi ama sen yarın falan bi daha tartıl bakalım bugünü de hafif geçir
Bugun daha bisi yememeyi düsünüyorum. Zorlanirsam bi Kase yogurt ve 1 haslsnmis patates yiyebilirim.
Ramazan ayi frenledi kilolari birde tatlilari yiyip spor yapmamsk

Bugun daha bisi yememeyi düsünüyorum. Zorlanirsam bi Kase yogurt ve 1 haslsnmis patates yiyebilirim.
Ramazan ayi frenledi kilolari birde tatlilari yiyip spor yapmamsk
aslında dikkat etsen iftarda ve sahurda çok güzel olabilir biliyomusun bi grupta arkadaşlar oruçla çok güzel eksiler görüyorlar. hadi bak kalmış şurda 3 kilon maşallahın var sık dişini birazz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…