60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Canim ben kendi kendime yaptim. Yeyince durmayi bilmiyorum. Esim cok dikkat eder saglikli yer. Ben homili girtlakla bu hale geldim. Bence hicbir kadina veya erkege kilo yakismiyor gercekten cok fenaydim videoda. Ayy dedim boyle mi gozukuyormusum. Birde 78 79 iken acaba nasildim cok moralim bozuldu ve kendime ceza verdim

Ay su kocalar. Kisirdan vazgeçtim bana kavurma yaptırdı. Yağını çok az koydum ama bir yemek kaşığı kadar. Et yagsizmis. Bir iki kaşık pilavlar yedim. Salata ve ayran da vardı ama. Midem bayağı küçülmüş galiba çok az yemekle şiştim. Ben bunun iki katını yerdim normalde. Pilav yememeliydim ama ne yapayım o kadar olur

harikasin canim. Ayy keske bende gorsem o kiloyu.

Canım sen yine güzelsindir eminim, öyle düşünme ama daha iyi mutlaka hepimiz olabiliriz. Görürsün inan yeter ki, ben geçen sene 72’den 57-58’e düştüm, bu kış 3,5 kilosunu aldım ama sürekli dışarıdan fast food hazır gıda yiyerek vs.. yani yapılmayacak bir şey değil canını sıkma

Her halinizle güzelsinizdir. Öyle karamsar olmayın kilo vermek istemek sadece tercihiniz. Moral bozacak bir şey yok. Tam gaz devam.

Iki kasik pilav cok degil canim. Ama yagsiz bile olsa eti ilave yagsiz yapmani tavsiye ederim. Bir kac kere yapinca kendin de esin de alisir.

Ayy 57 58 insallah canim. Tebrikler sana da cok guzel vermissin.

Cok sagol canim sen ne guzel citi pitisindir

Her halinizle güzelsinizdir. Öyle karamsar olmayın kilo vermek istemek sadece tercihiniz. Moral bozacak bir şey yok. Tam gaz devam.
Tesekkur ederim canim ama galiba kacamak yapmak istedikce acip bakacagim o videoya 3 hafta sonra yine tatilimiz var o zamana kadar hic degilse 65i gorsem super olur.

Kizlar yaa saat cok gec oldu. Ben aksam yemeginde haslanmis etli salata yedim ve cok erkendi 16 gibi. Yogurt veya salatalik yesem mi bilemedim. Ya da en iyisi bir bitki cayi yapip iceyim. 1 saate uyurum sabaha yerim

Iki kasik pilav cok degil canim. Ama yagsiz bile olsa eti ilave yagsiz yapmani tavsiye ederim. Bir kac kere yapinca kendin de esin de alisir.
Haklısın aslında eklemeyecektim ama et çok sertti bir kaşık mecbur kattim yoksa katmayacaktim. İki yaşında oğlum var sert yiyemez diye kattim. Bütün bu ayrıntılar pek yorucu ay. Ama ne yapalım. Katlanacagiz.

Kizlar yaa saat cok gec oldu. Ben aksam yemeginde haslanmis etli salata yedim ve cok erkendi 16 gibi. Yogurt veya salatalik yesem mi bilemedim. Ya da en iyisi bir bitki cayi yapip iceyim. 1 saate uyurum sabaha yerim
Yoğurt ye bence. Hem uzmanlar öneriyor yoğurt yağ yakiyormus. Hatta uyumadan önce pul biberli limonlu yiyin diyenler vardı.

Canim ben icine su koyuyorum biraz oyle yumusak oluyor. Ama zaten cok yag koymamissin afiyet bal seker olsun. Oglusuna da vitamin olsun :*

Canim ben icine su koyuyorum biraz oyle yumusak oluyor. Ama zaten cok yag koymamissin afiyet bal seker olsun. Oglusuna da vitamin olsun :*
Su da koydum bir kaşık sirke de biraz yumusatiyormus. Aslında buzu tam cozunmemisti saat de geç olunca öyle pişirmek zorunda kaldım sertlestirdi. Yine iyi yumuşadı bence. Buzlu pisirmemek lazım ama yemeğe bir türlü karar veremedim. Kısır yapacaktım. Ben meğer pek kalorili yapiyormusum. İki kaşık yiyemezdim etle en azından protein yedik.

Himm pul biberli limonlu deneyim bakalim. 1 kase mi yiyeyim? Yeter galiba kucuk bir kase.
Küçük bir kase sanırım. Netten ona bir bak istersen yanlış yönlendirmeyim hiç. Ben tarçınlı süt içiyorum ikindi ve yatmadan iki- üç saat önce yağ yakımına yardimciymis tabi yeni başladım faydası var mı bekleyip göreceğim. Ama tadı pek güzel faydali ve tok tutuyor.

Yedim canim bolca pul biberli iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…