60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kizlar ben kilo verebikecekmiyim emin degilim tek umudum spor :) dun hamburger bugun de ciger :) bu hafta basinda kilom nasil olucak merak ediyorum:)
Ciğerde sıkıntı yok canım ama hamburger olmamış tabii ilk başlar düzen oturtmak biraz zor oluyor ama alışırsın merak etme gidecek o kilolaar :KK66:

Kızlar ben yatıyorum ve bu gece hıdırellezmiş galiba, niyet dua edenleriniz varsa inşallah hepimizin dilekleri gerçek olsun tez zamanda :KK200::KK68:
İyi geceler hepinize
Aaaa evet hıdrellezz iyi hatırlattın canımm hepimizin dilekleri gerçek olsun sadece bu geceyle sınırla kalmasın her gün her dileğimiz gerçek olsunn iyi geceleeer tatlı rüyalaaaar :KK36:

Normalim tatlım, sağ olasın

Yoğurt çok güzel bir şey, 3-4 kaşık tok da tutar bağırsaklara vs her şeye de çok iyi, afiyet olsun
Sagol canim. Bakalim dun gece yedikten sonra okudum en az 2 hafta yatmadan yarim saat once yogurt limon ve pol biber yemek lazimmis. 2 haftada karin yaglarini eritiyormus. Deneyip bakayim

Kızlar ben yatıyorum ve bu gece hıdırellezmiş galiba, niyet dua edenleriniz varsa inşallah hepimizin dilekleri gerçek olsun tez zamanda :KK200::KK68:
İyi geceler hepinize
Bilmiyordum hic. Eskiden hidirellezde iste damat cizerdik kagida ev cizerdik. Cizdigim ev bahceliydi gerci ama olsu n sukur en azindan apartman katini aldik :) Amma rabbime sukurler olsun o damadi cizdikten sonra listeledigim tum ozellikler var esimde (sac rengi ve goz rengi haric) ama davranislar tam yani adeta siparis ettim geldi :KK70: Rabbim tum bekarlarin da gonlune gore versin insallah. Evinde huzuru bulmak en onemlisi.

bugun mısafırm vardı bol mercimekli bol salatayla yine de kendimi frenleyemeyp 10 kdr mercımek koftesi 2 tane de sigara boreği dedm oysa 2 kg vermstm ya pff
ben de ayni ayni durumdayim nilpericim, hani haftasonlarindan sikayet ediyordum ya dün aç gezdim spor yaptim, sabah bir umut tartiya çıktim heralde yarim kilo vermisimdir diye. baktim 100 gr. bile oynamamis. E ben de benden bubkadar diyip yarımşar porsiyon da olsa adamakilli şeyler yedim. bakalım yarın nasıl çıkacak sonuç.

ben de ayni ayni durumdayim nilpericim, hani haftasonlarindan sikayet ediyordum ya dün aç gezdim spor yaptim, sabah bir umut tartiya çıktim heralde yarim kilo vermisimdir diye. baktim 100 gr. bile oynamamis. E ben de benden bubkadar diyip yarımşar porsiyon da olsa adamakilli şeyler yedim. bakalım yarın nasıl çıkacak sonuç.
nolcaz biz ya

Ümit kaybetmeyin hanımlar. Bugün kaçamak olduysa ne olmuş yarın kaldığınız yerden devam edersiniz. Vücut kas yapıyorsa mesela sporla ani agirlik kaybı olmaz. sagliklisi da budur esasen. Eğer aniden çok kilo gidiyorsa bilin ki o sudur. Ya da kastan yemissinizdir. Bu da istemediğimiz bir şey. Unutmayın vazgeçen kaybeder tabi ben de unutmayayim.:KK48:

bugun mısafırm vardı bol mercimekli bol salatayla yine de kendimi frenleyemeyp 10 kdr mercımek koftesi 2 tane de sigara boreği dedm oysa 2 kg vermstm ya pff
Canim bence mervimek koftesi gayet saglikli. Sigara boregini de 2de birakman cok iyi olmus. Hic tatli yememisdin super

Ya evet böyle oluyor gerçekten bazen, işte o zaman insan o kadar uğraşıyorum sonuç değişmiyor o zaman uğraşmayayım boşuna diyor :KK43: ama işte kısa sürede mucize beklememek lazım herhalde :KK43:

Ben de bugün yemek işini biraz abarttım, akşam yemeğini erken 4’te yedim ama biraz yağlı patlıcandı, büyük tabaktı, bir de üstüne kahve içtim, az önce 1 avuç badem ve 3-4 kiraz yedim :KK43:
9km yürüdüm ama hem porsiyonum büyük diye hem bademlerden dolayı kalpler kırık :KK43:
Yarın moralimi bozmamak için tartışmıcam ve canım kabağıma geri dönücem
BF556C49-D954-4348-B835-6CD8C9B56526.jpeg

Selam kızlaar bugün çok uğrayamadımm temizlik ütü yazlıkları çıkar kışlıkları kaldır derken canıma okudum :KK70: yine yapılmış hafta sonu kaçamakları :KK20: ama olsuuunn bu hafta telafii edersiniz bence bi güzeel
Ben daha hiç ellemedim bu işlere iyi mi. Zaten daha havalar tam isinmadi. Isındı derken geri soğudu:KK51:

Ya evet böyle oluyor gerçekten bazen, işte o zaman insan o kadar uğraşıyorum sonuç değişmiyor o zaman uğraşmayayım boşuna diyor :KK43: ama işte kısa sürede mucize beklememek lazım herhalde :KK43:

Ben de bugün yemek işini biraz abarttım, akşam yemeğini erken 4’te yedim ama biraz yağlı patlıcandı, büyük tabaktı, bir de üstüne kahve içtim, az önce 1 avuç badem ve 3-4 kiraz yedim :KK43:
9km yürüdüm ama hem porsiyonum büyük diye hem bademlerden dolayı kalpler kırık :KK43:
Yarın moralimi bozmamak için tartışmıcam ve canım kabağıma geri dönücem
Eki Görüntüle 2143996
Düzelir canım hallolur n'olacak sıkmayın canınızı bir dahakine daha küçük patlıcan yersiniz. Arada kaçamak olur. Ne guzel spor yapılmış daha ne olsun.

X