60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

du bkalım 3 ya sonra gıtmezse yaptrırm sımdılk değil de
bökgesel zayiflama için erken gibi geldi bana hemen pes etme bence. ben cilt bakımı için mezoform a gidiyorum. tokana mantıcısının orada yeri yakın sana da. fiyatları biraz yüksek gibi geliyor ama bölgesel zayıflama ne durumda bilmiyorum

kızlar bu bahsettiğiniz sporlara ben hiç bakmadım desem :KK43: bakmalı mı nasıl yapılır hiç bilmiyorum. bir kaç isim duydum hangisi ne içindir tavsiyeniz neler bana yardımcı olabilir misiniz?
kzum lazer icin gittiğn bi yer var mı peki hep mersine gitmem gerekiyo buralar bılmeynce. cılt bakımına onerdiğin yere uğricam tskr ederm :)

kzum lazer icin gittiğn bi yer var mı peki hep mersine gitmem gerekiyo buralar bılmeynce. cılt bakımına onerdiğin yere uğricam tskr ederm :)
ay mezoform a sordum lazer için komple 4700 mu ne yapıyormuş. öyle konuşuyorlardı. bilmiyorum çok gibi geldi bana. başka bi yerde bilmiyorum. hazıran sonuna doğru ipek kırpık düşünüyorum onu da pronail diye bi yer var ziyapaşada orayı düşünüyorum. başka yerlerde var duyduğum ama turgut özalda onlar. bana uzak diye pek üzerine düşmedim açıkcası. ama istersen onların da adını paylaşayım

spor aşkını takdirle karşıladığımı belirteyim önce :KK52:
patlicanla denemedim ama instada gormustum patlican ve havuçla olanini. dene neden olmasin ki? mantikli, bize de yaz sonucu canim:KK39:

Sağ olasın cano, yazarım atarım mutlaka

gnaydın 3 gundur sadece 100 gram verdım spora basladığım ıcın acayıp hamladm acaba o yuzden mı dusmuyorm tartıda ne dersnz?

Bazen oluyor öyle ya işte vücut orada kalıyor, inatla devam etmek gerekiyor, yanlış yaptığın bir şey varsa gözden geçirip tekrar full motivasyon. Ağırlık mı çalışıyorsun? Ağırlık kas antremanları da kısa süreli kasları şişirebilir galiba

Benim esim zayif sever. Ama hakli. 78 79 lardan 65e dustum. Su ara yine ciktim 68e 65 keskez bu sefer 63u gor diyor:KK66: gorecem valla. 1 hafta onceki tatil videolarina bakiyorum allahim cok kotuyum bikiniyle iyy dedim yani erkek olsam donup bakmam bu vucuda. Selulit car her yer ayri gidiyor. Ins su 65e ineyim once sonra durmak yok.

Ya victoria secret mankeni top model bella hadid’in selülütleri görmedin mi? Böyle kötü konuşma kendin için, ne demek dönüp bakmazdım? Brad pitt bile demez böyle :KK43: o vücutla bir evlat vermişsin ona, kolaysa kendi yapaydı, çok üzülüyorum biz kadınlar böyle kendilerine acımasız olunca :KK43:

Ve bu sabahki kilom: 68.4 :KK70:. Insallah bir iki gun icinde tatil oncesi 67yi gorurum.

Görürsün tez zamanda bence canım, iyi gidiyorsun sen

Selam arkadaslar.. Cok pis motive oldum.. inat ettim gidecek bu kilolar.. leslie yaptim 4 mile power work+ karin egzersizi.. aksama tekrardan yapcam ins :KK49: zamanim olsa sabah ögle aksam yapasim var :halay:

Ahahhahaha helallll

spora yeni başladığın için olabilir belki canım kasları harekete geçirdiğin için kaslarda şişer ama merak etme kısa zamanda alışır vücudun :KK66: sporu düzenli yaptığında tartıda istediğin gibi bi eksi göremesende üzülme aynaya bak zamanla görüntün hoşuna gitmeye başlıcak o da seni mutlu edicek hatta spora öyle bi alışacaksın ki yapmadığında kendini huzursuz hissediceksin bknz ben :KK70: gerçekten 1 aydır yediğime içtiğime 34 senedir dikkat etmediğim kadar çok dikkat ediyorum ama anca 1 kg verdim ama aynadaki görüntüm öyle güzel değişmeye başladı ki tartının ne gösterdiğine takılmıyorum artık dün regl oldum diye ağrıdan spor yapamadım ve huzursuz hissettim resmen kendimi :KK70: şuanda da ağrım var biraz ama akşama nolursa olsun yapıcam spor :spor:

bliorm kzum muhtemelen kaslarda ki odemdir bu gitmemesinin (bi haftada aslında 1.6 gitti ama bana az geliyor) sebebi cunku geceki bir yudum bira dısında ve cerez sanırm hic bozmadm. eskiden diyet ypmadan cok fazla fitness yapardm hftada 4-5 gun o donemde 65 ken simdiki 64 ten cok daha iyiydm biliyorm seviyorm spor yapmayı da iste biraz ara verince resmen en bastan baslıyor gibi oluyorsn. umarm 5 li sayıları gorurum artık ya bir de 60 a inince basen icin bolgesel bir seyler yaptırmayı dusunuyorum adanada bıldığnız bır yer var mı herkes adanalı madem soraym :)

Sporun en kötü yanı bir bırakınca hemen salması vücudun :KK43: bir dur dayan azcık noo

bılmıyorum iste bisi yapıyolar bi kac seansta kuculuyo ya ondan ama adı ne bılmıyorm :KK70:

kızlar bu bahsettiğiniz sporlara ben hiç bakmadım desem :KK43: bakmalı mı nasıl yapılır hiç bilmiyorum. bir kaç isim duydum hangisi ne içindir tavsiyeniz neler bana yardımcı olabilir misiniz?

Katılıyorum bence de işine karışmak gibi olmasın ama o işlerden bir cacık çıksaydı, bir sürü zengin sosyete oyuncu vs kadın vs tombul tombul gezmezdi. Bizim bir tanıdık nişantaşında ünlü bir dra lazer lipoliz mi ne oldu mesela, lazerle yağ aldırdır yani, 3 tüp mü ne aldılar, aylarca ödemi oldu, sonra inceldi biraz, sonra yine aldı.. ınstagramdan takip ediyorsan da o ünlü spor hocaları falan da bölgesel zayıflama diye bir şey yok falan anlatıyorlar hep.. bence kilon fazla değil, hiç o işlere odaklanıp paranı harcama boğazı tutup hareket etcen başka formülü yok anacım..

78914190-4610-4B5C-AED4-4A0FE70227CF.jpeg
Kızlaaar ben bu sabah dayanamadım tartıldım 61.1 çıktım, düne göre 500 gr az oleyyyyyyy çok mutlu oldum, bunun üzerine 1 saatlik yürüyüşümü atlamadım hemen patlattım

Leslie dediğimiz aslında kadının adı Leslie Sansone walk at home şeklinde videoları var keyifli oluyor ve basit gibi görünsede güzel ter attırıyor ben spora onunla başlıyorum ısınma olarak. Jillian da kadının adı Jillian Michaels onunkiler biraz efor sarfettiren videolar ilk bikaç gün biraz zor gibi geliyor ama alışıyorsun bende burda görüp araştırmıştım herkes çok memnun olunca bende başladım ama tabi sürekliliği sağlayamadım henüz inşallaah sağlıcam :KK70: 30 day shared diye var mesela Jillian ın 3 ayrı video her videoyu 10 gün yapıyorsun . ben şuan göbek ve simitten çok sıkıntılı olduğumdan killer abs versiyonunu yapıyorum o da 3 video yeni başladım .internetten bak istersen videolarına ben tavsiye ederim canım yardımcıda olurumm :KK66:

Kizlar ben kilo verebikecekmiyim emin degilim tek umudum spor :) dun hamburger bugun de ciger :) bu hafta basinda kilom nasil olucak merak ediyorum:)
Ciğer neyse de hamburger cıss. Ama arada kaçamak olur önemli olan tam gaz devam etmek bence. Aman zaten bozdum battı balık yan gider demeyin. Hepimiz istedigimiz kilolara inecegiz inşallah:halay:

Kizlar ben kilo verebikecekmiyim emin degilim tek umudum spor :) dun hamburger bugun de ciger :) bu hafta basinda kilom nasil olucak merak ediyorum:)
:skandal: senin de kocan kanına giriyor değil mi benimki de oyle cunku ve oyle durumlarda ben saslık veya kulbastı tercıh edıyorm. hamburgern de sadece koftesını yıyorm. :KK70: kanmayalm kocalara :KK70:

menü bana biraz şok diyetlerden geldi. dayanabiliyorsanız ve diyet sonrası kilo almamayı başarabiliyorsanız ne güzel. protein almayı ihmal etmenizi tavsiye edicektim. birde sütlü kahvenizin sütü umarım süt tozu değildir?
Yok canim gunluk sut. Badem et filan yiyorum. Tatilde aldigim kiloyu acilen vermem lazim yerine oturmadan.

:skandal: senin de kocan kanına giriyor değil mi benimki de oyle cunku ve oyle durumlarda ben saslık veya kulbastı tercıh edıyorm. hamburgern de sadece koftesını yıyorm. :KK70: kanmayalm kocalara :KK70:
Cigerci ulastayiz burada kulbasti zor. Baska restoranlarda orta yolu bulabiliyorum da :) neyse artik yarin spora gitmek sart oldu :)

X