60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kesinlikle haklisin canim. Oyle buyutuluyorlar ne yazik ki sanki bir ustunlukleri varmis gibi

Slm canim. Reglin de hosgelmis .
Her ay geliyor er ya da gec

Benim esim zayif sever. Ama hakli. 78 79 lardan 65e dustum. Su ara yine ciktim 68e 65 keskez bu sefer 63u gor diyor gorecem valla. 1 hafta onceki tatil videolarina bakiyorum allahim cok kotuyum bikiniyle iyy dedim yani erkek olsam donup bakmam bu vucuda. Selulit car her yer ayri gidiyor. Ins su 65e ineyim once sonra durmak yok.

Dun yediklerim:
Sabah: 4 yk lor. Domates.
Ara: 1 fincan sutlu kahve. Salatalik
Ara: 1 bardak kara lahanali ve elmali taze meyve suyu. 5 badem
Aksam: 1 tabak sebzeli corba. Yarim limon suyu.
Ara: 1 fincan sutlu kahve.

Yuruyus: 20dk

Tatilde aldiklarimi verene kadar menuler boyle az olacak. Ceza verdim kendime

aslında bende kilolu biri değilim boyum uzun ondan kurtarıyorum. biraz irileştim gibi geliyor. birde aldığım kilonun sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. kilo almadım yağlandım :) yine aynı kiloda kalayım ama yağlardan kurtulayım çabasına girdim. eşim memnun gidişattan ama bebek planlıyorum hopp diye şiştimmi bana fenalıklar gelsin istemem :)

Haklisin canim en iyisi biraz daha verki hamilelik sonrasi zorluk cekme. Ben dikkat etmeme surekli hamilelere yonelik sporlara gitmeme ragmen 12 kilo aldim hamilelite

menü bana biraz şok diyetlerden geldi. dayanabiliyorsanız ve diyet sonrası kilo almamayı başarabiliyorsanız ne güzel. protein almayı ihmal etmenizi tavsiye edicektim. birde sütlü kahvenizin sütü umarım süt tozu değildir?

Oyyy gerçekten çok azmış nasıl dayandın şok diyet gibi bişey mi bu yaptığınn

gnaydın 3 gundur sadece 100 gram verdım spora basladığım ıcın acayıp hamladm acaba o yuzden mı dusmuyorm tartıda ne dersnz?
spora yeni başladığın için olabilir belki canım kasları harekete geçirdiğin için kaslarda şişer ama merak etme kısa zamanda alışır vücudun sporu düzenli yaptığında tartıda istediğin gibi bi eksi göremesende üzülme aynaya bak zamanla görüntün hoşuna gitmeye başlıcak o da seni mutlu edicek hatta spora öyle bi alışacaksın ki yapmadığında kendini huzursuz hissediceksin bknz ben gerçekten 1 aydır yediğime içtiğime 34 senedir dikkat etmediğim kadar çok dikkat ediyorum ama anca 1 kg verdim ama aynadaki görüntüm öyle güzel değişmeye başladı ki tartının ne gösterdiğine takılmıyorum artık dün regl oldum diye ağrıdan spor yapamadım ve huzursuz hissettim resmen kendimi şuanda da ağrım var biraz ama akşama nolursa olsun yapıcam spor

bliorm kzum muhtemelen kaslarda ki odemdir bu gitmemesinin (bi haftada aslında 1.6 gitti ama bana az geliyor) sebebi cunku geceki bir yudum bira dısında ve cerez sanırm hic bozmadm. eskiden diyet ypmadan cok fazla fitness yapardm hftada 4-5 gun o donemde 65 ken simdiki 64 ten cok daha iyiydm biliyorm seviyorm spor yapmayı da iste biraz ara verince resmen en bastan baslıyor gibi oluyorsn. umarm 5 li sayıları gorurum artık ya bir de 60 a inince basen icin bolgesel bir seyler yaptırmayı dusunuyorum adanada bıldığnız bır yer var mı herkes adanalı madem soraym :)

Aynen canımm ben bi ara ayak bileğimi burktum 10 gün falan spor yapamadım sonrasında tekrar yapmaya başlayınca sanki öncesinde o jillianları o squatları yapan ben değilmişim gibi ilk defa spor yapıyormuşum gibi hissettim bu vücutta çok nankör bişii be canımm basen bölgesine naptırmayı düşünüyorsun ki canımm

bılmıyorum iste bisi yapıyolar bi kac seansta kuculuyo ya ondan ama adı ne bılmıyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…