60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Hoş geldin Derya, polonyaya ve miniğe sevgiler :)

Merhaba Derya

Aaa canim sen de burdasin :) Cok mutlu oldum seni gordugume. Nasilsin?
şişmanım şaka bi yana çok mutlu oldum seni görünce, ben de verdiklerimi aldim malesef canim. bir ay kadar önce yeniden başladım. okulum değişti şu an bir ilkokuldayim ve akşam bitiyor dersim, çok yoğunum. senin nasil gidiyor caniminici? iş tempon nasıl? doktorayadevam di mi?
Nasil yapiyoruz yediklerinizi aninda gun icinde mi yaziyorsunuz? Yoksa aksamdan aksama yeme islemi bittikten sonra mi?
bu grup bana daha iyi geldi, o kadar kati kurallar yok ama motivasyon anlaminda gayet birbirimize desteğiz. isteyen menü paylaşıyor, ya da güzel bi tarif deneyen siz de yapin diye haber veriyor mesela..
cumalari tarti günü, genelde iyi kötü vermiş oluyoruz. veremeyene de kizmak yok , tekrar devam etmek için teşvik var.
senin gibi yurtdisinda yasayanlar da var ayrica.
kisacasi seversin bence burayi

Cok sagol canim verdigin bilgiler icin. Ben cuma zayiflama yarismasina hala donemiyorum son 1,5 ay listeye girmeme.
Eskiden de kilolarimiz yakindi simdi de oyle mi belki sen benden daha zayifsindir simdi
Hep derlerdi vermekten cok korumak zor diye simdi anliyorum o insanlari
Aynen canim, is okul, bebis devam simdi isteyim 1 saat sonra okul baslayacak aksam 21:30a kadar da derste olacagim.
Is tempon daha da artti desene canim, allah kolaylik versin, ogretmenlerimiz bizim herseyimiz :*

Ahjajajajjsjs çıkmadı ama salak çıktı
Aman dikkat canim, iyisini bulana kadar biz de cok ilginc tipler gorduk ee deneye deneye bulacaksin Ben 10 sene once demir attim insallah senin de karsina cook mutlu olacagin senin degerini bilecek birisi ciksin yakinda

ben 73,5 e çıktım en son. şok oldum tartilmiyordum uzundur (gerci hala ödem oldugunu olduguyorum o tartildigim an) sonra silkelendim bi ben ne yapiyorum diye.
simdi 65 kiloyum. spor da ekledim bu sefer, bazen yemeklere direnemiyorum ama yine de devam etmeye calisiyorum
sen yakinda yetisirsin bana, azimlisin bilirim

Supersin Deryacim 65 wuuwuu. masallah masallah

Insallah kisa surede yetisirim canim ben de sana. Su aralar bakalim kh yi sadece meyveden aliyorum diger khlari cikardim. Gerci su aralar dedgigim son 2 gundur

Deme ya noldu anlatsana azıcık

Aman dikkat canim, iyisini bulana kadar biz de cok ilginc tipler gorduk ee deneye deneye bulacaksin Ben 10 sene once demir attim insallah senin de karsina cook mutlu olacagin senin degerini bilecek birisi ciksin yakinda

a bak adanalı olsa akıllı olurdu

Kızlar dedikodu time o zaman
Ya o gün buluşcaktık, sabah erkenden bana mesajlar atmış falan, yeri saati falan konuştuk, hazırlandım kapıdan çıktım, pat mesaj “patronum iş yemeği koydu son dakika, biraz daha geç buluşabilir miyiz” diye, yalan çünkü o gün tatildi zaten, işi de ankara’da, ben de zorla gittim aslında; ısrar etti ben de hiç evden çıkmıyorum aşırı asosyalleşiyorum diye gideyim değişiklik olur dedim. O saatten sonra da hazırlık boşa gitmesin diye bilmiyorum, işin bitince hala eve dönmemiş olursam tamam görüşürüz, haberleşelim dedim, sonra bundan ses seda çıkmadı abi gece boyunca

Muhtemelen şu oldu: tinderdan tanışmıştım bununla, orada başka kızlarla da görüşüyordu, istanbula gelmişken başka buluşma da ayarladı, sonra artık o buluşma nası geçtiyse daha bana yazmadı

Bir de utanmadan dün bana yine mesaj atmış, “merhaba gizem, nasılsın” diye, cevap verir miyim ulan daha sana çocuğun konuşmaları şekli şemali de görseniz haza beyfendi..

Deryacım çok sağ ol, ben mutluyum aslında ama bilmiyorum ki daha mutlu olucaksam -ki olurum herhalde- tez çıksın inşallah, yaşım o kadar küçük değil be tatlım

Öteki Deryacım, bilemedim ankaralıydı bu, adanalı mı bakim napim diyorsun

Cevap yazmamakla cook iyi yapmissin canim. Yani bence de ilk gunden kirmizi karti almis ki hak da etmis.
Sana benden de tavsiye madem canim yabanci biriyle gorustunmu hic? Istanbulda cok vardir denesene bir bulus belki elektrik alirsin Inan ben memnunum. Tabiki kisisine gore degisir ama eski Turk erkek arkadaslarimdan sonra amanin dedim boylesi de mi varmis sonra da tuttum birakmadim zaten

Canım o kadar yerden göğe kadar haklısın ki çok farklılar, denedim hatta erkek arkadaşlarımın çoğu yabancı oldu, tinderı da ondan yükledim, türk erkekleri çok zor ya.. (adana gelinleri adanalı eniştelerimizi tenzih edelim mi napalım :) ? )

Senin eş de yabancı mı? Öyleyse iyi etmişsin valla..

Evet canim yabanci Polonyali. Ya aslina bakarsin yabanci turk hepsinde iyisi de kotusu de var. Burda da var benim burali arkadaslarim sevgilileri 5 para etmez olanlar ama tabi iyileri de cok var, aileye cok onem veriyorlar. Herseyden once es geliyor genelde. Aileden , arkadastan herseyin ustunde esi tutuyorlar aslinda oyle de olmasi lazim cunku 7/24 esin/sevgilinle berabersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…