60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ay seni en iyi ben anlarım
Canım spor yapınca inceliyorsun ya tartıda ne görürsen gör, o çok güzel oluyor
Dimiiii kaderdaşımm biz niye takıldık kaldıkk böle sende sporu artır bence kuzum jillian falan dene bi bakalımm . gerçekten aynadaki görüntüyle acayip motive oluyorsun o eski göbek simit falan baya gitti bendee yıllar önce spor salonuna gittiğimde ( aktivite olsun diye ) ölçüm yapılmıştı ben tabii o zamanlar 57 falandım ordaki hocalar benim ideal kilomun 62 olduğunu söylemişlerddi bendee ööhhh yok artık diye tepki vermiştim belkide sporla bu şekilde gitsem 62 bile yeticek bana hakkaten bakalımm yaşayıp görcez

Bende aynadaki görüntümü sevmeye başladımm eskisi kadar çok pörtlemiyor bi yerlerim tartıda istediğim kadar eksiyi göremesemde aynadaki görüntü motivasyonumu artırıyor vallaa
Aynen ya gecen ay bir tsort giymistim aynadaki goruntumu gorunce oturup aglamistim. Haftasonu ayni tsortu bir deneyeyim dedim cok guzel durdu. Yine hafif fazlaliklar var ama en azindan absurt durmuyor

Kizlar bende kilo bildirimi yapayım. Cok istedigim gibi gecmesede ilk haftam 65.5 ile başladığım seruvende su an 64.7 yim. Az az ilerliyor ama ilerliyor sevindim :)
sen benii takipte kal canım senin o az dediğini ben 1 ayda anca verdim benim kilo bildirimlerime bakıp motive olabilirsin bencee hiç az değil gayet güzel gitmiş canımmm tebrikleeeerrr

Aynen ya gecen ay bir tsort giymistim aynadaki goruntumu gorunce oturup aglamistim. Haftasonu ayni tsortu bir deneyeyim dedim cok guzel durdu. Yine hafif fazlaliklar var ama en azindan absurt durmuyor
daha da gidecek o fazlalıklaaar sporaa sağlıklı beslenmeyee devamm

Ho

Tesekkurler insallah ilk hedef 60 sonra 55 e kadar yolum var) lessie nasıl yaptın kac dakika ne faydaları oldu
Bi kaç gündür 4 mile power work yapıyorum + karın egzersizi baya bi sıkılaştırıyor tabi yediklerimide dikkat ediyorum. Bugün tartı çok mutlu etti beni. O yüzden artık sabah ve akşam yapıcam inşallah.

Tebrikler hepsi gider ins kilolarimizin

Cok sagol. Bu hafta baya azimliydim leslie yaptim Karin egzersizi yaptim ve bazi günler 4 bucukta yemeyi biraktim en gec te 6 da. Esim yiyordu normalde alirdim ucundan Ama inat ettim yemedim. Cünkü takilmistim hep az az gidiyordu sinirim bozulmustu. Birde dügünde sen zayifladin baya denilince Tam Motive oldum insallah hepimiz bu sekilde veririz.

Kuzum aynı dert bende de var geç yatıyorum geç kalkıyorum bence o yüzden istediğimiz sonucu alamıyoruz bende uykuyu düzenlemeyi deniceem bakalım nasıl yapıcaksam artık

Burcu valla biz geç yatmadan düzensizlikten sonuç alamıyoruz galiba ya, bu hafta en geç 12.30 da yatakta olcam, daha erken uyanmaya çalışıcam.

Spor, hele ki kendi vücut ağırlığınla çalışıp yürüyüş eklemek acayip değiştiriyor, ya ben geçen yaz ki fotolarıma bakıyorum 58 kilo, abi 3,5 kilo bile nasıl farkediyor ya o dönemde sıkı kardiyo yapıyordum mesela

Kizlar bende kilo bildirimi yapayım. Cok istedigim gibi gecmesede ilk haftam 65.5 ile başladığım seruvende su an 64.7 yim. Az az ilerliyor ama ilerliyor sevindim :)

800 gr hiç fena değil ki, zaten bir ayda verilebilecek max sağlıklı kilo vücut ağırlığının yüzde 10u diyorlar, 6,5 kg yapar, yani haftada verebileceğin max sağlıklı rakam 1,6 falan ve sen yarısını vermişsin daha nolsun

Benim diyetim gibi sporda yapamiyorum okulda in cık merdivenler evde kızım yeterince yaptiriyor zaten bian kendimmi yazdim dedim bende 20 gune yakındır bu sekilde bi hayat suruyorum aburcuburları çıkardım ogle araları yedigim pideler cikolatalar yerini çhia tohumlu sutlere bıraktı arada kacamak yapasım geliyo ama tutuyorum kendimi meyveyle falan

cnım ben de gecen sefer diyet yaparken 62 de cok takılı kaldım yaklasık bir ay kaldı 63 te de cok durmustu ama 61 ı hıc goremedım spora basladım odem sokturuculer hıc bır ıse yaramadı daha sonra da duğun oldu balayı tatıl su bu o derkne tekrar 65 oldum bu sefer ben de 62 barajını ascakmym merak edıyorm eğer kırarsan bana da hbr ver onerim de sporlarını bi tık arttırıp beslenme duzenini değistrp baska bi listeye gecmen. benım diyetisyenm o donemde ınatla lıstemı değismemisti ben de sinirlenp bırakmstm olan bana oldu.

Haber ederim gelişmeleri canım ama ben belli listeyle gitmiyordum işte, şimdi liste yapıp sürekli aynı şeylerle gitmeye çalışıcam, sporu da aksatmamaya dediğin gibi ve uyku düzenim kötü gerçekten onu değiştirmeye

İnşallah ikimiz de başarılı oluruz

Ismim Derya. 33 yasindayim, bir kucuk prensesin annesiyim. Finansal bir kurumda calisiyorum. Polonyada yasiyorum. Aralik ayinda cuma zayiflama yarismasindan 65 kilo ile mezun oldum. Sonra aylarca 67 kiloda sabit kaldim ve en son gecen hafta gittigimiz bir tatilce hunharca yiyerek 69.8e kadar ciktim. Dunku detoksla bugun gubu 68.8 ile basladim, ilk hedefim 65

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…