60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Yaptım valla baya güzel oldu derya hiç tahmin etmezdim yalnız ben üzerine yağda salça kavurdum yoğurt üstüne onu koydum çok mu abartmışım
ay çok sevindim beğenmene, sonuçta sevdigin bir tat ortaya cikmis ne güzel.. basilari üstüne lor peyniri ya da senin yaptigin gibi yogurt koyuyorlar ama bence sade daha iyi. salca aklima helmemisti ben de ekliyeyim bakalim bi dahakine. ben bol karabiberli seviyorum.

kizlar günaydın, ilk kilo bildirimi benden gelsin. bu sabah itibariyle 64.9 um. (geçen ekimde 64kiloydum sonra diyetten vazgecip cikmistim yine yukarilara, o yuzden 64 baraji mühim benim icin)
bu haftalik -600 gitmiş. bana birseyler önerin de haftasonum artiya geçmeden gitsin kizlar please.

teff tohumu çayı var bu sıralar revaçta. arastirin bakalim, kullanalim mi onu beraber? benim aklima yatti gibi. sabah aç karinla içiyormussun iştah kesiyormuş, hem de antioksidan ve faydaliymis. metabolizma hizlandiriyormus. denesek mi?

Merhaba arkadaşlar ben 29 yasinda 162 boyundayım iki hafta önce diyete başladım 10 aylik bebegim var dogum kilolarımı burda sizlerle vermek istiyorum. Benide aranıza alırmısınız. 12. Takimda iki hafta geçirdim 2200 gr verdim şanda 64.9 guncel kilom hedefim 58 56 lar insallah

Tebrikler. Tek diyeceğim Leslie bu hafta onu yaptım ve artık vazgecmem

Hoşgeldin aramıza ah bu Doğum kiloları hep beraber Insallah vericez

Hosgeldin cnm benmde 1 yasinda kizim var. Emmeyide birakinca bende diyet yapip dogumdaki kilolarimdan kurtulayim dedim. 70. 8 ile baslamistim. Su an 65.6 yim.
Senin bebegin emiyor mu ?

Hosgeldin cnm benmde 1 yasinda kizim var. Emmeyide birakinca bende diyet yapip dogumdaki kilolarimdan kurtulayim dedim. 70. 8 ile baslamistim. Su an 65.6 yim.
Senin bebegin emiyor mu ?
Bende 6. Ayında calısmaya baslayinca yavas yavas kesildi 7. Aydan sonra kesildi tamamen. Maaşaallah ne guzel 65 lere dusmussunuz varmi bi tuyosu..ne kadar zamanda gitti 5 kilo

Bende 6. Ayında calısmaya baslayinca yavas yavas kesildi 7. Aydan sonra kesildi tamamen. Maaşaallah ne guzel 65 lere dusmussunuz varmi bi tuyosu..ne kadar zamanda gitti 5 kilo
Tam 2 ay once baslamistim. ben oyle hizli vermiyorum. Yavas yavas veriyorum. Sabahlari haslanmis yumurta peynir domates salatalik tuketmeye calisiyorum. Aralarda yemek icin cekmecemde hep kayisi badem findik bulunduruyrm. Ogleleri evden getirdigim yemeklerden yiyorum. Mesela arkadaslarim tost doner cikolata yerken ben corba tarzi seyler tuketiyrm. Aksam gec saatte yememeye calisiyorum. Normalde esimle bizim aksamlari cerez cips meyve tatli yeme gibi aliskanliklarimiz vardi. Simdi aksamlari sadece kahve iciyrm. Ve elimde matarayla geziyorum. Spor calistigim icin bir de kizim cok hareketli oldugu icin pek yapamiyorum. Sporuda duzene koyarsam cok iyi olacak. Genel olarak yaptiklarim bunlar cnm

Aynen bu aralar banada zayifladin diyorlar. Cok guzel moral oluyor

Canım ben de bol karabiber koydum, yoğurt ve salçayla mutlaka dene derim, tarif için tekrar teşekkürler. :)

Ya ne güzel derya, tebrikler, hafta sonu önerimiz dr dukandan gelsin: “yeme annem yeme gülüm”

Hoş geldin zuzu, 2 haftada 2.200 çok güzel, sen bu işi yaparsın :)

Cok mutluyum bu hafta Cok umutluydum cünkü Cok azmettim sporumuda yaptim.
Sonuc 64,4 kg giden 1,2 kg ilk hedefin olan 65 tamamdir.
Şimdiki hedef 60 inşallah

Canım valla kendim vermişim gibi sevindim, helal olsun, detay ver kız başka neler yaptın leslie okay :)

Selam kizlar
Ben bugun sabah tartildim -400
Gecen hafta 66 idim
Bugun 65.6
Bnim icin iyi bir sonuc. Zira ev isi yaptigim icin spora ara vermek durumunda kalmistim
Hedef simdilik 63

Tebrikler canım hiç yoktan iyidir.

Kızlar ben de kilo bildirimi yapayım: 61.5 gerçekten çıldırıcam, takıldım kaldım ya ya acaba sürekli düzen değiştiriyorum diye mi düşünmeye başladım, bir gün leslie yapıyorum bir gün detoks yapıyorum, geç yatıyorum vs vs bir şeylerin etkisi olmalı çünkü bir taraftan diyetten önce bir sürü paketli gıda, fastfood kebap yiyordum, yine aynıydı kilom, bunları kestim en azından şimdi, vermem gerekir diye düşünüyorum ama vücudun karşı çıkmasının bir nedeni olmalı. Daha erken uyumaya çalışıcam, her gün tıpatıp aynı şeyleri yemeye yapmaya çalışıcam.

Ay seni en iyi ben anlarım
Canım spor yapınca inceliyorsun ya tartıda ne görürsen gör, o çok güzel oluyor

Kuzum aynı dert bende de var geç yatıyorum geç kalkıyorum bence o yüzden istediğimiz sonucu alamıyoruz bende uykuyu düzenlemeyi deniceem bakalım nasıl yapıcaksam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…