60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Merhaba arkadaşlar, yazamıyorum kızım diş çıkarıyor. Bu hafta cok dikkat ettim adet olmama rağmen -600 gr vermişim ilk hedefime az kaldı inş

Selam kızlar günüm çok yoğun olduğundan anca şimdi girebildim topiğe Sabah tartıldım ama istediğim gibi değil cuma Cumartesi pazar yaptığım kaçamaklar neticesinde pazartesi 62 olan kilomu
62.5 görmüştüm
O günden bu yana telafi edeyim diye elimden geleni yaptım Çarşamba’dan bu yana günlük 1 saat yürüyüşe başladım ama açıkcası istediğim sonuça ulaşamadım
Sanki vücudum kilitledi kendini gitmiyor kilo
Bugün 61.9 ( o kadar yürüyüşe 61leri gördüğüme sevinemedim malesef

Canım bende başladım hafta da en az 3 gün yapmaya çalışıyorum tartı da değişen çok birşey YÖK ama sıkılaşıyormusum gibi geliyor ama inşaallah öyledir
Bende zayifladigimo dusunmuyorum. Hatta yaptigim kacamaklar yuzunden kilo bile almis olabilirim. Ama en azindan vucudum toparlaniyor. Diyetlede desteklersek super olur

Arkadaslar bisey danismak istiyorum sizlere.
Su kemerli titresimli aletler var karni sıkılaştırmak için acaba tecrübesi olan varmı gerçekten işe yarıyormu?

arkadaşlar selam biraz önce yanlış guruba girmeye çalıştım ancak gruptan uyardılar orası yarışma imiş ben bu guruba gim

arkadaşlar selam biraz önce yanlış guruba girmeye çalıştım ancak gruptan uyardılar orası yarışma imiş ben bu guruba girmek istiyorum. daha öncede girmişmiydim bu guruba bilmiyorum ama kararlıyım olumsuz karşılamayın beni ne olur.
ben 37 yaşında 160 boyunda ve 70 kg yum. kararlıyım,lutfen destek bekliyorum.hedefim ayda 3 kilo vermek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…