60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

bundan 3 ay önce ne güzel 62,5 kadar düşmüştüm ancak stres ve pis boğazlığım yüzünden yine sabah 69,5 olduğumu yani 70 i gördüm.

sabah:2 tane kırmızı biber çilek ve k.k. kadar beyaz peynir yedim.
arada: 3-4 tane kuru erik
öğlen: yarım kase ezogelin çorba 3 tane köfte ve salata
arada:1 avuç kadar tuzlu fıstık yedim.
akşamda: yine köfte yapmıştım geceden onu yaparım ve salata yoğurt yanında da gece kızım geç yattığı için kahve yaparım kendime. İnşallah abur cubura elim gitmez

Herkes ara öğün şart desede ben 3 öğünden yanayım
dimiii ya bende vallaa hattaa o aradaki öğlen öğünü benim ara öğün gibi oluyor öğlen yeme alışkanlığı yok bendeee atıştırmalık şeyler var acabaa bu da bi hata mıı bilemedimm

günaydın yorgun ve uykusuzum kızım sabah 5.30 da uyudu.akşam köfteyi yapamadım makarna yedim küçük bir tabak ve en kötüsünü yaptım bir dilim kek yedim.

T tly111 tulaycim hosgeldin. sen bizim grupta toparlayicisin, kaybolma biryerlere Hepimize ilk hosgeldini sen dedin neredeyse
merak ettim bu arada, olumsuz bir durum yoktu di mi?

sabah 7.30 da normal kahvaltımı yaptım bır tane yumurta az peynir ve ince dilim ekmek yedim.
saat 10 gibi:bir avuç tuzlu fıstık var onu yerim.
öğlen:iş yerinde sebze yemeği ve çorba var onu yerim.
akşama: bakalım ne olacak.

dün gece keşke mesaj gönderme imkanım olsaydı ve size içimdeki tatlı isteğini anlatsaydım.sanki ben karar verince içimde bir canavar var ısrarla zararlı olan şeyler aklıma geliyor ve yemek istiyorum.

dün gece keşke mesaj gönderme imkanım olsaydı ve size içimdeki tatlı isteğini anlatsaydım.sanki ben karar verince içimde bir canavar var ısrarla zararlı olan şeyler aklıma geliyor ve yemek istiyorum.
çok farklı değilizz emin ol o canavar bende de var

KIZLAR MERHABA YINE VE YENİDEN. SAĞLIĞIMA KAVUŞMUŞ BIR SEKILDE GERI DÖNDÜM ARANIZA. TABI BU SÜREÇTE 1.5 KILO ALARAK. AMA OLSUN VEREBILIRIM. INANIYORUM.
SIZLER NASILSINIZ.GORUYORUM KI HERKESTE BIR SALMISLIK VAR GIBI.
HADI HADI TOPARLANMA ZAMANI.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…