60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ortaya bi soru atayım o zaman
sizce günde 3 öğün mü yoksa ara öğünlü 6 öğün müü kilo vermede daha etkili kızlaar ?
Ara ögün bende cok ise yariyor.. Bence ara ogun etkili.. Cok fazla aç olmuyor mide ve yemek de kararinda yeniliyor..
Ben ztn yemek yemegi seven biri degilim.. Hayat tamamen abur cuburdan ibaretti.. Ama ara ögunlerim sayesinde abur cubur yemeyi tamamen biraktim.. 1 ay olacak neredeyse.. Tatli olayini, beyaz ekmegi birakali koca 1 ay :)
Hem doyuyorum ac kalmiyorum, hem de 2.5 kilo vermis olmanin mutlulugu )

vaay 2,5 kg süpermişş bende beyaz ekmek yemeyeli bayaa olduu abur cubur desenn onuda neredeyse yok denecek kadar azalttım ki bu benim en büyük derdimdi . çünkü zaten öyle oturduğumda tabak tabak yemek yiyen bi insan değildiim biraz abur cubur biraz tatlı birazda fastfood düşkünlüğüm vardı çok şükür artık beslenme şeklini düzene sokuyorum. ama hiç ara öğün yapma ihtiyacı hissetmiyorum öğlen bile yeme ihtiyacı hissetmiyorum ki meyveyle yoğurtla geçiştiriyorum .

Benim de yemekle aram hic yoktur..
Gunduz de pek yemezdim.. Gece asiri abur cubur ve duzensiz beslenme ile aldim kilolarimi.. Yogurt, tarcinli süt, leblebi, kuru uzum, ceviz, kayisi v.b ile gecistiriyorum ara ogunlerimi.. Ilk bir hafta dans ettim ve duzenli mekik cektim ama biraktim.. Yine de sonuctan cook mutluyum.. 59'u göreyim cook mutlu olacagim.. :)

aynenn bende öyle ahhh şu gece abartmalarııı ahhhhhh neysee artıık yoook sağlılklı bir yaşamlaaa güzel güzel vericez kilolarıı ama hareketi bırakmaa en büyük faydayı o sağlıcak bize

bende de durum aynı gündüz acıkma hissetmiyorum canım hiçbişey istemiyor ancak akşam olunca resmen içimde bir canavar var sanki.yemeyeceğim şeyleri bile yemek istiyorum.

dün akşam: domates yarım dilim ekmek salatalık ve köfte yedim.
saat:11 gibi yoğurt ve çilek yedim.
bu sabah ise: kaşarlı tost ve kırmızı biber yedim.unutmadan ş.siz çay ve 3 tane de kuru edirk yedim.

bende de durum aynı gündüz acıkma hissetmiyorum canım hiçbişey istemiyor ancak akşam olunca resmen içimde bir canavar var sanki.yemeyeceğim şeyleri bile yemek istiyorum.

Ben de oyleydim.. senelerdirr.. kilom da 53/56 arasindaydi hep.. Ama yas 30u gecti.. 2.dogumdan sonra eski kilom hayal oldu.. Ustune 5 kilo daha da bindirdik..
Ben 15 Marttan beri abur cubur, cikolata, pasta v.ss yemiyorum.. Ucundan yedigim oldu bir kac defa.. Kendime ben bile inanamiyorum.. En enteresan yani da canim.hic istemiyor artik.. Cayi sekersiz icemiyorum.. Azalttim sadece..
Yavas yavas, ayda 3 kilo bile olsa verirsek harikaaa olur....

valla biraz önce bir arkadaşım ne zamandır görüşmüyorduk bana hamilemisin dedi bende hayır dedim. kaç kilosun diye sordu bende 70 dedim o da ama 100 gösteriyorsun dedi.Arkadaş dedğimi çok samimi değil

kızlar çok ama çok üzüldüm ben kendimi bile bile bu hale getirdim. abur cubur hamur işi düzensiz yemek yiye yiye bu hale geldim.
dolabıma bakıyorum 36-38 beden kıyafetlerim yeni yeni duruyor ancak ben yaşlı teyzeler gibi bol şeyler alıyorum.
yazık hem bedenime hem sağlığıma hemde parama yazık etmişim.

aslında 70 kg yani olmak istediğim kilo ile 55-57 kg arası yani hayal değil herşey benim elimde ancak azim yoktu o da oldu inşallah.

valla biraz önce bir arkadaşım ne zamandır görüşmüyorduk bana hamilemisin dedi bende hayır dedim. kaç kilosun diye sordu bende 70 dedim o da ama 100 gösteriyorsun dedi.Arkadaş dedğimi çok samimi değil
ne kadar kabaymiş. görüşme bence onunla. sen ne dedin peki?

gecmisi okudum da ortak noktamiz normal yemekler yerine abur cubur hamuisi tatli filan sevmek galiba. bu aliskanligi kirmak cok zor. dirayet gosterelim birlikte

bu arada pek menu paylasmiyorum ben ama genelde sabah ve oglen kahvalti turevleriyle geciyor. her ogleden sonra 4\5 fincan bitki cayi iciyorum. aksama da yogurdun icine salatalik salatalik semizotu koyup yiyorum. cok acikirsam aksam bir de meyve yiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…