60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Leslie bende yapıyordum 3 mil kendimi cok rahat hissediyordum. Acaba o kuralı koysak mı haftada en az 3 kez Leslie yapmak. Nedersiniz akadaşlar?
spor yapmak konusunda evet olabilir bi kural konulabilir ama bence bunu leslie ile sınırlandırmayalım gerçi benim için fark etmez ben zaten ısınma olarak yapıyordum bileğimi incitmeden önce. şuan sadece bileğimi zorlamamak adına sadece leslie yaptım. spor zamanları kısıtlı ve başka bi spor şeklini tercih edenler olabilir.

spor yapmak konusunda evet olabilir bi kural konulabilir ama bence bunu leslie ile sınırlandırmayalım gerçi benim için fark etmez ben zaten ısınma olarak yapıyordum bileğimi incitmeden önce. şuan sadece bileğimi zorlamamak adına sadece leslie yaptım. spor zamanları kısıtlı ve başka bi spor şeklini tercih edenler olabilir.
Haklısın. Her tür spor alanı olabilir. Ama haftada en az 3 kere olsa süper olur hepimiz için. Oylama mı yapsak acaba?

burdayim canim da ben bu hafta bastan beyaz bayrağı çekiyorum :KK31: bugün yine doktora gittim yarın yine gidicem.her gittiğim gün bir torba ilaçla dönüyorum.:KK42: bundan sonrası için rakip olucam artik size canim

Canım çok geçmiş olsun ciddi bir sorun yoktur inşaallah bir iki günden fazla sürünce korkarım ben korkutma bizi dikkat et kendine
herşeyden önce sağlık canım

sağoll canım ama işte yeterli gelmiyor bana o yaptığım spor ter atmayınca hiç spor yapmş gibi hissetmiyorum :KK43: benimde en büyük sorunum o can sıkıntısıı... can sıkıntısından bişiler izleyeyim diyorum bişiler izlerken canım hep bişiiler atıştırmak istiyor saçma sapan bi kısır döngü :KK70:
ruh ikizimsin galiba :KK50::KK54:

arkadaşlar merhaba. sanirim hepimizin üzerinde birşey var bu aralar. olsun beraber düşüp beraber toparlayacağız inşallah. ben geçen hafta hastaydım soğuk algınlığı bu hafta farenjite çevirdi durumum iyice kötüleşti.ne yazik ki ığne, antibiyotik ve bir sürü ilaç almak durumundayım.bu arada öksürük nedeniyle yarim kavanoz bal ve yarim kavanoz pekmez bitirdim bu hafta. ve hala reglim devam ediyor. yaniiii bu hafta bende iş yok. üstelik çok da keyifsizimm. bende sizi etkilememek için yazmadım birşeyler.insallah önümüzdeki hafta tam gaz ile sahalara donus yapacagim
kiz o pekmez bal ne, sumak cayi, kebabiye tohumu, zencefil limon kabugu tarcin vs. neyine yetmiyor. hastayim demesen kizicaktim bak :KK35::duduk:
takiliyorum tabi tatlim:KK200::KK200: gecmis olsun. salgin var okullarda. ben de topun agzindayim hastalik konusunda, sesim kısık.
nazar degmesin bizim gruba:nazar: topluca bir silkeleniriz umarim

o zamaaaaaan :KK50: var mı buna bi çözüm öneriin ruh ikiziiimmm :KK5:

doktor vermişti bi jel onu kullanıyorumm ama vallaa sıkıldımm artıkk deli gibi spor yapmak istiyorummm :mad:
önerim mi:KK16: mümkün mü bilmiyorum ama kıyabilsem papillalarimi aldiricam :cry: belki onlar gidince herseyin tadi ayni olur. tatsiz yani:KK72:bütün gün kalorisiz seyler yerdim..
tek cozumum bu o da mantiksiz di mi:KK70:

önerim mi:KK16: mümkün mü bilmiyorum ama kıyabilsem papillalarimi aldiricam :cry: belki onlar gidince herseyin tadi ayni olur. tatsiz yani:KK72:bütün gün kalorisiz seyler yerdim..
tek cozumum bu o da mantiksiz di mi:KK70:
ayyy keşkee olabilse öle bişiii :KK70: gerçekten kilo vermeye yardımcı çoğu şey de benim hiç midem almayan şeyler elma sirkesi meselaa maydanoz mesellaaa

Kızlar merhaba. Kızım diş çıkarıyor o yüzden bu aralar hiç keyfi yok. Gece 11 e kadar uyumuyor. Bugün de 4. Ay aşımızı yaptırdık. Moralimiz yerinde değil yani. :110: Bu arada ben de doğumdan sonra ilk adetimi oldum ve şiştim nedense. Bu hafta ben de kilo bildirimi yapmak istemiyorum. Ama okula her gün yürüyerek gidip gelmeyi bırakmadım umarım diğer hafta bana bol eksi getirir. Hepinizi seviyorum. Kızıma süt sağmak için uyandım. Hemencecik size de yazayım dedim :KK200:

Günaydın kızlar:KK200:
Aslında çok iyi gidiyordum ama iki gündür sallamasyon oldu :KK43:
Bence birbirimizi bu hafta kontrol etmeliyiz:bicak:

Almadım hatta -300 gr vermişim ama aslında -1 kg a yakın vermiştim.

Geçen hafta 63.1 di, bu hafta 62.8:110:

Merhaba Arkadaslar..
Gecen hafta +200 e cook uzulmustum..
Bu hafta da evde degikdim pek dikkat edemedim.. 61.400 'e merhaba..
61'i gormek bile beni mutlu etti.. Onumuzdeki hafta cok dikkat edecegim..
Kabak diyeti yapmayi dusunuyorum..
Kac gun yapabilirsem artik.. :)
Bol eksili guzel bir hafta olur insaAllah hepimiz icin..

62.200 - 61.400

X