60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

şükürki zayıflıyoruz değilmi kızlar. şekeri tatlıyı bırakınca iştah sorunu kalmadı doyuyoruz rahatız değilmi.

şükürki zayıflıyoruz değilmi kızlar. şekeri tatlıyı bırakınca iştah sorunu kalmadı doyuyoruz rahatız değilmi.
aynen canim..eskisi gibi tatli cikolata gibi zararli yiyecekler hic canim cekmiyo..bende cok rahatim bu konuda artik

bu sabahki kahvaltim..yagsiz sütlen 4 kasik müsli,,1 ceri domates,,yarim kitir ekmek

öylen yameyine brüksel lahana yemeyi yapmayi düsünüyorum..ailecek cok seviyoruz o yemeyi..kis mevsiminde tüketildiginde cok saglikliymis....yanina ya makarna yaparim yada pilav...pirinc pilav bitene kadar onu kullanacagim..esim 5 kilo almisti..bütün kilo aldiran gidalari evde bitsin istiyorum...

valla hugocuk şekeri ve tatlıyı bıraktıktan sonra maşşallah bende hiç iştah açılması olmadı sanki çok iştahlıymışım gibi geliyo sofraya oturunca ama normal ölçülerimde yediğimde doyuyorum hiçde fazla kaçırmıyorum

bugün yemekhanedeki öğle menümüz yayla çorbası ,izmir köfte,patates salatası,şekerpare.şekerpare yenmiyecek zaten,bir kepçe çorba,2 köfte,1 kepçe patates salatası bir dilim kepek ekmek yesem olurmu hugocuk yada nasıl yapayım sence

yarim saat önce mesela yine istahim acildi birseyler yemek istedim...hemen kendime kücük fincana yagsiz süt kaynattim icinede essspresso kahve kattim..türk kahvsi kalmamis evde..cok iyi geldi..abur cubura saldirmaktan agir tatli serbetli seyler canim istedigi zaman hemen bu yöntemi uygulayacagim cok faydasi oluyo...tesekkürler hugocuk..

canım 1 çorba ve izmir köfte ye ama yağsız yerinden al ben şimdi dans ediyorum yarınki sporu bugünden yapayım dedim

selam kızlar bende aynanın karşısında biraz dansettim özellikle aynanın karşısında inceldiğimi görmek çok hoşuma gitti hem fazlalıklarımın nerde olduğunu görüyorum iç bacaklarımda fazlalıklar var dansederken özellikle bacaklarımı yanlara açarak tabi benimki bu haliyle danstan çok kareteye benzedisonrada artık üzerimden dökülen bir eteğim vardı onu daralttım çok güzel oldu... yengemin bayramda bizde bir eteği kalmış38 beden bi deneyeyim dedim alttan giyemedim tabi üstten denedim oldu hemde çok rahat oldu yuppiiii çok sevindim yaa yengem benden çom zayıftır onun kıyafetlerini denemek aklımdan bile geçmemişti şimdiye kadar zayıflamaya devam

mavli arkadaşım bir şey kalmamış senin hedefine ne mutlu sana
sağol canım inşallah sende kolayca verirsin kilolarını ama daha 5 kilom var en son liseye başladığımda 50 kiloydum aradan uzun yıllar geçmiş inşallah yılmadan 50yi görürüm

Banucun meyveyle kalorisi aynı olabilir ama çikolata gibi şekerli yiyecekler yediğimizde bişiler yeme isteğimiz artıyomuş, sen onun yerine keşke bir meyve yeseydin canım

rica ederim canım. çok işe yarıyo gerçektende. bende akşamları içiyorum televizyon izlerken eşim yanımda yiyip içiyo tatlı falan canım hiç çekmiyo o zaman. birde çok doyurucu yemek yemiş gibi tok tutuyo

etrafında seni caydıracak kimse yoksa ve kesin kararlıysan hedefine ulaşacaksın sana söylediğim faktörler bende olduğu için işim zor malesef destek olan pek yok
sağol canım inşallah sende kolayca verirsin kilolarını ama daha 5 kilom var en son liseye başladığımda 50 kiloydum aradan uzun yıllar geçmiş inşallah yılmadan 50yi görürüm

insülin dengede olunca iştah açılmıyo. oysaki tatlı şeker yesen insülin çıkar ardından ani düşer ve yine yemek istersin bu çok önemli gerçektende. başka türlü zor. birde zaten tatlı şeker olunca zor zar diyet yapılıp zayıflansa bile göbek kalıyo malesef. şeker tatlı bırakılıp birde spor olunca göbek çok güzel gidiyo

bu konuda uyarı alıyorum ama malum dönemden dolayı meyve gibi birşey kesmiyor beni illa zararlı birşey yiyicem durduramıyorum kendimi
Banucun meyveyle kalorisi aynı olabilir ama çikolata gibi şekerli yiyecekler yediğimizde bişiler yeme isteğimiz artıyomuş, sen onun yerine keşke bir meyve yeseydin canım

bu arada herkese günaydın,
nugyacım geçmiş olsun canım
ben bugün evdeyim, düne göre daha iyiyim ama evde bir sürü iş var yaa, off (
neyse ben daha kahvaltı yapmadım ama 1 bardak elma sirkeli su içtim üstüne de bir çay kaşığı kadar bal yedim, tadı çok kötü geliyo bana, o yüzden arkasından bal yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…