60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

bu konuda uyarı alıyorum ama malum dönemden dolayı meyve gibi birşey kesmiyor beni illa zararlı birşey yiyicem durduramıyorum kendimi

anladım canım, peki hugocuğun tavsiyesi olan sütlü türk kahvesini denedin mi?
gerçekten tatlı yeme ihtiyacını bastırıyor ya da süte kabuk tarçın kırıp o şekilde de içebilirsin, onu denemedim ama tadının güzel olacağından eminim

mavli çok sevindim canım yola devam az kaldı değilmi. hepimiz yolu yarıladık. düşünsene ben başladığımda 83 kiloydum nasıl gidecek çok kilom var diyordum şimdiyse yolun yarısını geçtim bile

denemedim amatavsiyen için sağol deniycem canım

bu konuda uyarı alıyorum ama malum dönemden dolayı meyve gibi birşey kesmiyor beni illa zararlı birşey yiyicem durduramıyorum kendimi

canım böyle dönemlerde muz ye. yada şöyle yap kuru inciri doğra içine bir muz doğra macun gibi iyice ez. az beklet belki birazda pekmez koy canın talı çektikçe bir kaşık ye iyi geliyomuş.

denemedim amatavsiyen için sağol deniycem canım

tavsiye ederim tatlım
hem bu özel günde belki sana faydası olur, abur cuburdan uzak kalırsın, hem sana bişi söyliyim insan çok sevdiği bişeyden uzak kalabilince daha bi moralli oluyo, herkes yerken yemerek iradene sahip olduğunu görmek daha bi motive ediyor insanı :)

teşekkür ederim esv sağolasın canım

birde yeşilçayda iyi geliyo. ben malum günlerde meyve hakkımı muz yiyerek geçiriyorum sütlü kahvede içiyorumya rahat geçiyo hiç tatlı istemiyorum. ama illa tatlı isteniyosa pekmez tahin olabilir veya sadece pekmezde ölçülü olmak şartınla yenebilir. balda iyi ama doğal bal kalmadı çokğunda şeker var. bala şeker koyup miktarını arttırıyorlar

kızlar ben çıkıyorum şimdilik, kahvaltı + öğle yemeği, brunch gibi olacak ama hazırlayayım da yiyeyim artık
sonra görüşürüz
ve afiyet olsun

mrb kızlar ...dün net gitti yazamadım tekrar .alıntı yapmayı bilmiorum malum acemiyin daha.:)
hoşbulduk herkese teşekkürler.hemen kahvaltımı yazaıyım size.
1 bardak şekersiz çay
2 tane zeytin
2 parça peynir
2-3 çatal ev yapımı acı sos
1 haşlanmış yumuta üstüne 2 çay kaşığı z.yağı ile
1 dilim ekmek
ve kapanış bir banımlık incir reçeli :)
en büyük zaafım tatlı...dayanamıorum hele çikolata...bide malum dönemdeyim tam da ama forumda yazılanları okuyunca kesin karralıyım artık yemiorum...

ha birde açkarnına bi bardak ılık su içmiştim... her sabah uyanır uyanmaz mutlaka içerim . bide yatmada önce ayrıca yatmadan önce içilen su kalp içinde çok faydalıyımış bi dr.dan dinlemiştim.tavsiye ederim herkese.

slm ben geldimmmmmmmmmmmm nasisiniz citirlarrr
msjini aldim canim devrimcim ziyani yok ben kardesime baktirayim bakalim neyin nesi bu reklamlarr
son halummmmmmmm hehhehhehhe

yeni halimle garsinizdayim

bakin ne buldum
eski halimle dombul halimle demek istemistim
simdiki halimde giydigim kiyafetim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…