60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

yasemin canımcım kahvaltın vallahi süper ve ötesi

yasemin şimdi kaç kilosun

canım bu sabah aç karına tartıldım hala 65 kiloyum ama sanki hafiflemiş hissediyorum kendimi demekki vücudum önce toksinlerden arındırıyor kendini sonra kilo verceğim herhalde 1 ay süre tanıdım kendime ilk aşamada bakalım nasıl olacak

günaydın yasemin. sporla yağ kaybın oluyo kaslarda gelişiyo o yüzden tartıya fazla yansımıyo. yavaş yavaş gidiyo ama sağlıklı ve güzel zayıflıyosun. sabır ve zaman lazım

sabah kahvaltım 1 domates ve yeşilsoğanı tavada soteledim yağsız. ardından 1 yumurta kırdım pişirdim. üzerine 1 yemek kaşığı yağda ekledim 1 dilim peynirle ve 1 dilim kepek ekmeğiyle yedim

yarın spor günüm ama yarın evde yokum o yüzden bende bugüne aldım yarınki sporu. 1 saar dans edicem bugün. ardından koşu bandının titreşimli lemerini kullanırım 10 dakika tamamdır

sabah kahvaltım 1 domates ve yeşilsoğanı tavada soteledim yağsız. ardından 1 yumurta kırdım pişirdim. üzerine 1 yemek kaşığı yağda ekledim 1 dilim peynirle ve 1 dilim kepek ekmeğiyle yedim

günaydın hugocuk çok fena boğazlarım canım ya yutkunamıyorum yedikleriminde tadı yok hiç penisilin antibiyotiğe başladım akşam bu seferde sağ bademcik şişmiş yutkununca acı olmasa hiç bişeyim yok.bu aralar çok hap kullanıyorum boğazlarım için.şu sabahki menünü çok beğendim pazar günü eğer ağzımın datı yerine gelirse bende yapayım.

akşam 1,5 kepçe şehriye çorbası ,4-5 kaşık kabak yemeği bir dilim kepek ekemk aslında hiç yiyesim yok hastalıktan dolayı ama dahada vücut direncim zayıf düşer diye yiyorum hiç tat almıyorum ama olsun mide boş kalmasın.sabah kahvaltım domates kibrit kutusu peynir,4 zeytin bir haşlama yumurta bir dilim kepek ekmek

inşallah çabuk atlatırsın canım. hastalık döneminde vücut hastalığı yenmek için daha hızlı çalışıyo canım. portakalı mandalinayı ihmal etme canım. ıhlamur iç uzan ört üzerini güzelce terle canım. tavuksuyuna çorbada iç iyi gelir gerçi ağzının tadı yok ama olsun sen yinede dediklerimi yap. çok iyi geliyo

aslında ben evde olmak ve kuşlarımdan ayrılmak istemiyorum tüm gün üzerimde oluyolar oyun oynuyolar çok tatlılar onları seyretmek bile çok büyük keyif 1 gün görmesem çok özlüyorum

canım mutlaka ye. yemeklerin güzel. yanında portakal mandalina bulundur. ıhlamurda iç. aslında rapor alıp evde dinlensen daha iyi olur aslında canım

canım mutlaka ye. yemeklerin güzel. yanında portakal mandalina bulundur. ıhlamurda iç. aslında rapor alıp evde dinlensen daha iyi olur aslında canım

canım 18 gün önce yine bademciklerim şişmiş.düşünsene daha bir ay bile geçmeden tekrardan şişti o zamanda 2 gün rapor vermişti dr.ama o hastalığımda halsizlik çoktu gerçekten ayakta duracak halim yıktu ama bunda halsizliğim yok akşamda erken yattım zaten boğazlarım çok kötü acıyor.gerçi halsizlik olsada olmasada dinlenmek en iyisi ama iş yerinden izin almakta çok problem insanlar anlamıyor kimsenin halinden ancak kendilerini biliyorlar anlıyorlar.yemeklerimide yemeye çalışıyorum hiç tad almıyorum ama zorluyorum kendimi dahada güçsüz kalmayayım diye.ilgin için sağol hugocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…