60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

canım ne güzel hep dediğim şey. bak az yemişsin diye kastan gitmiş. ite anlatmak istediğimde buydu benim. diyetisyen çok önemli. kilo veriliyorda ne veriliyor değilmi. kasmı yağmı. canım dikkat et diyetini tam uygula. ne eksik ne fazla. aman 3 kaşık yiyeyim ondan 2 çatal alayım zayıflarım düşüncesinin ne kadar yanlış olduğunu gördük. üstelik kas kaybı fazla olduğunda hastalıklara sebep olur. en güzeli tam uymak diyete. yoksa kolay herşeyden 2 kaşık yiyerek hızlı kilo vermek herkes yapar. o kadar kolay olsaydı diyetisyenler olmazdı değilmi. canım aynen yola devam çok beğendim ben

ben özele gidiyorum randevularımı ayarlamakta sıkıntı yasadıgım için. daha 1 hafta oldu başladığım. haftada 1 kilo vericez diye anlaştık. hogucuk sağlıksız kilo vermişim meger yıllardır. doktor gunde 2 bardak süt 2 kase de yogurt yediriyor ve hiç açlık hissetmiyorum. bu harika birşeymiş:) önceden midemin kazınmasından mahvolurdum. aç kalınca zayıflarım mantıgını bıraktım bundan sonra ne dediyse yicem

aynen canım sağlıksız kilo vermişiz. tartıda rakamlar hızla aşarı iniyo hızlı veriyoruz metaboklizmamız hızlı diye övünüp durmuşuz. oysaki hızlı verdiğimiz aç kalarak zayıflamaya çalıştığımız aman onu yemeyeyim yada 2 kaşık alayım daha çok veririm diyerek verdiğimiz kaslar diyetisyen için bişey ifade etmiyo. neyseki sende gölrdün gerçeyi. canım rica etsem listeni ölçüleriyle yazabilirmisin. birde canım şeker ve tatlı varmı. mesela light cola içmen serbestmi senin birde ne kadar ücret ödüyosun

10gram çikolata yedim kızlar baktım 55 kaloriymiş.üzerine 220ml su içiyorum şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…