60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

çok dogru ve mantıklı gerçekten tatlı severler için mükemel bir öneri katılıyorum

elbette canım tatlı yemek sadece şekerli yememek gerek. yoksa pekmez üzümden yapıyo meyveden yani. meyveyle talandırmış oluyoruz. birde kuruyemişçilerde satılan pestiller var cevizli falan onlarda abartmamak şartıyla yenebilir onlarda üzümden pekmezden yapılıyo

nasıl yapcam benim sözlüm beni kilolu buluyo ve ben bu durumdan baya sıkıldım

çok şükür benim nişanlım öyle bi sıkıntı çıkarmıyo bana ve çok anlayışlı benimle beraber diyet yapmayı bile teklif ediyo fazlalıkları olmamasına ramen bana moral vermeye çalışıyo ama ben kendimi çok kötü hissediyorum,illet bi hastalık rabbim kimsenin başına vermesin ve arkadaşım benim sana tavsiyem böyle bi bedene sahip olmayı istemediğini ve bunun zor bi durum olduğunu ona söyle şaka yollu bile olsa kilonla ilgili sana takılmasın bu ileride canını çok sıkabilir.

öğle yemeğim 1,5 kepçe tas kebabı,pilav vardı almadım komposto vardı almadım evden salata ve yoğurt getirmiştim hepsini yiyemedim onlarında hiç ağzımın tadı yok bugün bademciklerden 1,5 dilim kepek ekmek yedim

afiyet olsun canım. inşallah hemen düzelirsin canım benim kıyamam ben sana. bende yemeğimi yedim markete gittim. barbunyayı ateşe koydum. eşime döner yapacağım az zahmetli oluyo ama olsun çok seviyo. yanına pilavda yaparım eşime. yesin akşama

merhaba güzeller:)
bugün spora başladım.
salona gitmeden önce yaptığım kahvaltımı yazarak başlıyorum:
bir dilim kızarmış kepekli ekmek
25 gram az yağlı krem peynir
1 minik kutu meyveli yoğurt
250ml su

sonra spora gittim bugün başladım çok memnun kaldım powerplate denen şeyden gerçekten saatlerini spor yaparak harcamışsın gibi oysa sadece yarım saat sürüyor

ardından 3 saat sonra öğle yemeğimi yedim:
1 kase yoğurt
yarım tabak bezelye yemeği
250ml su

şimdi bomba gibi işimin başındayım:)

bu arada pazartesi başlamıştım kiloma dikkat etmeye o zaman 61 kiloydum şu an 59,5

sağol hugocuk hemşiremiz antibiyotik yazdı onu kullanıcam yine

canım sabah kahvaltın güzel ama öğlen yemeğinde keşke bir dilimde ekmek olsaymış. bak sporada başlamışsın karbonhidratsız spor olmaz mutlaka ekmek yada pilav yemelisin yoksa bi süre sonra dayanamaz diyeti bozarsın.

eşime döner yaptım hala pişiyo çok güzel gözüküyo kesin çok beyenecek az kuyruk yağıda koydum. zararlı ama napalım lezzeti verende kuyruk yağı

benim 3 saat sürem doldu koca bir bardak demleme yeşilçay içiyorum. bol limonlu. deminde madensuyu içtim

herkese merhaba kızlar
hastaneden anca geldim ve öğle yemeği yedim, 4 yk kabak sote, 5 yk bol tuzlu yoğurt, 1.5 dilim kepek ekmek
ara öğün olarak 3 serum yedim, tansiyonum 10-6ymış sabah hastaneye gittiğimde, 3 serumdan sonra 10-7 oldu ancak, istirahat aldm, evdeyim şimdi
akşama da mantı yiyeceğim büyük ihtimalle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…