60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

çok güzel canım yarım kilo iyi sayılır durmak yok yola devam :KK8:

Allah razı olsun tatlım moral oldu valla.Ancak şöyle bir problemim var yaa.Evde ve işyerinde tartılıyorum59,5geliyorum bir de salonda tartılayım dedim 58,5 geldim acaba hangisi doğrudur ki?

herkese merhaba kızlar
hastaneden anca geldim ve öğle yemeği yedim, 4 yk kabak sote, 5 yk bol tuzlu yoğurt, 1.5 dilim kepek ekmek
ara öğün olarak 3 serum yedim, tansiyonum 10-6ymış sabah hastaneye gittiğimde, 3 serumdan sonra 10-7 oldu ancak, istirahat aldm, evdeyim şimdi
akşama da mantı yiyeceğim büyük ihtimalle :)

geçmiş olsun canım. dnlen artık evde. şöyle sıcacık bir mercşmek veya tarhana çorbası çok iyi gelir iyileşmeni hızlandırır

Allah razı olsun tatlım moral oldu valla.Ancak şöyle bir problemim var yaa.Evde ve işyerinde tartılıyorum59,5geliyorum bir de salonda tartılayım dedim 58,5 geldim acaba hangisi doğrudur ki?

canım salon eğer iyiyse salonunki doğrudur sonuçta bu işi yapıyorlar tartıları bozuk olmaz

canım sabah kahvaltın güzel ama öğlen yemeğinde keşke bir dilimde ekmek olsaymış. bak sporada başlamışsın karbonhidratsız spor olmaz mutlaka ekmek yada pilav yemelisin yoksa bi süre sonra dayanamaz diyeti bozarsın.

sağol canım valla eskiden beri hiç sevmem ekmeği hep zorla yerim yani normal zamanımda da yemezdim fazla.ama dediğin gibi spor olunca farklı oluyordur.en kısa zamanda tavsiyene uyucam canım sağol

canım salon eğer iyiyse salonunki doğrudur sonuçta bu işi yapıyorlar tartıları bozuk olmaz

iyi bir salon ama inşallah dediğin gibidir de ben hiç 60kg olmamışımdır :)bir de bu yönden bakmam lazım:))
bu arada geçmişler olsun canım

iyi bir salon ama inşallah dediğin gibidir de ben hiç 60kg olmamışımdır :)bir de bu yönden bakmam lazım:))
bu arada geçmişler olsun canım

sağol canım. spor yaparken dengeli beslenme şart. eksik beslenincede kilo verilemiyormuş. bende olmuştu çünkü. diyetisyenim dedi eksik beslenirsen metabolizman yavaşlar

canım şöyle söyliyeyim sana benim fikrim şu kanıda bence hiç bir tartı doğru değildir.bak evdeki ve salondaki bile farklı çıkıyor.başka bi yerde tartılsan oda farklıdır büyük bir ihtimk ama sürekli aynı tartıda tartılırsan verdiğini ve aldığını anlarsın.benim evde hem normal baskül hemde dijital tartı var ve ikiside farklı çlöüyor işyerindeki hemşiremizin odasında tartılıyorum oda farklı :KK1: 3 tane tartı birbirinden faklı yani senin anlıyacağın

canım şöyle söyliyeyim sana benim fikrim şu kanıda bence hiç bir tartı doğru değildir.bak evdeki ve salondaki bile farklı çıkıyor.başka bi yerde tartılsan oda farklıdır büyük bir ihtimk ama sürekli aynı tartıda tartılırsan verdiğini ve aldığını anlarsın.benim evde hem normal baskül hemde dijital tartı var ve ikiside farklı çlöüyor işyerindeki hemşiremizin odasında tartılıyorum oda farklı :KK1: 3 tane tartı birbirinden faklı yani senin anlıyacağın

evet nugya haklısın devamlı aynı tartıda tartılmak gerek moral bozmamak için

ben de incir ve ceviz yiyorum, serumdan dolayı şiştim, ağzımın tadı da bi bozuk :KK43:
hugocum biliyorum yemem lazım ama hastayım ya, bugünlük görmezden gelin artık kızlar :)

slm hanımlar.
dün diyetisyenime gittim ve tüm ölcümlerim yapıldı. 1 haftada 1 kilo vermişim ama biraz sorun var. cünkü diyetisyenin dediği gibi sabahları ve aksamları süt içmemi aksatmıştım. yogurt porsiyonlarımı az tutmustum. ve sebze yemeklerini az yemiştim. bu sebeple verdiğim 1 kilonun 300 gramı kastan gitmiş. bu hafta bunlara cok önem vermemi istedi.

X