60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

çok iiii yapmışsın ögrendiklerini bizlerle paylaşırsın artık:44:

paylaşırım şekerim. hogucuk da ben gitmeden önce bizimle paylaşıyordu. 3 kilo vermiştim 1 ayda ama bırakıp yine aldım geri kiloları. bir baskı unsuru olmadan ben kilo filan veremicem diye anladım. ve diyetisyene gitmeye karar verdim.

selamlar bebişim küçük olduğundan fırsat buldukça ara ara bakabiliyorum. bende 66 kg yim. 84 den düştüm. hedef 50. bende sabahları süt ve nesfit öğlenleri ve akşamları birer dilim kepek ekmeği ve az yemek bol meyve yiyorum. hamilelikte 34 kgaldığım için göbiş sarktı onun için mustelanın ürünlerini ve mustelanın gıda takviyesini kullanıyorum.

insallah benimde göbeyim gidecek....dün aksam ölctüm okadar kilo vermeme ragmen 91 cm idi..71 kiloyakan artik nekadardi hic düsünmek bile istemiyorum..
ama o göbis gidene kadar sekeri yasaklayacagim kendime.sonrada belki bende farmasi gibi tatli yemis olsam bile kücük parcalarla yetinirim...yeni seneyede 60 kiloylan girerim insallah..higocuk yeni seneye bende düzenli spor yapmak istiyorum..benim´diyetten daha cok spora egsersize ihtiyacim var aslinda..

insallah canım. yeni yıla süper vucutla grmek istiyorum ben deee cok iyi kilo vermişsin tebriklerr

selam kızlar bu hafta net yoktu giremedim
zaten kötü bir hafta oldu diyet çok kötüydü
muhtemeden kilo aldım

kendime kızarken farmasinin resimlerini görmek beni daha da kızdırdı kendime
mükemmel zayıflamış hatun tebrikler

orada mısınız kızlar ayrıca çalışan var mı aranızda
calısıyorum ben canım. evde netim yok zaten.

buusencim benim boyum 1.72 kilom 63, inşallah 55 olucam ben de :)
inşallah şekerim.azmetmek başarmanıun yarısıdır

selam kızlar bu hafta net yoktu giremedim
zaten kötü bir hafta oldu diyet çok kötüydü
muhtemeden kilo aldım
hiç moralini bozma kaldıgın yerden devam et canım.

olsun canım sen zayıfladıkça gider göbekte. zaten tatlı ve şekeri tamamen bırakınca bidaha yemek istemiyosun. ama biz diyetten sonra tatlılarımızı pekmez kullanarak yapacağız yani sağlıklı tatlı yapacağız canım hem tatlı yemiş hemde şeker yememiş olacağız. sanada tavsiye ederim eskiden osmanlıda şeker yokken tatlılar pekmezle yapılıyordu şeker bilinmiyordu sonradan geldi şeker keşke gelmeseymişti

kendime kızarken farmasinin resimlerini görmek beni daha da kızdırdı kendime
mükemmel zayıflamış hatun tebrikler

banucum kendine kızmayı bırak bence, olan olmuş artık, biraz daha dikkat edersin bundan sonra, spor yapıyosan onu da artırırsın, sen de farması gibi olursun canımcım

canım benim ben spor yapamıyorum zamanım kalmıyor ona iş ev çocuk derken ama insan kendini ir bırakınca iyice bırakıyor motive olamıyorum
banucum kendine kızmayı bırak bence, olan olmuş artık, biraz daha dikkat edersin bundan sonra, spor yapıyosan onu da artırırsın, sen de farması gibi olursun canımcım

keşkeeee. kocam güya benle diyet yapıyor. sabah akşam bayramdan kalan çikolatalara saldırıyor. sonra da diyor ki karışma ben diyetteyim:))) bende tatlılarda pekmez veya has bal kullanıyım o zaman bundan sonraa. güzel fikir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…