60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

herkese günaydın
bu sabah önce aç karna 1 bardak suya bir yemek kaşığı elma sirkesi koyup onu içtim, arkasından bir tatlı kaşığı bal yedim, başka türlü içemem çünkü
yarım saat sonrada 1 kase nesfit yedim, şimdi iş yerindeyim ama doktora gidicem, kendimi hiç iyi hissetmiyorum, başağrısı ve acaip halsizlik var, hafif de boğazım ağrıyo (
pazar gününden beri geçmedi zaten başımın ağrısı

2 gun aradan herkese merhaba
kahvaltım
2 fıncan yeşil çay
2 kuru kayısı
1 domates
3 cevız
3 zeytın
2 dılım ekmek
maalesef bugun oglende dısarda olacagım ne yapsam acaba....

günaydın canım. geçmiş olsun. terlemen iyi olmuş. portakal mandalina falan ye bolca. ıhlamurda iyi gelir canım. yeşilçayda iyidir çabucak iyileş canım benim.

geçmiş olsun canım portakal mandalina ıhlamur yeşilçay iyi gelir. tavuksuyu çorbada çok iyidir

kızlar tavuk baget falan olabilir haşlayın. pişince derisini alın disikleyin. kaynayınca suyuna tel şehriye veya arpacık koyun pişirin. içine karabiber atın. yerken limonda ekleyin çok iyi geliyor üstelik hafif bi çorba ben çok severim. hasta olduğumda mutlaka yaparım

hugocuk sağol canım
tavuk ve et suyundan yapılmış yemekleri yiyemiyorum ben ya (
bi doktora gideyim de, istirahat verirse en azından dinlenirim eve gidip, dayak yemiş gibiyim resmen, dökülüyorum

hugocuk sağol canım
tavuk ve et suyundan yapılmış yemekleri yiyemiyorum ben ya (
bi doktora gideyim de, istirahat verirse en azından dinlenirim eve gidip, dayak yemiş gibiyim resmen, dökülüyorum

canım istirahat iyi gelir mutlaka ıhlamurda yeşilçay falan iç. bolca mandalina portakal ye. aç kalma geçer

şu bel 70 lere düşmeli kalça kalsada olur farketmez. ama bel 70 lere düşmeli. diyet bitince pilates ağırlık falan çalışacağım. asıl benim zayıfladıktan sonra başlıyor işim. o zaman bundan daha çok sporum olacak. kardiyo artı ağırlık ve pilates olacak belli düzen içinde günlere yayarak çalışacağım mecburen ayrıca kol göğüs olacak

günaydın canım. geçmiş olsun. terlemen iyi olmuş. portakal mandalina falan ye bolca. ıhlamurda iyi gelir canım. yeşilçayda iyidir çabucak iyileş canım benim.

sağol hugocuk şimdi ıhlamur içtim.hemşiremiz sirkeyle gargara yap dedi yemekhanemizden sirke aldım gargara yapıcam şimdi katarinde uyku yaptı bende şimdi

bel ölçüm eskiden 95 lerin üzerindeydi şükürki 80 lere düştü. 70 lere düşse pilates ağırlık çalışması özellikle sana verdiğim linkteki bel egzersizlerini yapmak çok süper sonuçlar veriyor. onları yaparım. sırt içinde pilates. kol göğüs içinse ağırlıkla çalışırım yeter zaten koşu bandıda hep olacak zaten yeter.

nugyacım ölçülerim nasıl. biliyorum iyi değil ama çokta kötü değil değilmi canım. eşimde artık kötü bişey demiyo hiç kilodan bahsetmiyo o yüzden sana sorayım dedim

geçmiş olsun nugyacım....o bademciklerden ben 5 sene önce kurtuldum..vee 5 senedır keyif suruyorum

nugyacım belimizi göbeğimizi beraber eritelim sımsıkı baklava kaslarına sahip olalım varmısın benimle beraber olmaya. göbek gidecek bel incelecek baklava kasları olacak kilo gittikten sonra 3 yada 4 ayda güzel oluruz dediklerimi beraber yaparsak varmısın benimle

nugyacım ölçülerim bunlar fena değil ama istediğim gibide değil. 40 beden giyiyorum

canım ben hiç ölçmedim ama benim boy çok kısa 1:53 şu anda bende 40 giyiyorum nasıl oldu şimdi bu acaba kalıplardamı bişey var.senin boyun benden baya uzun nasıl 40 giyiyosunki kalıplar çok farklı o zaman yani daha düşük giymen lazım değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…