Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Hedef_69 Hedef_69 heyy mezun degilsin sen :duduk:
Canım arkadaşım gerçekten böyle olubilecegini düşünmemiştim hayeller hayatlar oldu biraz 😁Mesala sahile inince ben şenzlongda uzanır guneslenirken takıma girerdim diyordum lakin tatilde bana düşen Küçük cadı ile kumdan kale yapmak düştü 😁

Diyet konusunda ise ne yazikki dışarda yiyoruz evde sadece kahvalti yapıyoruz en çok özledigim şey düzenli beslenme olabilir burda🙄ama bol yurudugum gezdigimjz için ve akşamdan sonra yemedigim için çokda ipin ucu kaçmadı.. bugün evde iken bol su ve yeşil çayla ödemi atarım inşallah

Kqrdesinmi gİrmisti sınava kaptancigim inşaallah emeğinin karşılığını alır
Biz iyiyiz çok memnun kaldık ayvalık sarımsakli tarafındayız havasida denizide çok güzel . cumartesi akşamı trenle donucez bakalım
Aynen canim kardesim girdi hayirlisi bakalim 🤗
Ne guzel tatilin keyfini cikar canim 🤩🤩

Hedef_69 Hedef_69 Dilekk tatil nasıl gidiyor bize manzara fotosu at bari :işsiz:
IMG_20210822_133212.jpg
senin için😁

Annan gelecek bugün E Elif_Eylul akşam aramasam bana geliyormuş kapıda kalacakti binada kimse yok🙄🙄🙄
- sana geliyom diyince dedim anne haber versene
-eee sen neredesin dedim evde yokum 😪😪😪
Kocam ben gider alırım gelecekse dedi yok yarın gelirim ne yapcam parkta dedi sanki yürüyüşe parka giden o değil 🙄🙄 bir insanı aramak bu kadar mı zor olabilir anlamıyorum 🙄
Hay Allahimya birkerede arasa keske kendi gezdigi gibi senin yada benim gezcegimiz aklina gelmiyo
25 Ağustos menü

10.30
3 kaşık kadar patatesli sucuklu omlet
4 zeytin
1 dilim peynir
1 dilim ekmek
Domates salatalık biber

13.30
5-6 çatal karpuz

16.30
1 porsiyon ızgara balık
Bol salata
2 dilim ekmek

19.00
2 top dondurma

2 litre su
30 dk kondisyon bisiklet
5000 adım
Zipzip- Zipzip-
E Elif_Eylul
@MiraPham
Afiyet olsun canım 💞
Filizcigim çok özledim seni ya sen😁
Bende seni😌
Canım arkadaşım gerçekten böyle olubilecegini düşünmemiştim hayeller hayatlar oldu biraz 😁Mesala sahile inince ben şenzlongda uzanır guneslenirken takıma girerdim diyordum lakin tatilde bana düşen Küçük cadı ile kumdan kale yapmak düştü 😁
Kumdan kale bakalim sana yarin nekadar eksi göstercek😌

Hay Allahimya birkerede arasa keske kendi gezdigi gibi senin yada benim gezcegimiz aklina gelmiyo

Afiyet olsun canım 💞

Bende seni😌

Kumdan kale bakalim sana yarin nekadar eksi göstercek😌
Anlamadım valla canım oda kocamı aramış tapu işleri için da annemi bir ara danışmaya gitsin dedi onun için aradım akşam 19,30.
Yoldaydik botanige gidelim dedik aha sana geliyorum şimdi evden çıktım diyince 😳 böyle oldum. Dedim anne arasaydin keşke bız evde degiliz😐🤦🤦🤦

Anlamadım valla canım oda kocamı aramış tapu işleri için da annemi bir ara danışmaya gitsin dedi onun için aradım akşam 19,30.
Yoldaydik botanige gidelim dedik aha sana geliyorum şimdi evden çıktım diyince 😳 böyle oldum. Dedim anne arasaydin keşke bız evde degiliz😐🤦🤦🤦
Kimin tapusu,
Yaa işte öyle yapiyo sonra şişiniyor herkesin hayati var bunu anlamadi birtürlu

X