Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Tebrikler tatlım. 🤩♥️🌹🧿♥️💋

Harikasın canım. ♥️🤩🌹🧿🤩♥️

Muhteşem. ♥️🤩🧿🌹♥️🧿

👏👏👏♥️🤩♥️ Bravo. 💋💋💋

Sende fena değilsin. Chi hu. 💋💋👏♥️💋🌺🌺👏🌹🌹🌹

Harikasın canım. 💋♥️🌹🧿♥️💋

Takımın çiçeği, diyetin prensesi kimin kankasi o benim kankammm.💋🤩♥️🧿💋🤩♥️🧿

Kıyamam. 💋 Tebrikler tatlım.♥️🤩🌹👏

Bravo hırçın Karadeniz'in güzel sakın kızı. 🤩♥️🌹♥️🧿🌺

Tebrikler tatlım. ♥️🌹🤩💋🤩🌹♥️

Boniii Bon . 🙈🧿🌺💋🤩♥️

Poni Bon Tebrikler bebiş.🧿🌺💋🤩♥️🧿
Mira bebeğim🤩 , ❤ sen de harikalar örneğisin mükemmelsin.🥰 Çok iyi kalbin var tatlım, biricik Miram ❤

2 hafta olmıycam canım, çok aktifte olamadım , eylülde gelir bakarım

55 hedefimiz hedef vazgeçmek yok

Mira harika bir irade örneğisin 💪

Harika bir iş çıkardın , çok çok tebrik ediyorum 👋👋👋

Sırada mükemmel olmak var 🤩🤩🤩 55🤩🤩🤩
Geliyorrr 55 dediğin nedir bebeğim. Mezun olunca garip hissettim ama sayenizde başaracağim. 💪💪💪♥️♥️♥️

Nasıl fırladın çok merak etdim :KK70::KK70::KK70:
Olmaz artık başka bir zaman fırlama hikayem :KK70: çıkınca da aglamamisim korkmuş annem :KK70:
Amin canım. Sizlerde bugünleri görün İnşaAllah
Amin canım bana karne vermeyecekler ama olsun belki bi kupa daha verirler parasıyla değil mi :KK70:
Zipzip- Zipzip-
Kaptanım bugün rahimde histereskopi oldum
Ancak kendime gelebildim
Stres ve endiseden tartı resmini çekmeyi unuttum suan güncel kilom Sabah 64.8 di
Resimsiz kabul edilirmi bilemedim
Kusuruma bakma
Geçmiş olsun canım rabbim gönlüne göre versin emeklerinin acılarının karşılığını tez zamanda
ah sorma kuzum sabah bide banyoda dustum tartildim ama gelemedim 😔🥺 m
malesef +400 gr kuzum bir faydam olmadi da sana

gecen hafta 76.4
bu hafta 76.8
Eki Görüntüle 2900891

E Elif_Eylul
Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia

bu hafta cok guzel baslamisti rekorumu kiraacktim bu hafta brnim haftamdi 😔sporda ama pes etmeyecegim biraz duzeleyim yine kirarim menunyazip dikkat etmeye dewam ⚡
Geçmiş olsun banyo çok tehlikeli tansiyonun mu düştü geçen arkadas elini kesti düşüp duşa kabini kırmış çalışamıyor şimdi dikkat et tansiyon sorunun varsa sabahları ağzına birşey at hemen
Kilo işine gelince bırakma bak geçen haftada artiydi üst üste sinsi sinsi yukarı çıkar bu tartılar vazgeçersen
Temizlik yapıyor um ne kahvesi bacım 😫
Herkesin temizliğini sen mi yaptın kız biz burda geyik yaparken ,kolay gelsin canım
Elisacigim verdiğin kiloyu gördüm yalandan tebrik ediyim bari 😁kız okadar azıcık yemeye niye az veriyon sen .Biyerde bı sıkıntı var onuds cozse cozse North River North River çözer🤣seni onun ellerine bırakıyorum benden fayda yok anam😜😜
F Frozen01 şimdi şöyle 68de oyalaniyor kankam ama aynı zamanda rakip ne kalmış yanına gelmeme hopp bir bakmis benn 68im :)
Allah razı olsun cnm ❤️ Hiç yan etkisi olmadı acaba antikor varda ondanmiki diye düşündüm🤔
Bende ilk gün olmadı dün halsizlik ve ateş oldu belki de ben ilaç almadigim için ama çok yüksek değil bugün iyiyim

Günaydın kizlar birinci olmuşuz hepimizin yaglarina sağlık :KK70: :KK53:
Zipzip- Zipzip- kaptanımin dediği a32 bir haftadır yok satiyordu dün gelmiş gittik aldık ama ben hala eski telden giriyorum çünkü herşeyin şifresini unuttum :KK70: kk dahil :)
Geçmiş bitti gidip cuma menüsünü yazacağım alnım ak kacamaksiz Miss gibimmm :)

Günaydın şampiyonlar. ♥️🌹♥️🌹♥️🌹
Günaydın canim 💕
Günaydın canim 💕
Günaydın kizlar birinci olmuşuz hepimizin yaglarina sağlık :KK70: :KK53:
Zipzip- Zipzip- kaptanımin dediği a32 bir haftadır yok satiyordu dün gelmiş gittik aldık ama ben hala eski telden giriyorum çünkü herşeyin şifresini unuttum :KK70: kk dahil :)
Geçmiş bitti gidip cuma menüsünü yazacağım alnım ak kacamaksiz Miss gibimmm :)
Günaydın canim 💕
Ben mi A32 demisim 🤭🤭
Gule gule kullan canim 💕💕

Olmaz artık başka bir zaman fırlama hikayem :KK70: çıkınca da aglamamisim korkmuş annem :KK70:

Amin canım bana karne vermeyecekler ama olsun belki bi kupa daha verirler parasıyla değil mi :KK70:

Geçmiş olsun canım rabbim gönlüne göre versin emeklerinin acılarının karşılığını tez zamanda

Geçmiş olsun banyo çok tehlikeli tansiyonun mu düştü geçen arkadas elini kesti düşüp duşa kabini kırmış çalışamıyor şimdi dikkat et tansiyon sorunun varsa sabahları ağzına birşey at hemen
Kilo işine gelince bırakma bak geçen haftada artiydi üst üste sinsi sinsi yukarı çıkar bu tartılar vazgeçersen

Herkesin temizliğini sen mi yaptın kız biz burda geyik yaparken ,kolay gelsin canım

F Frozen01 şimdi şöyle 68de oyalaniyor kankam ama aynı zamanda rakip ne kalmış yanına gelmeme hopp bir bakmis benn 68im :)

Bende ilk gün olmadı dün halsizlik ve ateş oldu belki de ben ilaç almadigim için ama çok yüksek değil bugün iyiyim
Temizlik konusunda çok hassas lastim saçma takıntıları m ilerledi şuan ellerim hep yara olmuş her türlü deterjandan ayaklariminda altıda ayakta durmakta n dün çatlamış :KK43:

Cuma menü
Sabah
2dlm tam buğday
4yk menemen
1kk peynir
1ck bal

Öğle
Peynirli salata

Akşam
2 kase mercimek çorba

Su : 2lt
Afiyet olsun canım 💞
Günaydın kızlar 13.08.cuma menüsü
Kahvaltı yok bankadaydim saat 11.30 da evdeydim
Sabah öğlen arası 12.00
3 dilim tahıllı ekmek
6 zeytin
1 domates
1 salata
Ara Nescafe
Akşam üstüde beyaz ekmek yedim tazeydi ödülüm beyaz ekmek oldu 🤭🤭 yine aralarda Nescafe
2 litre su Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 💞

Temizlik konusunda çok hassas lastim saçma takıntıları m ilerledi şuan ellerim hep yara olmuş her türlü deterjandan ayaklariminda altıda ayakta durmakta n dün çatlamış :KK43:
Yapma bunu kendine lütfen ileride daha kotu olursun lütfen dozunda yap. Bu takintinin ilerisi obsesif kompulsif takıntı bozukluğu 😟😟 ve gerçekten cokk zor bı hastalık.

X