Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Kizlar telefonum artık eskidi guncellemeleri kaldırmıyor malesef yeni alacağım önerisi olan var mı Huawei favorimdir ama googplay yok geçen arkadaş almış başka bir uygulama var ama orda da her uygulama yer almıyor boşuna para vermek olur
Samsung A30S kullaniyorum yaklasik 2 yildir memnunum canim ama ilk aldigimda kapaniyordu kendi kendine neyseki tekrarlamadi 🤭

Samsung A30S kullaniyorum yaklasik 2 yildir memnunum canim ama ilk aldigimda kapaniyordu kendi kendine neyseki tekrarlamadi 🤭
Eşimde de A70i var pek memnun kendisi ama onun memnun olduğu genelde bana hiç uymaz :KK70: çok uçuk fiyatlı birşey istemiyorum malum küçük bile eline gecirince oyuncak sanıp çevirip takla attırıyor :KK70:

Eşimde de A70i var pek memnun kendisi ama onun memnun olduğu genelde bana hiç uymaz :KK70: çok uçuk fiyatlı birşey istemiyorum malum küçük bile eline gecirince oyuncak sanıp çevirip takla attırıyor :KK70:
Ucuz telefonda yok ki artik :KK43:
Hafızası cok onemli 64 yada 128 lik olsun canim
Guncelleme geldikce telefonda yer kalmiyor
16 gb hafizasi olan bir telefon kullaniyordum bu telefondan once surekli uyari veriyordu birseyler sil diye ama silecek birseyde yoktu 🤭🤭

Ucuz telefonda yok ki artik :KK43:
Hafızası cok onemli 64 yada 128 lik olsun canim
Guncelleme geldikce telefonda yer kalmiyor
16 gb hafizasi olan bir telefon kullaniyordum bu telefondan once surekli uyari veriyordu birseyler sil diye ama silecek birseyde yoktu 🤭🤭
128 yada 256 düşünüyorum kız ucuz dediğim 10 bin vermeyeyim yani zaten en kötüsu 3.5 olmuş :)

Yaa zaten o kadar vermeye gerek yok 🤣🤣
En son A71 aldik subatta babama 3.800 du
Kesinlikle bence de gerek yok çünkü zaten bı teli 2 sene sonra kullanama diye sürümü vs sürekli yenileniyor uygulamaların uygulamalar yenilendikcede telller yenileniyor yoksa şuan ne kasma , ne seste vs hiçbirsey yok tıkır tıkır ama uygulamaları açmıyor online bankacılık vs

X