Makyaj Ürünleri 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı - Oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı - Oylaması

• 1.FOTO

OY: 31 10,7%
  • 2. FOTO

OY: 56 19,4%
  • 3. FOTO

OY: 4 1,4%
  • 4. FOTO

OY: 39 13,5%
  • 5.FOTO

OY: 9 3,1%
  • 6. FOTO

OY: 140 48,4%
  • 7. FOTO

OY: 10 3,5%

• Ankete Katılan
    289
  • Anket Kapalı .
1 numaraya verdim ben de.Biraz sadeydi ama özellikle göz makyajından dolayı çok beğendim.zemuszemus Ayrıca çok güzel bir burnu varmış arkadaşımızın.kaydirigubbakcemile2
Gotik ve yaşlılık fikirleri çok güzel bence..

yaşlılık makyajı olursa ben bi çakallık yapıp babaannemimi koysam ne ?...kaydirigubbakcemile3

yaş 23.. babaanne 73... baya baya birinci gelebilirim... laelaelaelaelae

ya bence yaşlılık zor iş.. cunku normal hali nasıl nasıl yaslı göstermiş oldugundan bunu nasıl anlayacagız... CADIARZU

Önce ve sonra diye yan yana koyarlar ya fotoğrafları öyle yaparlarsa olurkaydirigubbakcemile3 Zaten illa ki anlaşılır benzerlik bencefisfisfis

kısslar, çok hoş görünüyorsunuz hepiniz emeğinize sağlık. yanılmıyorsam her kez üzerine sabahlığını geçirmiş:))

kimse alınıp kırılmasın sakın nacizane fikirlerimi söylüyorum sadece!!!...

meraklım çok sexi görünüyon bacım ya. kırmızı ruj çok yakışmış ama geyşalıkla pek ilgisi olmamış makyaıjnın.yüzün çok beyaz görünmüyor fotodanda olabilir.çok güzelsin demeden geçemiycem, hele o burnun okka gibi yaaaa maaşallah. göz makyajın tam geyşalık.:))

aşkitom o senmisin bacım yaaaaa. inanamıyorum. valla kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdin.sen senden çıkmışsın resmen.diğer topikteki kaş muhabbeti olmasa hayatta tanıyamazdım sani. çok başarılı olmuş makyajın ruju sürüş şeklin,allığın,göz makyajın,yüzünü çok güzel beyazlatmışsın canım. ama keşke o kaşlarını aşağıya doğru yapmasaydın düzeltseydin ondan kaybediyorsun sanki .aksesuarlarında çok uygun güzxel olmuş. boynun dahil bir yerin görünmnüyor amata bu zaten.ama çok çirkin olmuşsun balım yaaaaaaa sana geyşalık hiçmi hiç yakşmamış. inşallah kocişinin karşısına çıkmamışsındır bu halde. adamı geyşalardan soğutursun inan.

hidennisko yavrum sarışın oluşun eksi puan getirmiş. aksesuarlar güzel.ama yüzünü yeteri kadar beyazlatamamışsın.foto çekimleri güzel.hele o ellerini alnına koyup çekindiğine çok güldüm. iyiki geyşa değilsin yawwwww.makyajda hafif kalmış sanki:)))

düşüm senin makyajında geyet başarılı. yüzünü çok güzel beyazlatmışsın. aksesuarlarrında güzel olmuş. yalnız sadece yüzünüzüm boyamışsınız artı birde sen elbise tarzı bişi giyinmişsinki pek uymamış konsepte. ten rengin belli artı geyşaların hiç bir yweri görünmez bilekleridahil her yerleri kapalıdır. saçlarını açmışsın hoş olmuş. ama toplayıp bir kalemle falan tuttursaydın daha hoşolursu bence.birde allık eksik

dingiltere kraliçesi. canım sende yüzünü yeteri kadar beyazlatamamışsın. allık çok hoş olmuş tam geyşa işi.rujun uymamış pembe sürmüşsün yanılmıyorsam.kırmızı sürseydin daha hoş görünebilirdi.makyajında sade ve yetersiz olmuş (sakın alınma canım yorum yapıyorum sadece)boynun ve kıyafetlerin görünüyor fotoda. boynun renksizkalmış kıyafetlerinde olmamış. sabahlığını geçirsedin üzerine yada boynunu silseydin daha hoş olurdu:))

arztez hayatım sen tam geyşa olmuşsun oyumuda sana verdim .yüzünü güzel beyazlatmışsın. ama boynun sırıtmış keşke orayada sürseydin. aksesuarların ve kıyafetin 10 numara tam omuş.saçlarında konsepte uygun. ama makyajın çok abartılı olmuş canım. biraz daha hafif yapsaydın daha iyi olacaktı. kaşlarınada şekli güzel vermişsin:))

son yarışmacımızda yanılmıyorsam masumiyet. canım yüzünü çok güzel beyazlatmışsın.ama boynun ve kıyafetlerin olmamış keşke fotoları düzenlerken silseydin o bölümleri yada karartsaydın. kaşların tam olmuş geyşaler kaşlarına geneldekırmızımsı bir renk veriler gözlemlerin iyi.makyajında fena olmamış.pembe tonları uymuş. rujun rengi kırmızı olsaydı daha iyi olurdu kanımca.saçındaki çiçek güzel olmuş saç renginde uygun. ama keşke topuz tarzı bişi yapsaydın:)))

Ya iyide one number ilarzum değilmi yoksam ben mi karıştırıyorum:)))))))
:roflol: :roflol:

hulicim e madem sen yöneticeksin yarismayi.. o zaman sen karar ver..
bu gece karar ver ki artik yavas yavas hazirlanalim..
bu yarisma bitince o baslarr

bencede ya diger konu belirlensin.. konu kim tarafından belirleniyo... huli mi karar vercek.. eger öyleyse HULİİİİİİİİ hemen karar ver hihoyyyt

aslinda hulim gelin makyaji istiodu.. onun icin ona birakalim derimm

Hulicim bu sefer Gotic Makyaji olsa herkeste o makyajda gormek zevkli olucak kesin.. kaydirigubbakcemile2
Benim firkim bu yinede sen kendin bilirsin.. kaydirigubbakcemile2

selam canlarim
bir iki gündür yoktum kusura bakmayin ama yarin haftasonu ve diger günler burdayim
baslayabilriz artik
gelin makyaji öyle bir fikirdi illa istedigim birsey degildi
aslinda sirineminde dedigi gibi benim aklimdan gotik geciyordu
eger sizde kabul ederseniz gotik yapilsin

peki ama bu yarismanin oylamasi nezamana kadar sürecek daha ne zaman baslayalim, geysa yarismasinin ayrintilarini falan bilmiyorum yoktum ozamanlar dasositososito

hulim sen hemen bir baslik ac orada konusulur hersey.
kurallarini ve makyaj konusunu koy ilk mesajina. tek göz cift göz. yarim yüz .
aksesuarli/aksesuarsiz
foto boyutu. nick yazilsinmi yazilmasinmi cizittiriver
bu yarisma yarin bitiyor olmasi lazim.. 3-4 gün sonrada yenisi baslar. en fazla 5 gün.

Gotik kesin kalsinmi duyuru olarakmi yapayim
yoksa genel duyurumu
gotik istemeyen olabilir :ssss
ay kafam karisti

yok yok sen karıştırıyorsun düş,o meraklıyerimseniben
ilarzuyu nerde görsem tanırımzemuszemus

Allah ne etmesiiinn beniiiiii :kedi::kedi:
Çok utandım şimdi yaaa:kedi::kedi:
Ama ben yüzler tamamen boyalı olunca karıştıyorum çünkü ben arzucumla meraklımı o şekilde çok benzetiyorum :)

yeni konu acıldımı gotik mi yapicessssssssssss=))

yaslılık makyajınıda bi düşünün sonralarıda olabılır

Arzucum yaşlılık makyajı için profesyonel makyaj malzemeleri gerekir..
Bizlerdeki gibi kalem ruj rimel far bunlarla olmaz ki kuzum:S

yha kizlar ben makyajin tek ve ye cift göz olarak yapilmasindan yanayim.
siz nedersiniz?
katilim eminim 2 kati olur bu durumda.
benim icin bir sorun yok. hep tüm yüz katildim simdiye kadar.. kendim icin demiyorum.
hem daha adil hemde katilim acisindan daha uygun buluyorum sadece göz eklenmesinin..

düsüm ona bakarsan bunlarinda olmasi mümkün deil gibiydi ..
aileme diger yarismada kazanmis oldugum resmi gösterdigimde .. yok yok bilgisayar programi ile yapmissin sen bunu dediler :))
walla istendimi neler yaratiriz biz farlardan kalemlerden :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…