6 aylık güzel giden ilişkim nedensiz bitti

Yazdıklarımdan erkek odaklı olduğumu nereden çıkarttınız ? Erkek odaklı olmuş olsaydım , bitmesin diye iki üç mesajı tamah ederdim. Benim hafızam çok kuvvetli ve her şeyi hatırlıyorum .

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Şükür tabiki de . Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın. Yok kabul etmem zaten . Bitti tamamen . Netim

Özgüven ile bir ilgisi yok. O an yaşamak istedim ve yaşadım. Bunun için pişman değilim. Haklısınız aynen öyle, onlar bizi buluyor bazen :)

Meslekle de olmuyormuş bunu da anladım ilerleyen süreçte. Başka şüphelendiğim de ayrılmam gerekti ama insan işte şaşabiliyor. Birlikte olduğum için pişman değilim. İnsanlar birlikte olup birbirine aşık da olabilir uzaklaşadabilir bunun cinsellik yaşamak ile bir ilgisi yok iki tarafın karakteri ile ilgili bir durum

Cinselliğe karşı değilim ama ikinci buluşmada üstelik bir haltlar karıştırdığını düşündüğüm adamla yatmam.Kendime bu saygısızlığı, adama da tatmin duygusunu yaşatmam,hayat görüşüm bu .......Siz bunu savunmuyor olabilirsiniz.

Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Sadece dertleşmek istedim. Döner mi barışayım mı demiyorum zaten. Ben net bir insanım . Bitti kelimesini kolay kolay kullanmam. Kullandıysam da gerçekten bitmiştir. Geri dönüşü olmaz. Ama isterdim ki telefonda iki medeni insan gibi bitirebilelim. Tek taraflı mesaj da ben bitirdim . Yani bitirmek istediğini söyleyemeyecek kadar korkak ve benimle net bir şekilde konuşmayacak kadar bile değer görmemiş olmam biraz üzdü sadece . Hepsi bu . Neyse konuyu uzatıp gözlerinizin yorulmasına sebebiyet verdiysem de özür dilerim. Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın. İyi geceler

Cinsel birliktelik yaşandıktan sonra sebepsiz yere bir ilişki bitiyorsa, o erkek sadece cinsellik için birliktelik yaşıyor demektir..
Üzülmeye ve "ama neden" demeye değmez. Bu tipler 1.500 km yolda yaparlar seks için üşenmezler

Cinsellik yaşanınca bir ilişki biter diye bir şey yok
Bu erkeğin karakteri ve ne istediği ile alakalı bir durumdur
KOnu sahibi burcunuzu merak ettim?

Ben kazık kadar insanların uzak mesafe ilişkisi yapmasını anlamıyorum. Liseli ergenler gibi tüm gün telefonda geçmez hayat. Özellikle erkekler bıkıyor bir süre sonra zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…