6 aylık güzel giden ilişkim nedensiz bitti

Ee yemek bitmedi mi hala? Ne uzun yemekmiş bu böyle

Sonuna kadar zor okudum detaylara boğup merkezden uzaklasmişsiniz.Tanimadan,mesleğini bile sormadan balıklama atlamış,bir iki güzel soze kolayca tav olmuş,sizi aldattığını düşündüğünüz adamla ikinci ve üçüncü buluşmada yatmış.Sözde plan yapmış açığını aramışsiniz elinizde patlamış.
Rafa kaldirdiginiz mantığı devreye sokma zamanı gelmiş,durtulerle yaşanmaz.....

Bence bu 2. Görüşmeden sonra sevisme mevzusuna da kafayı takmayın konu sahibi neden hep erkek alacağını almış hevesini almış oluyo belki de sizin o an ihtiyacınız olan kaliteli bi seksti ben ondan hevesimi aldım baybay diyip geçin

yani çok özür dilerim ama niye bu kadar detay verilmiş, okyan açıklayabilir mi? kısa ve net
Valla ben okudum detayli olunca daha guzel kadin roman gibi yazmis hiç sıkılmadım okurken..6 aylik.iliskisnde prensesler gibi hissediyor sonra konuştuğu yavşak hayatina başka birilerinide alıyor ama hala gemiyide yuzdurmeye çalışıyor oda şu sebepten birakmak için bahane.bulamiyor sessiz kalayim da kendi gitsin diyor ve öylede oluyor ama sıkıntılarım vardi ayağına açık kapida bırakıyor değeriyle.olmazsa bu bana değer veriyor giderim.yine diyor...

teşekkür ederim canımm

Haklısınız, bunun farkına son haftalarda varıp bıraktım neyse ki . Zararın neresinden dönülse kardır. Herkes kendine yakışanı yapar

Yani haklısınız ama gitmek isteyen ve sevmeyen her türlü gidiyor zaten . Yaşanması gerekmiş ve yaşandı bunun için pişman değilim

Aynı şeyleri bende düşünüyorum. Ki öyle de olacak zaten . Döneceğini bende biliyorum ama dönmesin yani . Gülerim buna gerçekten. Kabul edecek olsam zaten ben bitirmezdim. Üç beş mesaja tamah etsem zaten devam ederdi

Haklısınız ama üzülmüyorum. Yoğun bir sevgim zaten yoktu . Ben eskisi gibi kolay bağlanamıyorum insanlara yaşadığım evlilikten olsa gerek . Alışmıştım ve kendimi iyi hissediyordum ama böyle yapmasına gerek yoktu gerçekten …

Haklısınız , tecrübe oldu işte . Bundan sonra daha temkinli yaklaşırım

Çok üzüldüm sizin adınıza . Kimsenin sizi tüketmesine izin vermeyin. Dertleşmek isterseniz özelden yazabilirsiniz . Ben narsist bir insandan boşandım da kurtuldum . O yüzden bu şu an beni o kadar sarsmadı

Teşekkür ederim . Tam olarak da öyle oldu :)

Haklısınız . Ama bir süre kimseyi istemiyorum gerçekten . Yeni birini tanımaya çalış vs uğraşamam. Allahtan yoğun bir mesleğim var da düşünmeye vakit kalmıyor pek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…