5 yıllık evlilik,32 yaş,çelişkiler

Uzun senelerdir üyeymişsiniz aktif takılmıyorsunuz diye dedim. İsterseniz konu açın yaşadıklarınızla alakalı açın ki farklı ve yaşayan kişiler cevap yazsın.

Konu sahibi bende merak ettim son durum ne?

Konu sahibi eşinden ayrılmış.

Konu sahibi eşinden ayrılmış.

Teşekkürler.

iyi giden bir evlilik var ve insanlar cinsellik için boşanılır yazmış. tamam eski kafalılar gibi her pisliği çekip evlilik sürdürülmeli demiyorum, sevgi, saygı, anlayış, empati, merhamet yoktur boşanılır da sırf cinsellik için boşanılmaz Cinsellik olmayan evlilik mutlaka boşanmak gerekir demiyorum

Sorunuzun cevabı çok basit. Bir insana aşık olduğunuz, sevdiğiniz ve hayatınız boyunca onunla olmak istediğiniz için evlenirsiniz. Ama bir kadına karşı aynı şeyleri hissedemem. Ben kankamla evlendim hanımefendi. Yani onunla yaptığım ve yapacağım sohbetleri, birlikte yaptığımız ve yapacağımız eğlenceli alışverişleri, sabaha kadar devam eden film gecelerini, PlayStation çılgınlıklarını ve daha bir sürü özel anılarımızı hiçbir kadın arkadaşımla ne bekarken ne de evliyken yapmadım yapamam da. Ben hayatımda cinsellik olsun ya da cinsellik ihtiyacımı gidermek için evlenmedim. Cinsellik elbette evlilikte olması gereken bir şey. Ama bunun için boşanır mıydım? Hayır. Dışarıda cinselliğe düşkün birçok erkek var. Ama eşimin bana olan anlayışını, merhametini, üzerime titreyişini verebilecek hiçbir erkek olamaz. Benim eşim cinsel açıdan libidosu yüksek bir insan. Ama olmasaydı da ondan başkasıyla yine olamazdım.
Eşinizin libidosu yüksek olmasaydı, gece sevişmek istediğinizde, sizi sapık olmakla , cinsellige fazla düşkün olmakla suçlasaydı, istemiyorum deyip arkasını dönseydi, o eğlencelerde suratınıza düşerdi, sizi istemediğini bildiğiniz bir erkek olan eşinizle ne eğlenebilirdiniz ne mutlu olurdunuz. Çünkü siz eğlenceli bir günün arkasından, kocanizla sevişip cinsel açıdan da tatmin oldunuz. En yakın arkadaşım dediğiniz kişi ile evlendiniz ve düzenli olarak cinsel ilişkiye giriyorsunuz, bu arkadaş olma durumunu aşıyor. Benim avukat olarak bulunduğum dosyalarda neler gördüm, " beni en güzel ve pahalı otele tatile götürürdü eşim , ama sahilde cilveleşen çiftleri, eşinin bikinili vücuduna arzu dolu bakan adamları gördükçe ve eşimin gece benimle sevişmek istemediği aklıma gelince , o tatil bana zehir oluyordu diyen. Eşinin bu isteksizliği yüzünden, psikolojik sorun yaşayıp, sakinleştiriciler kullanıp, 20 kilo alan ve kendinden nefret etmeye başlayan. 10 yıl evli kalıp topu topu 5 kez ilişkiye giren kocasına bunun nedenini sorduğunda, senin cinsel organın iğrenç diyen ( kesinlikle bir fiziksel sorunu yok kadının) ve bu yüzden kendinin istemeyecek kadın olarak gören. Söyle düşünün, siz libidosu yüksek kocanizin cinsel isteklerini karsilamsaydiniz , onunla sevilmemek için sürekli bahaneler uydursaydiniz , o sevgi dolu , çok çok iyi arkadaş inanın size bu hayatı zehir eder ve bosanirdi .

Eşinizin libidosu yüksek olmasaydı, gece sevişmek istediğinizde, sizi sapık olmakla , cinsellige fazla düşkün olmakla suçlasaydı, istemiyorum deyip arkasını dönseydi, o eğlencelerde suratınıza düşerdi, sizi istemediğini bildiğiniz bir erkek olan eşinizle ne eğlenebilirdiniz ne mutlu olurdunuz. Çünkü siz eğlenceli bir günün arkasından, kocanizla sevişip cinsel açıdan da tatmin oldunuz. En yakın arkadaşım dediğiniz kişi ile evlendiniz ve düzenli olarak cinsel ilişkiye giriyorsunuz, bu arkadaş olma durumunu aşıyor. Benim avukat olarak bulunduğum dosyalarda neler gördüm, " beni en güzel ve pahalı otele tatile götürürdü eşim , ama sahilde cilveleşen çiftleri, eşinin bikinili vücuduna arzu dolu bakan adamları gördükçe ve eşimin gece benimle sevişmek istemediği aklıma gelince , o tatil bana zehir oluyordu diyen. Eşinin bu isteksizliği yüzünden, psikolojik sorun yaşayıp, sakinleştiriciler kullanıp, 20 kilo alan ve kendinden nefret etmeye başlayan. 10 yıl evli kalıp topu topu 5 kez ilişkiye giren kocasına bunun nedenini sorduğunda, senin cinsel organın iğrenç diyen ( kesinlikle bir fiziksel sorunu yok kadının) ve bu yüzden kendinin istemeyecek kadın olarak gören. Söyle düşünün, siz libidosu yüksek kocanizin cinsel isteklerini karsilamsaydiniz , onunla sevilmemek için sürekli bahaneler uydursaydiniz , o sevgi dolu , çok çok iyi arkadaş inanın size bu hayatı zehir eder ve bosanirdi .

Konu 2020 yılına ait. Yorum sahipleri belki de bugün aynı şekilde düşünmüyorlardır.

Konu sahibi de boşanmış.

Tok açın halinden anlamazmış. O üyeyi hatırlıyorum, kocasının her sabah işe gitmeden önce üstüne çullandığından bahsediyordu cinsellik başlığında. En son hamile kalmıştı. Utanmadan sıkılmadan yazının sonunda demiş ya eşim çok istekli biri ama öyle olmasa da boşanmayı assssla düşünmem. :KK70: Ahahah küfür gibi. Zaten kadınlar iyi kocalarını cinsellik yok diye rahatça boşamıyor, kadın 5 sene sabretmiş insaf yav.

Konu sahibi mesajimi gorur umarim malesefki ayni seyleri yasiyor ve hissediyoruz.. surecin bu sekilde ilerlemesinden korkuyorum. Mesajimi goruorsaniz bir iletisime gecelim lutfen mesaj yoluyla.

Canım bence terapiye tekrar başlamalisiniz ve eşiniz isteyince değil terapist yeterli gördüğünde bırakmalisiniz.Belki eşinizin ben iyiyim deme sebebi sıkıntısı olduğunu karısına yansıtmak istememiş olabilir.Daha fazla küçük düşmek istememiş olabilir. Aslında küçük düşülecek birsey yok. Ama o öyle anlamış çünkü baksana senden gizli gizli ilaçlar içmiş.Kendi başına halletmeye çalışmış. Senin gözünde kusurlu görünmek istememiş. Sana tavsiyem böyle güzel yürekli seni seven bi adamı bulmuşken sırf seks için bırakma. Çünkü normal değil elinden gelerek böyle davranmıyor. Terapiyi aldıktan sonra düzeleceğini umuyorum. Hep mutlu olun. 🌸
Seks önemli

Tok açın halinden anlamazmış. O üyeyi hatırlıyorum, kocasının her sabah işe gitmeden önce üstüne çullandığından bahsediyordu cinsellik başlığında. En son hamile kalmıştı. Utanmadan sıkılmadan yazının sonunda demiş ya eşim çok istekli biri ama öyle olmasa da boşanmayı assssla düşünmem. :KK70: Ahahah küfür gibi. Zaten kadınlar iyi kocalarını cinsellik yok diye rahatça boşamıyor, kadın 5 sene sabretmiş insaf yav.
Katip o bir seks makinesi lütfen :stop:

Herr şeyin en kusursuzuna sahip. Mükemmel bir kocası var, mükemmel bir cinsel hayatı, kimselerden çekinmeden attığı çığlıklarla yaşadığı orgazmları var.

Çığlıkları kesilmesin diye çocuk doğurmayacaktı da, neymiş yumurtlama gününde 3 kez ilişkiye girmişler, eşi çaktirmadan kondomu delmiş, çıkarıp baktıklarında üçünde de delikler görmüşler, sürpriiiiz istenmeyen gebelik oluşuvermiş. :KK70:

Andersen Masallarında yok bu saçmalıklar.:KK70::KK70:

Katip o bir seks makinesi lütfen :stop:

Herr şeyin en kusursuzuna sahip. Mükemmel bir kocası var, mükemmel bir cinsel hayatı, kimselerden çekinmeden attığı çığlıklarla yaşadığı orgazmları var.

Çığlıkları kesilmesin diye çocuk doğurmayacaktı da, neymiş yumurtlama gününde 3 kez ilişkiye girmişler, eşi çaktirmadan kondomu delmiş, çıkarıp baktıklarında üçünde de delikler görmüşler, sürpriiiiz istenmeyen gebelik oluşuvermiş. :KK70:

Andersen Masallarında yok bu saçmalıklar.:KK70::KK70:
Ya bak tam sinirden kudurma zamanlarımmış eşimin isteksizliginden, o zaman görsem buralar şenlenirdi. :KK70: Büyük laflar etmiş, iddiasından vurulacak gibi geliyor bana , hayırlısı.

Adam cidden kendi mi delmiş prezervatifi? 🥶

Ya bak tam sinirden kudurma zamanlarımmış eşimin isteksizliginden, o zaman görsem buralar şenlenirdi. :KK70: Büyük laflar etmiş, iddiasından vurulacak gibi geliyor bana , hayırlısı.

Adam cidden kendi mi delmiş prezervatifi? 🥶
Bahsettiği gibi bir hayatı olmadığına kalıbımı basarım.

Orgazm olamiyorum diye bir konu açmıştı, yeni evliydi daha. Günler sonra bir üye yorum yapmıştı. Üyeye üstten üstten "o günler geçeli çok oldu, artik her ilişkimde orgazm oluyorum, zaten klitoral orgazmi da oldum olası bangir bangir yaşardım. Şimdi vajinal orgazm da ayni" gibi bir yorum yapmisti.

Gebelik konusunda da ben demistim, bir gün çocuğun olursa çığlık çığlığa orgazmini tutar sessizce olursun diye. Yine simarik bir ifadeyle "çocuk sahibi olmicam" demişti.

Gerçek boyle degildi bence. Bayağı çocuk planladilar, buradaki sozleri yuzune vurulmasin diye kurgu yapti. "3 kez ilişkiye girdik, hepsi de yirtik çıktı" diye. Ben dedim ki kendisi yırtmış olmasın. Sırf konusturmak icin.

"Evet, takarken uğraşıp bir seyler yapiyordu. Demek ki yirtti" dedi. 🙄

Bahsettiği gibi bir hayatı olmadığına kalıbımı basarım.

Orgazm olamiyorum diye bir konu açmıştı, yeni evliydi daha. Günler sonra bir üye yorum yapmıştı. Üyeye üstten üstten "o günler geçeli çok oldu, artik her ilişkimde orgazm oluyorum, zaten klitoral orgazmi da oldum olası bangir bangir yaşardım. Şimdi vajinal orgazm da ayni" gibi bir yorum yapmisti.

Gebelik konusunda da ben demistim, bir gün çocuğun olursa çığlık çığlığa orgazmini tutar sessizce olursun diye. Yine simarik bir ifadeyle "çocuk sahibi olmicam" demişti.

Gerçek boyle degildi bence. Bayağı çocuk planladilar, buradaki sozleri yuzune vurulmasin diye kurgu yapti. "3 kez ilişkiye girdik, hepsi de yirtik çıktı" diye. Ben dedim ki kendisi yırtmış olmasın. Sırf konusturmak icin.

"Evet, takarken uğraşıp bir seyler yapiyordu. Demek ki yirtti" dedi. 🙄
Umarım dediğin gibidır, adamın kadın istemediği halde prezervatifi delip hamile bırakma planı çok korkunç, tecavüz resmen bu, karısına zerre saygısı yok demektir. Ahahah kendini ve kocasını överken yanlışlıkla gömmüş.

Ben bekarım ama evlilikte cinsellik bu kadar mi önemli yahu. Iyi bir hayat arkadaşlığı, anlaşabilmek, sevgi bunların hic mi yeri yok. Yatakta işini görüp de sonrasında kadınla ilgilenmeyen iki cümle sohbet edemeyen anlayışsız sevgisiz ne kocalar var.
Size göre bunların hepsi bir kişide toplanamıyor mu ? Normali bu çünkü hem iyi hayat arkadaşlığı hem sevgi hem tutku . Yatakta işini görmek nasıl bir cümle ya ? Sex erkeğe özgü bir şey mi ?

Umarım dediğin gibidır, adamın kadın istemediği halde prezervatifi delip hamile bırakma planı çok korkunç, tecavüz resmen bu, karısına zerre saygısı yok demektir. Ahahah kendini ve kocasını överken yanlışlıkla gömmüş.
Buna ihtimal vermeyecek kadar kusursuz goruyor ilişkisini. Delinme mevzusu varsa kendinden delindiğine inanmış durumda.

X