Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

umuts76 ( 76.1 / )
honeybaby (mezun oldu)
reyhanxx54 ( 76.6 / )
zenan25 ( 73.9 /)
cedric ( 106.1 / 106 / 0.1 / 0.09% )
Mehalim ( 61,2 / 61.2 / 0.0 / 0.0%)
buseyrem ( 102.5 / )
emel42 ( 102.0 / 100.3 / 1.7 / 1.67% )
Kalliste ( 74.5 / )

5. TAKIM TOPLAM KİLO ( 731.3 / )

BEN GÜLÜ LıSTEDEN ÇIKARDIM ÇÜNKÜ EN AZ 1 AY ARAMIZDA YOK YERıNE YENı ÜYE ALMALIYIZ BENCE

mehalim takımın kaptanı şu anda sensin ama okuldasın diye ben yardımcı olmak istedim canım

gunaydin tum takimim ve bizlere yardimci olacak olan kardes takimim
emelim merhaba canim kadisim sende hosgelmissin canim
takimim ben dunku bildirimimi geri aliyorum bugun guzel bir bildirim yapmak isterdim fakat bunada sukur
bugun 73.8 ciktim 100 gr gitmis

gözün ayın zenancım bu hafta yediklerini yazınca sana yeni düzenleme yapalım metabolizman düzene girmiştir artık biraz kilo verme zamanın geldi ne dersin

yav mehalim çıkış yap ya.bu benim bilgisayar anla gari.çıkmıyon bende kendiminki diye giriyom sonra bildirimde bulunmamış oluyom
kızlar zil çalacak ,ben buseyrem çok özür ya bu iki oldu.kalliste yine özür ya ama benim suçum değil mehalim cadısı işte .illa bi gıcıklık yapcak
buseyrem bu hafta 102,8

Merhaba arkadaşlar Kallisim Emelim şöyle bir bakayım dedim özlüyorum sizi.Bir boşluk olsa hemen gelmek istiyorum...kaydirigubbakcemile3
Emelim hayatının düzene girmesine çok seviniyorum.Kilolarda gitti mi daha da iyi olacak inşaallah.Efeciğimi de öpüyorum.
Kallisim kızına Allah hayırlı ömürler versin inşaallah.Ayrıca hastanıza da acil şifalar dilerim.:1hug:

gunaydın kızlar nıye boyle oldu anlamadım ya.benım metabolızma kacamak yapmadan veremıyo sanırım.mutlaka garıp dıyetmı yapmam gerekıyo anlaamdım cok uzgunum mutsuzum daha dun 1 kılo eksık cıkıyodum noldu anlamadımsenağlama
cedric cim merhaba canim uzulme iste boyle oluyo bende pes etmek uzereydim dun moralim oyle bozuktuki bugun 100 gr bile beni sevindirdi canim mehalim sen pes etme dayan kilolar pes etsin dedi gercekten niye ben pes edeyim diye dusundum sakin canim bak zaten azalmisiz takimi ayakta tutalim canim pes etmek yok bende bugun dr a gidecem bakalim ne diyecek reglimin bu kadar gecikmesine ben gerci biliyorum ne diyecegini hava degisiminden madam diycek gondercek

Merhaba arkadaşlar Kallisim Emelim şöyle bir bakayım dedim özlüyorum sizi.Bir boşluk olsa hemen gelmek istiyorum...kaydirigubbakcemile3
Emelim hayatının düzene girmesine çok seviniyorum.Kilolarda gitti mi daha da iyi olacak inşaallah.Efeciğimi de öpüyorum.
Kallisim kızına Allah hayırlı ömürler versin inşaallah.Ayrıca hastanıza da acil şifalar dilerim.:1hug:

hoşgeldin canım samanyolum benim
evet şükür hayatım düzene girdi iyiyim yani
hayatla başetmeyi öğrendim kendimle başetmeyi de öğreniyorum işte deneye yanıla bir şekilde

her zaman bekleriz canım ne zaman fırsat bulursan habersiz bırakma biziŞeniz

ben listeyi toplarım birazdan umutcum gelemedi 1 saatten fazla zaman var daha bekleyeyim biraz

meliscim ben burada olacağımı sanarak söz verdim ama adliyeye gitmem gerekiyor kusura bakma işler sana kaldı canım
kolay gelsin

sagol emelcim bugun dr a da gideyimde rahatliyim bakalim ne olcak insalla durmaz artik kilo verme ya yeter bu kadar 500 500 gitse ben raziyim hayirlisi bakalim reyhan ablayi gordum asada hosgeldin reyhan abla nasilsin bakalim bugun yine hafta sonu geldi demi ne cabuk geciyo ya bugunler

meliscim ben burada olacağımı sanarak söz verdim ama adliyeye gitmem gerekiyor kusura bakma işler sana kaldı canım
kolay gelsin

tamam canım bentoparladım bile. Umut kaldı, bir de kalliste geçmişe bakayım dün yazmışmı bilmiyorum.

kalliste yazmamış kilosunu aynı geçeyimmi, emel ve zenacım siz de tel.i vardır ama hastanede rahatsız etmek doğru olmaz sanırı.

ayni yazarsin heralde meliscim kallisim unutmustur tartilmayi telastan ya sagol meliscim sagol bitanem

X