Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

aaa kallistecim ben mi sinir ettim seni.ben de eşimle tartıştım kaç gündür gerilim içindeyim.dolayısıyla yerken abartıya kaçtım ve bu hafta ekside olacağım malesef.şimdiden yazmış olayım.senağlama
ayrıca bir daha kaçamak yaptığımda yazmamaya gayret ederim.
.

şimdi umutum hemen başta yazayım benim yazımı okudundaneden hemen tek başına alınıyorsun o kadar çok kaçamak yapan varki bir türlü toparlanamıyoruz gibi geliyor ve yazarkende söyledim kaçamak yapan tüm arkadaşlara sesleniyorum diye..

mehalim geçen hafta dağıttı, emel toparlayamıyorum diyor, sen gidip gelip çok yedim diyorsun.. emel geçen yıl bunu yaşadı çok iyi anlayacaktır püsküüt celeb ve ben kaçamaklarımızı her hafta açık yüreklilikle sayarken emele zarar vereceğimizi düşünmüyorduk ama bir gün isyan etti sonra toparlandık bizde.. inanın tek kendi adıma yazmıyorum bunu yapmayan dikkat edenlerimiz var ve siz vs.vs.vs yedim diye geldikçe sadece günah çıkartmanıza yarıyor yani toparlanmanız için bir işi yaramıyor bu itiraflar ve toparlanmayanlar oldukça ben kendi adıma yazıyorum şu an, inanın çok ama çk dağıtasım geliyor her bulduğumu yemeyi düşünüyorum bazen çünkü diyorumki nasıl olsa hepsi yapıyor bozuyor bende bir kaç gün bozsam ne olacakki ama o bir kaç günle kalmıyor bunu çok iyi bildiğim için kendimi zorla tutmaya çalışıyorum fakat cesaretim kırılıyor.... yazmayın demiyorum ben aslında kendimide ifade edemiyorum bir türlü, yazmamak yerine artık toparlanın desem daha iyi olacak yaz geldi gelecek yine hayallerlemi yaşayacağız..

honeyim canım sen geçen gün karnenin altına not yaz dediğimde kimse yazmamış yazmadım demişsin canım ilk başlarda yazılıyordu sen orayı bir kez daha gözden geçir sen yazarsan bizde takım olarak arkandan birer hatıra yazısı yazarız canım ....

emelim bende şey soracağım sabah geldiğinde yazarsan günümü ona göre geçireceğim yarın gökçenin doğumgünü ve beni biliyorsun aylardır abuk sabuk bir şey yemedim yememeye çalışıyorum kendi doğum günümde bile ağzıma bir şey sürmedim ama yarın akşam kısmetse eşimde gelecek kaç günlük üstelik kırgın ayrılıktan sonra yani, bir pasta almak istedim akşam yemek niyetimiz ve ben bu pastadan kocaman bir dilim yemek istiyorum akşam yemeğimi bile yemeyebilirim:bbo: inan gözüm dönmüş durumdayım illaki yiyeceğim yani... yarın için neyi neyi yemeyeyimde o pastayı lüpleteyim...

bu arada bir alternatif vereyim özellikle makarna yemek isteyen arkadaşlarıma..bu akşam makarna yedim ama hemen tarifine geçeyim kocaman bir tabağa her şeyden birer adet doğradım domates salatalık taze soğan kuru soğan biber ... limon ve zeytinyağı ekledim yarım demek maydanoz ekledim ve bir salata yaptım görünüşü tüm aileye yetecek gibiydi üzerinede sadece haşlanmış 4 yemek kaşığı makarna koydum yarısı beni doyurmaya yetti.... sonrada 3 kaşık yoğurt yiyerek yemeğimi sonlandırdım... bence deneyin aşırı doyurucu....

sıra geldi zenanaaaa..........zenanım sen ne şeker şeysin ne düşüncelisin bebelerinde öyle hepsini kocaman kocaman öptüğümü ilet, yolladığınız kartı aldık öyle sürpriz olduki bu bize çok şaşırdım önce ama inan gözlerim yaşardı... adresimi teyid ettin bilmem ama :)) hepimiz çok mutlu olduk canım sağol...

ne okuyuoruz pardon ne okutuyoruzz ben kaçırdım ama genede aksik kalmayım yorum yapayım gamyoncuiremsu
vallaha ben eşime bişi yaptırmaya karar verdiysem çaresi yok yapar :1closedeyes:asla peşini bırakmam sonunda pes eden o olurr kaydirigubbakcemile2ee ne demiş atalar dinsizin hakkından imansız gelirmişşsengözlerimebaksanab.yazıyı okutmaya çalışırım olmadı gözüne sokarım dahada olmadı ben kulağının dibinde okurum:)):jeyyar:

olmadı ben kulağının dibinde okurum:)) işte anca bunu yaparım çünki öyle şeyleri sen okuda ben dileyim der hemen kendisi amlayamıyomuş okuyunca onca dosyayı oku hesap yapar ama böyle ince hesaplara gelemezler . (işlerine gelmez .):nazar:
ama ben eşimi böyle kabul ediyorum ben nasıl bensem oda ooooa.skadisim bunu birde sen düşün canım eşlerimizi de öyle kabul etmek lazım biz kendimizi nasıl oldugumuz gibi kabul edilmek istiyosak karşımızdakinide öyle kabüllenmeliyiz .... a.s

Aebenim sihirli cümleyi söylemişsin canım eşimi olduğu gibi kabul ediyorum evet çok doğru biz nasıl zorla değiştirilmeyi kabullenmiyorsak aynı şeyler onlar içinde geçerli.gerçi ben değitirilmeye çalışılmadığım sürede sorun çıkarmam yani onu kabullenirim.

kallisim yaptığın o makarna tarifi benim speaciallimdir bende makarnayı öyle yerim ve dehşet doyurucu olur hatta mükemmel olur.geçen hafta dağıtmama rağmen bu hafta süper gidiyorum gerçekten haftalardır kaybettiğim ruhu yeniden yakaladım diyebilirim sporumu bırakmadım yememi bozmadım kremlerim yağlarımı düzenli kullandım kilo vermesem bile sorun değil ama veririsem süper olacak.şayet bu haftada 60 altına inamazsem bir diyetisyene gidecem artık çünkü 1 aydır aynı civarda oyalanıp duruyorum artık yeter demi:))
çok yorgunum annem gelmeden uyursam şimdiden öpeyim onuu merakta bırakma beni emi:))

mehalimcim bildiğim için geldim artıkın gözün beni aramasın diyee kaydirigubbakcemile3

demek başkalarını hatırlatıyorum senağlama

kızlar kacdım azıcık cay servısı yapana kadar vaktım oldu.gecmısı okudum.dun aksamkı konuyu merak ettım dogrusu ama tahmın ettım.keske bekar bır yakınım olsaydı emel ı dırek tavsıye ederdım ama nerde...olsada ben emel e layık goremem heralde hepınızı cok ozledım.hala cıkolatamı yemedım bu arada:eek:

kızlar kacdım azıcık cay servısı yapana kadar vaktım oldu.gecmısı okudum.dun aksamkı konuyu merak ettım dogrusu ama tahmın ettım.keske bekar bır yakınım olsaydı emel ı dırek tavsıye ederdım ama nerde...olsada ben emel e layık goremem heralde hepınızı cok ozledım.hala cıkolatamı yemedım bu arada:eek:

çikolatanı yersen afiyet olsun şeker:kahve: çay molası ne güzel benim çayda içecek kimsem yok kahvede.. geçen gözyaşı döktüm bunun için eşimde şaşkın bakıyor bakma kendime çok acıyorum dedim bir kahve içecek arkadaşı olmazmı bir insanın ben hayattan nasıl koptum dedim senağlama

bende gidiyomm bizdede kisme yoktu azıcık sohbet edicidimm

uyuyam barii öptüm hepinizii

iyi akşamlaaaar:lepi:

kallisim yaşpastayı hemen yazayım sen planını ona göre yap canım

2 parmak kalınlığında pasta 2,5 dilim ekmek ve 2 ölçü yağ demek
sabah kahvaltıda zeytin ceviz yani yağ türü yeme
öğle yemeğinde de yağsız salata ve yoğurt ye
akşam yemeğindeki ekmeği de yeme veya değişimini yani

akşam da koca bir dilim pasatayı afiyetle ye
hatta pasta çok kaçtı diye içine sinmezse ertesi günki kahvaltıdaki yağı da çıkar tamamdır çoktan hakettin sen bu pastayı afiyet olsun şimdiden:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
eğer sizde olmasaydınız benim durumum ne olurdu bilemiyorum ciddi bunalıma girerdim sanırım.. ablamla konuşuyorum arada oda çok özledim dedikçe benim yaralarım debreşiyor...

akşam da koca bir dilim pasatayı afiyetle ye
hatta pasta çok kaçtı diye içine sinmezse ertesi günki kahvaltıdaki yağı da çıkar tamamdır çoktan hakettin sen bu pastayı afiyet olsun şimdiden:asigim:
ben geceyarısına dek beklerim delikafadulden yeni dedikodular demek delikafadulden

aman emelim tüm gün aç bile dururum o pastayı yemek için ve teşekkür ediyorum yarın zeytin meytin yok planlı projeli olacağım kaydirigubbakcemile5 teşekkür ederim...

emelim bu arada varya facebookta çözdüğün testi okudum ve koptum tabiki ne biçim sonuç çıkmış öyle:roflol:

sorma kallisim facebook bile bana karşı -tatlicadiarzu-

Son düzenleyen: Moderatör:
ben demedimmi reyting rekorları kırarım diye ahan da kanır en az 6 kişi var bile

ya emel bende gelmek ıstıyorum gece ama yorgunlukdan sızıyorum bırııkı saat ıcınde.zaten bılg babamda oluyor hep.kendınınkını getırmedıgınden.bıde dun esım suprız yaptı kardesım geldı unv dede olan yanı bana sıra gelmıyor.beyse kısa bır sure ıcınde acısını cıkarıcam.cıkolatayı yakınımda tutuyorum ama yemıyorum.bugun dıyetım cok ıyıde soylemesı ayıp

aman cedriccim şimdiye kadar yemediysen bırak yeme artık
ben sana çikolatadan daha güzel dedikodular anlatırım dermişiiiiim

valla bu sefer aleni yazamam dün akşamki telaşı tekrar yaşayamam yani

X