Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sokakta kalmışa kucak açmak sevaptır

Hee kolaydı en az 2 ay sık dişini demek o baktım kendim yapamıyorum buldum şifreleri deneye deneye
Yok orda haklısın ucunu koysan daha da gelir.
Yaparsın sen yaparsın. Gece yarıları sporlar yapmış hatunsun sen. Kolaymi verdin o kiloları da alacaksın birde daha gelmekte iyi yapmışsın.

Ben ne yaptım sosyal medya şifrelerim , gmail hesap şifrelerim ve kk şifremi not defterine yazdım hayatta hatirlayamam

Ben o defteri de kaybederim. Bir insan 1 ayda 3 defa kredi kartı kaybeder mi eşim en büyük korkum bi sabah kalkıp sen kimsin ne işin var benim yatağımda demen diyor
Hoşgeldin cnm boyun kaçtı? 5.5 kg aldıysan 1 ayda bile verirsin

hoşgeldiniz sefalar getirdinizzz
1.60 boyum canım. Ah hemencecik versem keşke. Aşırı abur cubur yiyorum hep ondan

Aşkım aşırıya bu kilodaysan biraz dengeli beslenince düşünemiyorum

Kk ve mail Şifremi unuttum. Bi türlü giremedim uzun süre. Gerçi giresim de yoktu. Sanırım azcık depresyona girdim koşa koşa takıma geldim kapanmış sonra sizi burda buldum
Ya kız deli misin ne depresyonu bal hayat burda akiyor
Ay evet ya kızımda daha yarın ilk defa gidecek 3lu oturanlardan biri de o olacak
Kıyamam ya ,inşallah biran önce şu sınıf mevcutları düzelir üzüldüm açıkçası hastalık olmasa bile bu kadar mevcuda ne öğretmen anlatabilir ne öğrenci anlayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…