Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Selam kızlar 2 gündür hemen girip menümü yazıp çıkıyorum. Bunun bir sebebi var elbette. Şugünlerde kendi işimi kurmakta olduğumu söylemiştim geçen gün. Bu işler açılış aşamasında olduğu için biraz fazla yoruyor size ayak uyduramıyorum. Hafta içi İstanbula gidiyorum. Toptancıları vs gezicez baya yoğun olacağımdan, bu hafta hiçkimseyle ortak olmadan sizlere bildireyim dedim elbette ki geleceğim hatta en kısa sürede burdayım bunu bilin lütfen 😍 Hepinize kolaylıklar diliyorum. Seviliyorsunuz 💕

E Emnis kaptanım bilgilerinize arz ederim 💋
Canım işlerin rast gitsin Allah gönlüne göre versin inşallah 💕💕
Bende tam bu hafta seni listeye alabiliyoruz diyecektim 🙊🤣 geldiğinde direk girersin artık bekletme o halde bizi 🤩🤩

İki gündür takıma bile gelemiyorum.Malum yarın okullar açılıyor bır kosturmaca gidiyor.Herkes sinir küpü arkadaş sanki okulları ben açtım:KK61:
Esimin ders programı istediği gibi değil,45kişilik sınıflara gireceği icin gergin.Büyük oğlumun sevdiği ogretmenler degil sevmediği öğretmenler geliyormuş,küçük oglum okulda sadece oyun oynamak istiyormuş:KK57:yarin görürüm ben onları herkes bir koltuğa yığılır yorgunluktan:işsiz:.
Bende bugün bi milyon tane ıvır zıvır kalem boyaya isim etiketi yapıştırdım çok zevkliydi :confused:

E Emnis
Diyet Salata Diyet Salata
İyi akşamlar güzel kaptanlarım Diyarbakırda 3 hafta oldu yaşamaya başlayalı az kaldı aranıza geliyorum bende inşallah ama kiloları aldımda geldim
Selam canım
Umarım çok almamışsındır ama olsun sen gel veririz yine el birliğiyle 🤩
Nasıl yerleştiniz mi iyice

Bunalmaz mı insan çok haklısın ama az bir şey kalmış 2 gün daha sık dişini tekrar çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın💕

Aynen kolonya dezenfektan artık bir şeyler bulacağız zaten ne kadar açık kalacak muamma 🥰 O zaman şimdilik ortimsin🤩🤩
Bazı öğrenciler de gelmeyebilir zaten cnm Az önce kahveyle 1 parça çoklıt yedim 🤭

Nereye gitsem bir okul telaşesi var sahiden.. Hepinize kolaylıklar dilerim 😬
Sağol canım benim💕
Oh canım ya üzülme oğlanlar alışacak bir şekilde 😘 bizim hep sevdiğimiz hocalar mı vardı sanki 😬 kendimizi ne kadar ilerlettiğimiz önemli olan ve zoru da öğrensin her zaman laylay olmayacağını hayatın :KK66:
Oyy 45 kişi gerçekten fazla 😶 milli eğitimin bir kuralı yok mu bununla ilgili canım? aşı olmuş muydu?
Aynen şu korona olmasaydı korkuyorum valla.Büyük oğlum 15 yarın 16 oluyor ablası aşısının ilkini oldu.
45 kisilik sınıfta okullarda temizlik bile yapılmadı onlem alındı diyorlar.önlem olarak ne yaptılar merak ediyorum.
O da doğru ama yine de arada yardımcı olsa iyi olurdu tabi üzerindeki yükü hafifletirdi benim eşim çalışıyorum diye yardım ediyor ama çalışmasaydım kesin hiçbir şey yapmazdı🙈

Eşini çok iyi anlıyorum canım 40-45 kişilik sınıflar beni de şu an çok geriyor ders programımdan daha haberim bile yok😩 Küçük oğlana bayıldım yalnız okula yeni mi başlıyor🤣

Bir kural mı asla yok bir de sabahçı öğlenci durumu var o sınıflar havalanmadan öğlenci öğrenciler geliyor temizlik görevlisi sayısı az ne yapacağız bakalım🥺
Küçük oğlum 6. Sınıf oldu bu yıl.Dersleri çok severdi pandemi zoom soğudu çocuk.stresten saç kıran bile oldu garibim.
Hayırlı olsun canım, bol kazancve şans getirsin sana ❤️😘 is ne üzerine

Moral bozmak yok bunlar hep motivasyon sebebi 😎. Zayifladiginda yapacağın alış verişi düşün , inan insan öyle mutlu oluyor ki keşke daha önce zayiflasaydim diyorsun

Allah kolaylık versin canım, ben de bu hafta sonu kıza ve eşine poğaça yapacaktim ama dün akşam geç döndük, bugün de temizlik vs üşendim 😁 kahvaltıya hazır aldı eşim ikisi yediler 😁

Allah kolaylık versin canım, 45 kişi gerçekten çok fazla ya :KK43: öğrencilere de öğretmenlere de yazık...ben lisedeyken sınıfımiz 18 kişiydi aşırı iyi oluyordu ama okul müdürümüz bu konuda takintiliydi, yeterli sınıf olmadığı için koridoru bölüp prefabrik sınıf yapmıştı , kalabalık mevcut istemezdi
Okul müdürün iyiymiş canım.Allah sonumuzu hayretsin sınıflar kalabalık.Çok açık tutabileceklerini sanmıyorum okulları.
Bende bugün bi milyon tane ıvır zıvır kalem boyaya isim etiketi yapıştırdım çok zevkliydi :confused:
Kolay gelsin canım💕

Sağol canım benim💕

Aynen şu korona olmasaydı korkuyorum valla.Büyük oğlum 15 yarın 16 oluyor ablası aşısının ilkini oldu.
45 kisilik sınıfta okullarda temizlik bile yapılmadı onlem alındı diyorlar.önlem olarak ne yaptılar merak ediyorum.

Küçük oğlum 6. Sınıf oldu bu yıl.Dersleri çok severdi pandemi zoom soğudu çocuk.stresten saç kıran bile oldu garibim.

Okul müdürün iyiymiş canım.Allah sonumuzu hayretsin sınıflar kalabalık.Çok açık tutabileceklerini sanmıyorum okulları.

Kolay gelsin canım💕
Canım benim kıyamam çok haklı çocuklar bizler bile okuldan o kadar uzaklaştık ki onları düşünemiyorum çok yorucu ve zorlayıcı bir seneydi inşallah bu sene daha iyi olur her şey💗

Pnrrr-12 Pnrrr-12 ortiim kaç gündür seni yalnız bıraktım kusura bakma ne olur. Eşim rahatsızlandı. Covid sandık test negatif çıktı ama çok kötü üşütmüş. Uğrayamadım hiç. Şimdi biraz daha toparladı. 2 gündür uğraşıyorum kendisiyle.... 😵
Yarın da okullar başlıyo onun hazırlıkları filan. Sabah erken kızımı okula bırakıp kvye geçicem. Akşama kadar oradayız. Yarın da pek uğrayamayacağım. Ne olur kusura bakmayın kaptanım E Emnis .
Yarından sonra herşey düzene girecek😘

Şekersizdi tabi o çaklıt 🍫değil mi ya da bitter olsun bari🤣
Yoo ikea çikolatası sütlü 😍 ay bayıldım yaa favorim şu an 😂 ama eksi geliyor yarına korkma 😘 nasıl korkutmuşlarsa çikolata makarna görünce direkt ödem olacak düşüncesi var 😔
Şifa olsun cnm önlem iyidir
Temizlik yapılmıştır ya cnm neden öyle dedin :KK43:

Pnrrr-12 Pnrrr-12 ortiim kaç gündür seni yalnız bıraktım kusura bakma ne olur. Eşim rahatsızlandı. Covid sandık test negatif çıktı ama çok kötü üşütmüş. Uğrayamadım hiç. Şimdi biraz daha toparladı. 2 gündür uğraşıyorum kendisiyle.... 😵
Yarın da okullar başlıyo onun hazırlıkları filan. Sabah erken kızımı okula bırakıp kvye geçicem. Akşama kadar oradayız. Yarın da pek uğrayamayacağım. Ne olur kusura bakmayın kaptanım E Emnis .
Yarından sonra herşey düzene girecek😘
Çok geçmiş olsun cnm

Yoo ikea çikolatası sütlü 😍 ay bayıldım yaa favorim şu an 😂 ama eksi geliyor yarına korkma 😘 nasıl korkutmuşlarsa çikolata makarna görünce direkt ödem olacak düşüncesi var 😔

Şifa olsun cnm önlem iyidir
Temizlik yapılmıştır ya cnm neden öyle dedin :KK43:
Eşim söyledi canım.Kurslara giriyor temizlik görevlisi bile yoktu diyor:KK43:

Kizlar merhaba, bugun kizlarimi ilk kez babalarina birakip alisverise gittim. Ama denedigim hicbir sey yakismadi 😞 moralim bozuldu dondum. Artik kapatamadigim pantolonu dusunup motive olurum
Yaa insallah bol da gelicekler seni uzmesin daha cok hirslandirsin bu durum dedign gibii
Kizlarrr ben geldim neler yapıyorsunuz.
Kızın sinavindan sonra dolandik biraz. Yemek yedik eve döndük.
Eşim güzellik uykusuna yattı . Kizlar yattılar sabah erken kalkıp bide dolaninca yorulmuslar.
Peki ben ne yapıyorum poğaça hamuru yoguracagum okullar basliyorrrrrr. Sonra utulenecekler varrr. Ama benimde uykum varr😭😭🥺
Yaa hep annelerde butun isler malesef kolay gelsn cnm, bende oglan nezaman uyusa is mi yemek mi dinlenme mi spor mu yapsm diyorm e tabi bazen uyku agir basiyor :)
Benimkinde de var su geçirmez özellik ama cesaret edemiyorum çıkarıyorum banyoda 🤦😄merak ettim bak bı denesem mi
Yaa dene bence enazindan azcik su da bi muhtemelen sorun olmaz gecirmez
İki gündür takıma bile gelemiyorum.Malum yarın okullar açılıyor bır kosturmaca gidiyor.Herkes sinir küpü arkadaş sanki okulları ben açtım:KK61:
Esimin ders programı istediği gibi değil,45kişilik sınıflara gireceği icin gergin.Büyük oğlumun sevdiği ogretmenler degil sevmediği öğretmenler geliyormuş,küçük oglum okulda sadece oyun oynamak istiyormuş:KK57:yarin görürüm ben onları herkes bir koltuğa yığılır yorgunluktan:işsiz:.
Kolay gelsn cnm insallah hersey guzel olur onlar icin ama 45 kisi gercktn cokmus enazindan covid var diye dha az olmaliydi sanki
5 Eylül 2021

Sabah:15 tane filan badem
Öğlen:1 sokak simidi
Akşam: süt yulaf ve muzlu değişik birşey.

Tuhaf beslendim çünkü tüm gün dışarıdayım.

8000 adım.
2 litre su
2 filtre kahve
Afyt olsn protein aradi gozlerm ama yinede fena degl
İyi akşamlar kızlar 🤗
Karantinada son 2 gün ay vala bunaldım evde iyice çocuklarda aynı kızımın heyecanı ayrı 1. Sınıfa başlayacak Çarşamba ilk günü olacak insAllah bklm nasıl olacak hastalık varken hiç bizsiz bı ortamda bulunmadi Rabbim cümlenin evladıyla beraber korusun bütün yavrularımızı insAllah 🤲
Bazı şeylerin kıymetini insan yapamayınca anlıyor cidden eşime, çocuklara sarılıp öpmeyi özledim vala ya ev gözüme bı batıyor ki sormayın vala yarın bı derleme toparlama yapayım bklm nasıl hissedecem bira daha iyi gibiyim artık mutfağa yemek yapmaya girebiliyorum şükür menüleri düzelteyim insAllah
Hadi insallah artik bomba gbi gel cnm, kizinada simdiden iyi dersler
5 Eylül Pazar
Kahvaltı 11
1 minti ekmekle kaşarlı sucuklu tost
Yoğurt
2 pankek

Ara
1 pankek

Akşam 19
4 kaşık pirinç pilavı
Haşlanmış tavuk
1 üçgen dilim karpuz