Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Güncel tablomuz kızlar ✅

Free yazanlar harici ( hastalık) herkesten menü bekliyoruz kızlar

İstikrarlı olarak menü yazmayanı ve bilgi iletmeyeni listeden çıkarır ve bir daha almayız :sinirli::sinirli:

Kilo vermenin yolu düzenli menü yazmaktan geçiyor bence en önemli adım bu aksatmayalım lütfen 💕💕

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU

Mod benim de bazen düşüyor geçen akşam ağladım bıktım artık diyetten bir senedir açım diye🤣🤣 Sonra cuma günü o eksiyi görünce tekrar motive oldum😅 Hiç merak etme canım ben seni sık sık dürter motive ederim😍😍
Ahah teşekkürler ortim😍
Canım bugün izinliydim. Yapmam gereken çok iş vardı. Onları halletmeye çalıştım. Kendi işimi kuruyorum nasipse. Bazı evrak işlerim vardı. Gün boyu koşturdum durdum. Yarım saat oldu eve geleli hemen uyuyakalmışım telefona uyandım 😂

Sen nasılsın neler yaptın bugün canım?

Güncel tablomuz kızlar ✅

İstikrarlı olarak menü yazmayanı ve bilgi iletmeyeni listeden çıkarır ve bir daha almayız :sinirli::sinirli:

Kilo vermenin yolu düzenli menü yazmaktan geçiyor bence en önemli adım bu aksatmayalım lütfen 💕💕

Benim30unda başlamıştı zaten 30unda da paylaştım 🤗

Kızlar ankanın yaptığı aşağıdaki tabloyu içimizden düzenli olarak devam ettirebilecek arkadaşımız var mı 🤗🤗 ? Menü kontrol listesini ertesi gün öğlene kadar yayınlamak yeterli oluyor..

Arada eksik günler var ben onları birazdan tamamlar öyle teslim ederim listeyi devralacak arkadaşa.

Öğlene kadar mı :rolleyes: o zaman alabilirim dahaerken yaparım diyen biri çıkmazsa hehe 🤗

Ahah teşekkürler ortim😍

Canım bugün izinliydim. Yapmam gereken çok iş vardı. Onları halletmeye çalıştım. Kendi işimi kuruyorum nasipse. Bazı evrak işlerim vardı. Gün boyu koşturdum durdum. Yarım saat oldu eve geleli hemen uyuyakalmışım telefona uyandım 😂

Sen nasılsın neler yaptın bugün canım?
Ne güzel canım nasıl heyecanlısındır şimdi hayırlı uğurlu bol kazançlı olsun 😍😍işin ne üzerine bu arada🤔

Ben de bugün okula gittim sabahtan seminer dönemi diye geçiyor güya ama genelde oturup oturup geri geliyoruz😕 Sonra temizlik yemek derken bu saat oldu biraz yediklerimi sindireyim sporumu yapacağım💕

Cnm dünün sporunu yaptım 1 saat leslie 😘birkaç saate de 1 saatlik bugünkü sporu yapıcam termal taytla ☺uzun bir süre çok yoğun mu spor yapmıştın cnm ?
Polislik sınavına hazırlandığım için 4 ay boyunca haftada 5 gün 1 buçuk saat ağır cardiolar yapmıştım maalesef ozamanlar topalladığımı ve kemik acısı çok çekmiştim 😟 daha 1 aydır yeni düzeldi bu sizin yaptıklarımız hafif tabiki 😅 bugünkü listeyi attım bende 1000 ip atlamayla 30 dakika cardio şimdi onları yapıcaktım ☺️

31 agustos menum
11:00- 2 yumurtadan menemen, 2 dilim oeynir, 1 kase salatalik, 1 dilim tt ekmek
14:30- 1 kase nohutlu tavuk, 1 kase icibe yulaf, yigurt , kajao, muz, frenj uzumu karistirip yedim.
17:30- detoks icecegi

su:3,5 lt
Spor: 30 dk pilates
11 000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi
Menü de spor da çok iyi canım afiyet olsun😍😍
31.08. 21
Sabah:1 filtre kahve
Öğlen:yeşilçay, hibiskus, turunç kabuğu
Akşam : haşlanmış tavuklu yeşil salata, 5 kuru kayısı, 3 kuru erik

3 litre su

12000 adım
Hem tek öğün hem de çok sağlıklı ve az kalorili olmuş canım adımlar da süper gitsin kilolar 🤩

1 h.yumurta
3 kayısı
6 zeytin
1 kk peynir
1 TB ekmek
Çay(şekersiz)
ÖĞLE
1 kase yoğurt
1 armut
AKŞAM
4 biber dolması(biraz fazla kaçırmış olabilirim 🥺)
Cacık
1 TB ekmek
4 litre su +1 duble türk kahvesi +1 kayısı çayı
SPOR= 30 dakika cardio + 1000 ip atlama
Senin de dediğin gibi biber dolması fazla olmuş canım yanına ekmek yemeseydin keşke ama suyun sporun çok güzel💕

Hem tek öğün hem de çok sağlıklı ve az kalorili olmuş canım adımlar da süper gitsin kilolar 🤩

Senin de dediğin gibi biber dolması fazla olmuş canım yanına ekmek yemeseydin keşke ama suyun sporun çok güzel💕
Begendigibe sevinfim canim. Sanki su yulafli karisim cok oldu gibi ama onu yeneden de cok actim. Yaa bu detoks icecegi acayii tok tutuyur inanilnaz.

Begendigibe sevinfim canim. Sanki su yulafli karisim cok oldu gibi ama onu yeneden de cok actim. Yaa bu detoks icecegi acayii tok tutuyur inanilnaz.
Akşam detoks içeceği içtiğin için çok doğal canım öğlen o şekilde beslenmen hiç hali kalmaz insanın ben de yarın ve perşembe detoks içeceğini yapacağım çünkü bu kiloların başka türlü gideceği yok🤣🤣

Uzun süredir hiç kaçamağım olmamıştı tatlı yemektense yemeği biraz fazla kaçırdım 🥺

Ben de pandemiydi ,tatildi derken 12 kilocuk aldım. Hiçbir şey üzerime olmuyor nasıl vereceğim bu kiloları bilmiyorum.. iştahım da maşallah pek coşmuş halde ...
Canım sen basla hele birkaç kilo verince devamı geliyor sadece sabret ve buralardan ayrılma 😍
Pis fesatlar :) sana beni gecmen için süre tanıdım, iyi degerlendir hacııı🤗🤗
Canısı kaç kiloydun sen şimdi 😘
Aynennn öylee canım gelme bu oyunlara boşverr 🙈

Hasta olmadığını biliyorum yahhuu öyle derler ya zayıflayınca yanaklar falan gidince 🤣🤣🤣 Aaaa hasta mısınn ne olduuuuu 🤭🤭🤭🤭 elinin körüüüü sporda anam ağladı 🙈🙈🙈
Ay bana da şey diyorlar çocuk gibi kaldın, bacakların çok inceldi annesin sen Boyle olur mu hiç 🙄. Bazı iyi niyetliler de ooo 22 yaşında gosteriyorsun genclestin falan diyorlar 😍😎
Kızlar bu havada yürüyüşe çıkmak zulüm çok sıcak biraz daha serinlesin havalar öyle çıkmaya başlayacağım inşallah ama sizi tebrik ediyorum DeryaOnDiet DeryaOnDiet @Breeze96 👏🏻👏🏻 Ben de şimdi temizliğimi bitirdim kv bana gelecek sanırım Almanya’dan görümcesi geliyor diye bize kaçacak ne kadar kalır muamma😩😩 Artık sporumu akşam yapacağım mecbur🥰🥰
Ay evet ya çok sıcak Allah affetsin birşey yapmak çok zor 🙈kız kendi gorumcesi geliyor diye sana mı kaçıyor , sen nereye kaçacaksın peki 🤣 çok değişik ya 😁
Ve ben geri döndüğümü hissediyorum ablamla yürüşe çıktık ve dönüştr 1000 tane ipimi atladım yemek yiyip akşama da bir şeyler eklerim diye düşünüyorum bakalım hayırlısı💃💃
Ooo tebrik ederim spora harika bir dönüş olmuş 😍👏
Güncel tablomuz kızlar ✅

Eline emeğine sağlık canım 😘😍

Screenshot_2021-08-31-20-55-43-183_com.instagram.android.jpg

Lizozom55 Lizozom55 DeryaOnDiet DeryaOnDiet kizlar öğle ve akşam örnek menüler. Benim bu günüm güzeldi. Hadi bismillah yarına hazirmiyiz💪💪🥰

Polislik sınavına hazırlandığım için 4 ay boyunca haftada 5 gün 1 buçuk saat ağır cardiolar yapmıştım maalesef ozamanlar topalladığımı ve kemik acısı çok çekmiştim 😟 daha 1 aydır yeni düzeldi bu sizin yaptıklarımız hafif tabiki 😅 bugünkü listeyi attım bende 1000 ip atlamayla 30 dakika cardio şimdi onları yapıcaktım ☺️
Ay sen polis misiin 😍 maşallah cnm 😎 ay o da çok ağırmış cnm 🙁
Sporun çok iyi cnm 😍 normal insanlar için çok normal 😅

Kızlar bu havada yürüyüşe çıkmak zulüm çok sıcak biraz daha serinlesin havalar öyle çıkmaya başlayacağım inşallah ama sizi tebrik ediyorum DeryaOnDiet DeryaOnDiet @Breeze96 👏🏻👏🏻 Ben de şimdi temizliğimi bitirdim kv bana gelecek sanırım Almanya’dan görümcesi geliyor diye bize kaçacak ne kadar kalır muamma😩😩 Artık sporumu akşam yapacağım mecbur🥰🥰
Gerçekten bugün burası da coook sıcaktı. Sabah serinde yada akşam serinde çıkmak mantıklı ama denkgelmeyebiliyor.

Allah kurtarsın aynı sehirdemisiniz kv ile canim. Misafir sen kaçıp geline geliyor düşünmüyorum acep gelin ne düşünüyor😂😂
31 agustos menum
11:00- 2 yumurtadan menemen, 2 dilim oeynir, 1 kase salatalik, 1 dilim tt ekmek
14:30- 1 kase nohutlu tavuk, 1 kase icibe yulaf, yigurt , kajao, muz, frenj uzumu karistirip yedim.
17:30- detoks icecegi

su:3,5 lt
Spor: 30 dk pilates
11 000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi
14.30 çok mu iyimi bilemedim. Ama hem erken yemişsin hemde akşam birşey yok iyi bence şimdi düşününce. Afiyet olsun Ortim çok iyi
31.08. 21
Sabah:1 filtre kahve
Öğlen:yeşilçay, hibiskus, turunç kabuğu
Akşam : haşlanmış tavuklu yeşil salata, 5 kuru kayısı, 3 kuru erik

3 litre su

12000 adım
Vavvvv baya süper bir menü. Afiyet oslun canim
SABAH
1 h.yumurta
3 kayısı
6 zeytin
1 kk peynir
1 TB ekmek
Çay(şekersiz)
ÖĞLE
1 kase yoğurt
1 armut
AKŞAM
4 biber dolması(biraz fazla kaçırmış olabilirim 🥺)
Cacık
1 TB ekmek
4 litre su +1 duble türk kahvesi +1 kayısı çayı
SPOR= 30 dakika cardio + 1000 ip atlama
Biberler küçükse iyi canım. Ekmek olmasa aslında 4 biber sıkıntı değil. Afiyet olsun canim
31 Ağustos
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 dilim hindi füme, kiraz saplı çay, 4 zeytin
Ara
Türk kahvesi, 1 avuç kuruyemiş
Akşam
Tas kebabı, 3 yk haşlanmış bulgur, salata

2 LT su, yeşil çay, 3 mil Leslie, 20 dk zumba

E Emnis Tempus Tempus
Güzel afiyet olsun canim

Gunaydin guzeller. Kizimi anaokuluna buraktim. Sonra bebisle uzaktaki markete gidip geldik. Adimlarimi bugun erjenden tamamliycam 💃💃
Simdi bebis uyudu ve spor🏃‍♀️ zamaniii
Masallah sana, ben bugun oglumla uyudum spor yapamadim :olamaz:
Oh oh hep beraber güzel olacakk:KK71::KK71:

Yok mu arttıran haydeeee:KK73::KK73::KK71::KK71:

Superr bilgiler sagol cnm yarin itibariyle basliyorum insallah bozmam
Merhaba kızlar şimdi okuldan geldim tabi herkes şok🤣🤣🤣 Nasıl motiveyim anlatamam ama sağ olsun tartım hiç motive etmiyor tek dileğim cuma günü sabit gelmek🥺Ama üç günde 1 kilo gider mi hiç sanmıyorum😩😩
Ayy ne guzel ya cok sevindm senin adına. 45 kg vermissin 1 kiloyu mu takican beyaaa oda gidicek insallahhh

X