5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Bu arada, pazertesi ben de başlamayı düşünüyorum. Kilom 59, ve iki kilo versem bile mutlu olurum.

Benim tek sorunum simitim. O da zaten bir ayda pörtledi çıktı. Ama başlamışken şöyle bir 8-9 kilo versem süper olurdu, kaç ay sürerse sürsün :Saruboceq:

Ama havalar iyice ısınana kadar bu simit gitsin, elbise giyince çirkin duruyor yanlardan.

slm kızlar pazartesi başlayıp haftasonu ara veren kızlara sessleniyorum serbest günlerinizde neler yediniz paylaşalım mı??ben biraz suçluluk duygusu hissediyorum dün gayet iyiydi ama bu gün abarttım sanki :eek: sizin nasıl geçti pazar gününüz evde boş oturmak bana yaramıyor okulda tamam çok yoğunum ama aklımdaki tek şey yemek olmuyor kaydirigubbakcemile3

slm kızlar pazartesi başlayıp haftasonu ara veren kızlara sessleniyorum serbest günlerinizde neler yediniz paylaşalım mı??ben biraz suçluluk duygusu hissediyorum dün gayet iyiydi ama bu gün abarttım sanki :eek: sizin nasıl geçti pazar gününüz evde boş oturmak bana yaramıyor okulda tamam çok yoğunum ama aklımdaki tek şey yemek olmuyor kaydirigubbakcemile3

O kadar mahrumiyetten sonra olsun o kadar. Hem siz iyi kilo vermiştiniz, yine verirsiniz inşallah. Bakalım ben ne yapacağım. Meyve gününden tırsıyorum açıkçası.

oooffff abla ben zaten 3 kilo verdim 1.5 ini geri aldıysam kaldıramam bunu nys ben yarın tartılmicam belki salı falan cıkarın üstüne hem budefa yağ kas kemik oranımada bakıcam bakalım eksilen yağlarım mı kaslarım mı onuda merak ediom yerimseniben
a.s. canım benim böyle oluyor. belkide sen almazsın ben 4 ileri 2 geri böyle böyle veriyorum baslangıcta.eyvahedigeldismile ama daha sonra mide kuculup, ıstah dizginlenince almamaya baslıyorum. 5 gunde ne verdiysem öyle kalıyor..zemuszemus

a.s.takma canım benim de hafta sonlarım kabus gibi.. gelene gidene ikramlardan baya bi nasipleniyorum.. :kedi: sonra evdeyiz diye esimin ve oglumun hamur isi tatlı pasta istekleri derken ipin ucu kacıyor.. ama sonra sonra yukarıda da dediğim gibi bir düzene oturtuyorummm:lepi:

yazın en fit bayanlarıguclubacismile hihoyyytbi sorum olucak yarın 5nci günüm sabahtan akşama kadar yumurtamı yicem sabah ymurta akşam yoğurt yesem olurmu acaba:eek:

KIZLAR BENIM SORUMA CEVAP VERECEK OLAN BIRI YOK MU mafoldumben

arkadaslar bu diyete ben de baslicam kafaya koydum. ben 51 kiloyum yani kilom cok yok ama gobekim var maalesef:KK43:
simdi ben diyeti soyle kendime gore degistirdim:
-pazar:meyve
-pazartesi:et
-sali:haslanmis sebze
-carsamba:yumurta
-persembe:patates
sormak istedigim: gunleri bu sekilde degistirmekte bir sakinca var mi? gunleri degistirdim cunku sinavlarimin oldugu gunlere beni doyurabilecek seyler koymak istedim ama boyle yapilabiliyor mu bilmiyorum????
bir de bu diyeti yapipta gobegimden guzel kilo verdim diyen var mi??????????? ayva gobeklilerin gobekinde azalma oldu mu ???

Son düzenleme:
KIZLAR BENIM SORUMA CEVAP VERECEK OLAN BIRI YOK MU mafoldumben

arkadaslar bu diyete ben de baslicam kafaya koydum. ben 51 kiloyum yani kilom cok yok ama gobekim var maalesef:KK43:
simdi ben diyeti soyle kendime gore degistirdim:
-pazar:meyve
-pazartesi:et
-sali:haslanmis sebze
-carsamba:yumurta
-persembe:patates
sormak istedigim: gunleri bu sekilde degistirmekte bir sakinca var mi? gunleri degistirdim cunku sinavlarimin oldugu gunlere beni doyurabilecek seyler koymak istedim ama boyle yapilabiliyor mu bilmiyorum????
bir de bu diyeti yapipta gobegimden guzel kilo verdim diyen var mi??????????? ayva gobeklilerin gobekinde azalma oldu mu ???

canım biz birebir yaptık günleri değiştirmedik biz olur veya olmaz diyemeyiz yaşamadan bilinmez sen de öyle dene canım inşallah işe yarar ben listeye büyük ölçüde uydum 5kg verdim şükür ve üst kısmımdan daha çok belli oluyor göbiş epeyce küçüldü dümdüz oldukaydirigubbakcemile3 sen de başarırsın inşallah sevgiler a.s.

canım biz birebir yaptık günleri değiştirmedik biz olur veya olmaz diyemeyiz yaşamadan bilinmez sen de öyle dene canım inşallah işe yarar ben listeye büyük ölçüde uydum 5kg verdim şükür ve üst kısmımdan daha çok belli oluyor göbiş epeyce küçüldü dümdüz oldukaydirigubbakcemile3 sen de başarırsın inşallah sevgiler a.s.

anladim canim...cevabin icin tesekkur ederim a.s.demek benim istedigim gibi deneyen olmamis...
o zaman ben de sizin yaptiginiz gibi yapayim, yoksa tum emeklerim bosa giderse kafayi yerim valla sempatiksalakcinni
ben simdi gidip patates hasliyorum hemen cunku cok acim :lepi:

cumartesi sabah tartıldığımda 64.5 kg olmuştum..3.300 vermişim ama adet şişkinliğim ne kadar haftaya belli olcak gerçek kilom.. yazmaya şimdi vakit bulabildim.. pazartesi diyete dewammmm....

a.s.HERKESE SELAM....
arkadaslar sürekli bira mayası kullanmanızı önerdim fakat kullanan var mı bilmiyorum.:uhm: cünki mesajlarda rastlamadım. bira mayasının faydalarını anlatan bir yazıyı (ALINTI) BUGÜN blog da yayımladım... lütfen hangi diyeti uygularsanız uygulayın ama bira mayası kullanmayı ihmal etmeyin.:eek:lmaz: Yazıyı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum..:Saruboceq:

ben bira mayasını attarlardan alıyorum. kucuk granüller halinde satılıyor.. ve haftada bir ac karnına 1 tatlı kasagı kullanıyorum.. bana göre en rahat kullanım kasıga koydugum bira mayasını agızım en gerisine koyup, (tadı nasıl bilmiyorum. eger kötü ise kusmamak icin) hemen üzerine bir bardak su iciyorum...:içelim: sonra sonraları 15 gün de bir, daha sonra ise ayda bir kullanıyorum..:hulya: diyet bitince de kullanmayı unutuyorum:kedi: ama her diyete girdigim de mutlaka bu kürü uyguluyorumzemuszemus yorgunluk ve halsizlik hissetmemek ve eksik protein ve özelliklede b vitaminlerini alabilmek icinkaydirigubbakcemile2
HERKESE SAGLIKLI ZAYIFLAMALARvereliniortak

a.s.HERKESE SELAM....
arkadaslar sürekli bira mayası kullanmanızı önerdim fakat kullanan var mı bilmiyorum.:uhm: cünki mesajlarda rastlamadım. bira mayasının faydalarını anlatan bir yazıyı (ALINTI) BUGÜN blog da yayımladım... lütfen hangi diyeti uygularsanız uygulayın ama bira mayası kullanmayı ihmal etmeyin.:eek:lmaz: Yazıyı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum..:Saruboceq:

ben bira mayasını attarlardan alıyorum. kucuk granüller halinde satılıyor.. ve haftada bir ac karnına 1 tatlı kasagı kullanıyorum.. bana göre en rahat kullanım kasıga koydugum bira mayasını agızım en gerisine koyup, (tadı nasıl bilmiyorum. eger kötü ise kusmamak icin) hemen üzerine bir bardak su iciyorum...:içelim: sonra sonraları 15 gün de bir, daha sonra ise ayda bir kullanıyorum..:hulya: diyet bitince de kullanmayı unutuyorum:kedi: ama her diyete girdigim de mutlaka bu kürü uyguluyorumzemuszemus yorgunluk ve halsizlik hissetmemek ve eksik protein ve özelliklede b vitaminlerini alabilmek icinkaydirigubbakcemile2
HERKESE SAGLIKLI ZAYIFLAMALARvereliniortak

Ben bir ara saçlarım hızlı uzasın diye süte karıştırıp içiyordum. Çok da faydasını gördüm, saçlarım kendine geldi, cildim de güzelleşti. Ben de tavsiye ederim. B vitamini için süper bir kaynak.

cumartesi sabah tartıldığımda 64.5 kg olmuştum..3.300 vermişim ama adet şişkinliğim ne kadar haftaya belli olcak gerçek kilom.. yazmaya şimdi vakit bulabildim.. pazartesi diyete dewammmm....

a.s.KUTLUYORUM:nazar: mutfak robotu arkadasımız kiloların baze 2-3 gün sonrada tartıya yansıyabilecegini yazmıstızemuszemus bu bilgi hosuma gitti..kaydirigubbakcemile2kimbilir belkide sandıgımızdan cok vermisizdir:dance: yani böyle inanmak işime geliyor galiba:jeyyar:

ben bugün sabah tartıldım 2 günde almamışım kilo
tabi dikkat ettim abartmadım ama istediklerimide yedim:)
yarın yine başıyorum kendimi motive edip ama bakalım çarşamba perşembe evde olucam izinliyim
o zaman nasıl dayanıcam
çünki evdekilere yemek hazırlamak gelmiyor içimden kendim diyetteyken

evet işte benimde tam olarak söylemek istediğim buydu:))) harikasın canım tebrikler....opuyorumnanaktan

incilideniz bu diyeti paylaştığın için çok teşekkürler a.s.a.s.

ben haftasonu çok gezdim ve misafirde çok oldu o yüzden çok şey yedim ama azar azar yemeye çalıştım.. umarım pazartesi kilo almamış olarak diyete dewam ederim.. bira mayasını en kısa zamanda bende denicem.. listeye baktım herkes kilo vermiş tebrikler.. yaza kadar incecik oluruz bu gidişle :sm_cool:

ben yumurta gününü hiç sevmedim:KK43:(( son günüm sabah 2 yumurta yedim, 1 bardak süt içtim, akşam 2 yumurta ve 2-3 kaşık yoğurt yedim az öce şekersiz nescafe canım çekti içtim zaten içmesem midem iflas ederdi... acıkırsam süt içeceğim yumurta mı yok ben almayım alana da mani olmayım:)) sanırım bu diyeti tekrar yaparsam bugünde et günü yaparım:))

X