5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bende çarşamba günü lapa, perşembe günü sebze diyeti yapacağım o günlerde 1-1.5 kg bile versem kar kardır çünkü hafta sonu annem izin vermez:))) illa ben yaptım ye der eee anne yemeklerine de dayanılmazki:))) neyse gezerek eritirim zaten çokta abartmam olur yani ....

aaa süper valla kaydirigubbakcemile5 keske bende azmedebilseydim :umursamaz: hemen bozmustum kaydirigubbakcemile3

bende şu var yeterk kafama takayım taktıysam elimden kurtulmaz ama öylesine yapıyorsam kesin bozarım:))) şimdi nişan varya o nedenle azmettim:)))

cnm lapa diyeti nasilki bilmiyorumkismile

ya birde son gündeyim artık niye bozayım bu kadar uğraştım sonuçta bozmak için mi? yooooooook bozmam.. ha sağlıkla ilgili bir sorun olur ancak o zaman....

cnm lapa diyeti nasilki bilmiyorumkismile

pirinç lapası canım ya 1 çay bardağı pirinci 3-4 çay bardağı su ile haşlıyorsun çok az tuz ile ve üzerine 1-2 kaşık yoğurt ekleyip yiyorsun yani ben öyle yaptım ilk denemede 2 günde 2 daha sonrakinde ise 2 günde 1 kilo verdim... sadece 3 öğün var bunda ama inan hiç açlık hissetmiyorsun ..bol su iç ve yavaş yavaş ye....

chatlaxx sabah tartildim dijitalde 68.4 ciktim cnm yaa..600 gr bile benim icin cok degerli bi zahmet deistirirsen sewinirim...simdiden tskler..

kızlar yarın bnde başlıorum inş.
şuan 68 kiloyum
hedefim 60
ama şu 1 haftada 2.5 k versem yeter
benide ekleyin listeye

ama biri sebze gününde neyle başlarsan gün boyu onu yemen gerekir demiş
bi yanlışlık olmasın
tüm sebzeler serbest deniodu en başlarda
öle olsaydı et gününde de sadece tek tip et yenmeliydi
sabah salam sosis bile yenebilir yazıodu
ben mi yanlış hatırlıorum

anladim cnm cok sagol opuyorumnanaktan
yani bütün gün yiyoruz demi??
ozlemilker .!.:
pirinci seviyorsan rahat yaparsın canım...
evet cnm seviyorum sorun olmaz valla
haftaya bu diyete ara vericem sonra persembe baslicam, bunu yaparim o aarada kaydirigubbakcemile2
cicibici .!.:
chatlaxx sabah tartildim dijitalde 68.4 ciktim cnm yaa..600 gr bile benim icin cok degerli bi zahmet deistirirsen sewinirim...simdiden tskler..
hayir cnm ne zahmeti, düzelttim opuyorumnanaktan
zazez .!.:
kızlar yarın bnde başlıorum inş.
şuan 68 kiloyum
hedefim 60
ama şu 1 haftada 2.5 k versem yeter
benide ekleyin listeye
ekledim cnm opuyorumnanaktan
hayir cnm sabah ne ile kahvalti yaptiysan bütün gün ona devam ediyosun
tüm sebzeler serbest, yani hangi sebzeyi istiyosan seciyosun
ama kahvaltida diyelimki 4 cesit sebze yediysen bütün gün o 4 cesit sebzeyi yemeye devam ediyosun kaydirigubbakcemile5
diyetin mantigi tek tip beslenme
sadece sebze gününde degil
diger günlerde kahvaltida ne yediyse bütün gün o besini yiyosun opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
slm arkadaşlar ben bu diyeti bu hafta yaptım ama elimde olmayan bağzı neenlerden dolayı sporuma pek dikkat edemedim(misafirler geldi,annem ameliyat oldu ,şehir dışına çıktım):kedi: o yüzden pek veremedim şu anda 60.100 olmuşum yanı sadece3kg gitmiş bendenmafoldumben ama düzenli olarak yapabilseydim kesin başarırdım.Bugünden itibarende elma diyetibaşladım hadi hayırlısı bakalımm bunu bari inşallah başarabilirimguclubacismile

peki o zaman meyve de aynı tip
yumurta gününde ful yumurta yemek lasım

ama yumurta gününde süt yoğurt olur yazmışsınız en başta
meyve gününde çeşit çeşit meyva yediğini yazan arkadaşlar olmuş
bence bi yerlerde hata var
sabah hangi 4 çeşit sebzeyi yiyebilirsin ki?
tüm günde domates salatalıkla durulmaz
yani öğlen hiç yağsız taze fasulye yenemezmi?
şahsen ben tüm gün boyunca domates salatalıkla durmam
zamanında öle bilinçsizce yaptğm günler olmştu ve 2 şişe serum yemek zorunda kalmştım

haftaya tartıda 63 rakamını görsem ahhhhhhh başka ne isterim ki boshayallersmile
en son lisedeyken o kilodaydm çünkü özledim
hele 58 olursam 13-14 yaşımdaki kiloma döneceğim
şuan 22 yaşında iş güç sahibi bi bayanım ennn büyük hayalim 58 olmak
kızlarr Allahtan dilerim ki herkes hayalindeki kilosuna dönsün :Saruboceq:

cnm cok gecmis olsun annene
olsun 3 kiloda gayet iyi kaydirigubbakcemile5 yanliz listede senin kilon 56 yaziyo bi ynalislik olmus heralde:/
cnm konu sahibesi yani diyeti veren arkadasimiz kirk kez tekrarladi
sabah ne yediyseniz bütün gün ona devam diye
sebze gününde yagsiz taze fasulyeyle baslarsin o zaman kahvaltiya ondan sonra tüm gün ayni seyi yersin
evet yumurta gününde tüm gün yumurta, ama yumurta yiyemeyenler icin yogurtta yenebilir yaziyo
meyve günündede biz 5 cesit meyve sectik ve tüm gün o 5 cesit meyveyi yedik
bi yanlislik fln yok ben bu topigi en basindan beri takip ediyorum, inan bana konu sahibesi cogu kez tekrarladi bunu ve zamaninda 20 kilo civarinda vermis bu diyetle kaydirigubbakcemile5

insss cnmm insss :Saruboceq:
ben inaniyorum verirsin sen kaydirigubbakcemile5 olumunekankayizsmile

bilmiyorumkismile kızlar yaaa ben bu gün biparca su böreği yedim cok canım istedi tatil günm dedim yedim ohaoldumsmile kilo olmaz inş pişman oldum yedikten sonra ama yedim bi kere mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…