5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bilmiyorumkismile kızlar yaaa ben bu gün biparca su böreği yedim cok canım istedi tatil günm dedim yedim ohaoldumsmile kilo olmaz inş pişman oldum yedikten sonra ama yedim bi kere mirmirmirmir

bende dün börek yedim kaydirigubbakcemile3 bisey olmaz bi parcadan bence
zaten diyete devam etcezya veririz inskaydirigubbakcemile5

bir şey sorucm bn hani demişsin ya 70 kilodan 43 kiloya düştüm diye bu ne kadar bi sürede oldu? bu diyeti ne kadar uyguladın?

bilmiyorumkismile kızlar yaaa ben bu gün biparca su böreği yedim cok canım istedi tatil günm dedim yedim ohaoldumsmile kilo olmaz inş pişman oldum yedikten sonra ama yedim bi kere mirmirmirmir

o kadar da kasma canım ya hatta tebrik ederim bi parçada durmayı başarmışsın kaydirigubbakcemile5
serbest günlerde de aşırı kasmaya gerek yok bence ben de makarna yedim puding yedim yarın yine patatesten devam ediyorum diyetime
zaten haftalar geçtikçe serbest günlerimiz de istesek de çok şey yiyemeyeceğiz çünkü midemiz küçülecek :lepi:

canım bak eğer canın börek istiyorsa evde kendin yapabilirsin... hatta tüm yufkayı kullnabilirsin ... yufkayı 4'e böl içine az peynir bol maydonoz koy hatta çörekotu ve kırmızı pul biber yada dereotuda olabilir içine hiç yağ sürme ... sigara böreği gibi ama genişçe sar üzerine yumurta sür ve fırınla afiyet olsun... hem az kalorili hemde yağsız sadece peynirin yağı o da az koyarsan zaten sorun olmaz...

aynen :lepi: insanin yiyesi gelmiyo
ama abartip cok yeyincede tekrar cok yemeye alisiyo sempatiksalakcinni

istediğimiz şeyleri abartmadan yersek çok sorun olmaz zaten... yok tatl günüm diye düşünürsek yanıırız kızlar yani ben böyle düşünüyorum....

benm midem küçülmüyo bilmiyorumkismile

ozlemilker cnm su lapa diyetinde bi cay bardagi pirinc demissinya sadece bi cay bardagi pirincimi 3 ögün yiyoruz??

ohhh benimde artik bi cizelgem warr.saka bir yana motivasyonu arttirio sanki,tskler zazez cim link icinopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…