5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

oyyyyyy tatlım verdigin cevaplar için sagol =) diyet yaparak mideyi kucultugumuz için insanın yiyeside gelmez haklısın

pazartesi gunu bende listenize katılacagım ...umarım 5 kılo gider zaten 5 kilo fazlam var

:) kilonu yaz senide ekleyim listeye
evet öyle oluyomus valla diyeti biraktiktan sonra yedim sonra mide agrisi cektim kaydirigubbakcemile3
ya 5 kilo veremesende en az 2 kilo verirsin
sonra diyete devam edersin hedefledigin kiloya ulasirsin kaydirigubbakcemile2

arkadaslar bu diyete ben de baslicam kafaya koydum. ben 51 kiloyum yani kilom cok yok ama gobekim var maalesef
simdi ben diyeti soyle kendime gore degistirdim:
-pazar:meyve
-pazartesi:et
-sali:haslanmis sebze
-carsamba:yumurta
-persembeatates
sormak istedigim: gunleri bu sekilde degistirmekte bir sakinca var mi?
bir de bu diyeti yapipta gobegimden guzel kilo verdim diyen var mi??????????? boshayallersmile

kızlaaaaaaaaaarrr günaydın canım arkadaşlarımmmazönce tartıldım vee 3 kg vermişim laelaelaelaelaelisteye tam olarak uydum.ve 5 gün sonunda 3 kg vermiş bulunmaktayım..hepinize başarılar diliorum..ve bugün haftada 3-3,5 kg diyetine başlıyorum canlarımcokacimcoookgörüşmek üzere :içelim:

günaydin arkadaslar güne süper basladim tam 4 kilo 200 gr vermisim yani 98,800 oldum tam gaz devam ama bende arkadas gibi sali baslicam malum herkes evde süper bi diyet bu incil abla sana ne kadar tsk etsem azdir 800 gr mi da verebilecegimden eminim misafirim gelmeseydi bunada cok cok sükür

ablacim niye kizim sana sayende kilo veriyorum hemde ac kalmadan

chatlaxx canim beni sali listesine eklermisin canim bu arada fazla giremiyorum tatil oldugu icin kusura bakmayin herkese bol bol kilo vermeler

günaydın hepinize ben yarın başlıyorum geçen hafta yapan arkadaşlara bir sorum var et gününde sabah kıyma öğlen tavuk yiyebilirmiyiz yoksa sabah az az ikisinden de yersem bütün gün hangisini canım isterse ondan yiyebilirmiyim

merhaba kızlar 2 gündür giremedim valla alışkanlık yapmış delirdimm
kızlarrr aylardr veremediğimm 3 kilo yu beş günde yok ettim
aslında 4 kilo gibi ama tartıya güvenemiyorumm
72 den 69 a düştüm
salı başlamıştım dün bitti hemde günleri değiştirmeme rağmen bu kadar gitti
hç diyetin dışına çıkmadımm
teşekkür ederim incili denizzzzzzz

günaydın kızlar bugün başlıyorum patateslerimi koydum kaynatıyorum bu hafta hiç tartılmıcam altıncı gün sonucu çok merak ediyorum sositososito

tatlım ben72 den 69oldum 3 kio verdim listey eklermisin

evet kızlar bende tekrar başlıyorum yarın bugün kahvaltıyı abarttım herhalde ama akşama telafi edicem in. hiç olmazsa 2 kilo daha versem süper olur kolay gelsin şimdiden herkese

ya kızlar burda gercekten sınırsız mı mesela patates bazıları 3 yedım bazıları 2 yedım dıyor ögünlerde ben bı gunde ıkı 3 kılo yersem yıne dıyette uymusmu olcam ama bılıyorm yagsız olcak ama :kedi:

kızlar bişi sorucam hani kilo için ticker yapıoruzya
her kilo verdiğimzde yeniden mi çizelge yapmak lazım
yada aynı çizelge üstünde basit şekilde düzenleme yapılabilinio mu?

evet kızlar bende tekrar başlıyorum yarın bugün kahvaltıyı abarttım herhalde ama akşama telafi edicem in. hiç olmazsa 2 kilo daha versem süper olur kolay gelsin şimdiden herkese

bende biraz abarttım ama yinede bir simidi bile bitiremedim
akşama sadce makarna yicem tüm hafta hyalini kurdum
ama deydi 3kilo gitti
yarıntekrar başlayacam bırakmayaniyetli değimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…